Wrz 21





17:30

Polska: Ekstraklasa:
Górnik Zabrze – Bruk-Bet Termalica Nieciecza
EUROSPORT 1
EUROSPORTPLAYER
20:00
Ekstraklasa po godzinach 
Magazyn piłkarski
CANAL+SPORT
20:20
Niemcy: Bundesliga:
Eintracht Frankfurt – RB Lipsk
CANAL+SPORT 2
20:40
Włochy: Serie A:
SS Lazio – Hellas Werona
ELEVEN SPORTS 2
20:55
Puchar Anglii:
Mecz 1/8 finału
Wigan Athletic FC – Manchester City FC
ELEVEN SPORTS 1
20:55
Hiszpania: Primera Division:
Getafe CF – Celta Vigo
ELEVEN SPORTS 3
ELEVEN SPORTS 4


13:55
Liga Młodzieżowa UEFA:
Mecz 1/8 finału
nSPORT+
15:55
Liga Młodzieżowa UEFA:
Mecz 1/8 finału
nSPORT+
20:40
Liga Mistrzów:
Mecz 1/8 finału
Chelsea FC – FC Barcelona
CANAL+
20:40
Liga Mistrzów:
Transmisja łączona spotkań 1/8 finału
Chelsea FC – FC Barcelona i FC Bayern Monachium – Besiktas JK
CANAL+SPORT
20:40
Liga Mistrzów:
Mecz 1/8 finału
FC Bayern Monachium – Besiktas JK
nSPORT+
22:45
Liga Mistrzów:
Skróty spotkań
CANAL+
01:30
Copa Libertadores:
Spotkanie w ramach rozgrywek
SPORTKLUB


15:55
Liga Młodzieżowa UEFA:
Mecz 1/8 finału
Tottenham Hotspur – AS Monaco
nSPORT+
17:55
Liga Młodzieżowa UEFA:
Mecz 1/8 finału
Liverpool – manchester United
nSPORT+
18:25
Anglia: 2.liga:
SV Darmstadt 98 – FC Kaiserslautern
ELEVEN SPORTS 2

18:00

Liga Europy:
Rewanżowy mecz 1/16 finału
CSKA Moskwa – Crvena Zvezda
EUROSPORTPLAYER

18:40

Hiszpania: Primera Division:
CD Leganes – Real Madryt CF
ELEVEN SPORTS 1
20:40
Liga Mistrzów:
Mecz 1/8 finału
Sevilla FC – Manchester United FC
TVP 1

CANAL+
CANAL+SPORT ONLINE
20:40
Liga Mistrzów:
Transmisja łączona spotkań 1/8 finału
Sevilla FC – Manchester United FC i Szachtar Donieck – AS Roma
CANAL+SPORT
CANAL+SPORT ONLINE
20:40
Liga Mistrzów:
Mecz 1/8 finału
Szachtar Donieck – AS Roma
nSPORT+


18:55
Liga Europy:
Rewanżowy mecz 1/16 finału
Lazio – Steaua Bukareszt
CANAL+SPORT
CANAL+SPORT ONLINE
18:55
Liga Europy:
Rewanżowy mecz 1/16 finału
Villareal – Olimpique Lyon
CANAL+SPORT 2
CANAL+SPORT ONLINE
18:55
Liga Europy:
Rewanżowy mecz 1/16 finału
Atletico Madryt – FC Kopenhaga
nSPORT+
18:55
Liga Europy:
Rewanżowy mecz 1/16 finału
RB Lipsk – Napoli
TVP SPORT
18:55
Liga Europy:
Rewanżowy mecz 1/16 finału
Multiliga
CANAL+NOW
CANAL+SPORT ONLINE

19:00

Liga Europy:
Rewanżowy mecz 1/16 finału
Zenit – Celtic Glasgow
EUROSPORTPLAYER
19:00
Liga Europy:
Rewanżowy mecz 1/16 finału
Dynamo Kijów – AEK Ateny
EUROSPORTPLAYER
19:00
Liga Europy:
Rewanżowy mecz 1/16 finału
Viktoria Pilzno – Partizan Belgrad
EUROSPORTPLAYER

21:00

Liga Europy:
Rewanżowy mecz 1/16 finału
Atalanta – Borussia Dortmund
CANAL+SPORT
CANAL+SPORT ONLINE
21:00
Liga Europy:
Rewanżowy mecz 1/16 finału
Athletic Bilbao – Spartak Moskwa
CANAL+SPORT 2
CANAL+SPORT ONLINE
21:00
Liga Europy:
Rewanżowy mecz 1/16 finału
AC Milan – Łudogorec Razgrad
EUROSPORT 1
EUROSPORTPLAYER
21:00
Liga Europy:
Rewanżowy mecz 1/16 finału
SC Braga – Olimpique Marsylia
nSPORT+
CANAL+SPORT ONLINE
21:00
Liga Europy:
Rewanżowy mecz 1/16 finału
Arsenal Londyn – Ostersunds FK
TVP SPORT

21:00

Liga Europy:
Rewanżowy mecz 1/16 finału
Multiliga
CANAL+NOW
CANAL+SPORT ONLINE
21:00
Liga Europy:
Rewanżowy mecz 1/16 finału
Red Bull Salzburg – Real Sociedad
EUROSPORTPLAYER
23:30
Liga Europy:
Skróty spotkań
nSPORT+
CANAL+SPORT
CANAL+SPORT ONLINE


17:30
Polska: Ekstraklasa:
KGHM Zagłębie Lubin – Arka Gdynia
EUROSPORT 1
EUROSPORTPLAYER
18:25
Niemcy: 2.Bundesliga:
SSV Jahn Regensburg – Fortuna Dusseldorf
ELEVEN SPORTS 1
20:00
Super Piątek 
Magazyn piłkarski
CANAL+SPORT
20:25
Polska: Ekstraklasa:
Jagiellonia Białystok – Lechia Gdańsk
CANAL+SPORT
CANAL+SPORT ONLINE
20:25
Niemcy: Bundesliga:
1. FSV Mainz 05 – VfL Wolfsburg
ELEVEN SPORTS 1
20:40
Anglia: 2.liga:
Hull City AFC – Sheffield United FC
ELEVEN SPORTS 4
20:55
Hiszpania: Primera Division:
Deportivo La Coruna – RCD Espanyol
ELEVEN SPORTS 2
22:30
Super Piątek 
Magazyn piłkarski
CANAL+SPORT


12:55
Hiszpania: Primera Division:
Celta Vigo – SD Eibar
ELEVEN SPORTS 1
12:55
Niemcy: 2.Bundesliga:
Union Berlin – SV Sandhausen
ELEVEN SPORTS 2
13:00
Gorączka piłkarskiej soboty 
Magazyn piłkarski
CANAL+SPORT 2
13:25
Anglia: Barclays Premiership:
Leicester City FC – Stoke City FC
CANAL+SPORT 2
CANAL+SPORT ONLINE
15:10
Polska: Ekstraklasa:
Bruk-Bet Termalica Nieciecza – Sandecja Nowy Sącz
nSPORT+
CANAL+SPORT ONLINE
15:25
Niemcy: Bundesliga:
FC Bayern Monachium – Hertha Berlin BSC
ELEVEN SPORTS 2
15:25
Niemcy: Bundesliga:
VfB Stuttgart – Eintracht Frankfurt
ELEVEN SPORTS 4
15:30
Gorączka piłkarskiej soboty 
Magazyn piłkarski
CANAL+SPORT 2
15:55
Anglia: Barclays Premiership:
Liverpool FC – West Ham United FC
CANAL+SPORT 2
16:00
Austria: Bundesliga:
FC Flyeralarm Admira – FK Austria Wiedeń
SPORTKLUB
16:10
Hiszpania: Primera Division:
Real Madryt CF – CD Alaves
ELEVEN SPORTS 1
16:55
Francja: Ligue 1:
Toulouse FC – AS Monaco
ELEVEN SPORTS 3
17:40
Polska: Ekstraklasa:
Pogoń Szczecin – Wisła Płock
CANAL+SPORT
CANAL+SPORT ONLINE
17:55
Włochy: Serie A:
Bologna FC – Genoa CFC
ELEVEN SPORTS 4
18:00
Gorączka piłkarskiej soboty 
Magazyn piłkarski
CANAL+SPORT 2
18:25
Niemcy: Bundesliga:
Werder Brema – Hamburger SV
ELEVEN SPORTS 1
18:25
Holandia: Eredivisie:
AZ Alkmaar – Sparta Rotterdam
POLSAT SPORT EXTRA
18:25
Anglia: Barclays Premiership:
Watford FC – Everton FC
CANAL+SPORT 2
18:30
Austria: Bundesliga:
SK Rapid Wiedeń – LASK Linz
SPORTKLUB
20:10
Polska: Ekstraklasa:
Cracovia – Legia Warszawa
CANAL+SPORT
CANAL+SPORT ONLINE
20:30
Gorączka piłkarskiej soboty 
Magazyn piłkarski
CANAL+SPORT 2
20:40
Hiszpania: Primera Division:
FC Barcelona – Girona FC
ELEVEN SPORTS 1
20:40
Włochy: Serie A:
Inter Mediolan – Benevento Calcio
ELEVEN SPORTS 2
22:30
Liga+ 
Magazyn ligi polskiej
CANAL+SPORT
22:50
Eleven Gol  
Magazyn piłkarski
ELEVEN SPORTS 1


11:00
Cafe Futbol 
Magazyn piłkarski
POLSAT SPORT
11:55
Hiszpania: Primera Division:
Villareal CF – Getafe CF
ELEVEN SPORTS 1
12:25
Włochy: Serie A:
FC Crotone – SPAL
ELEVEN SPORTS 2
12:25
Holandia: Eredivisie:
AFC Ajax – ADO Den Haag
POLSAT SPORT EXTRA
13:25
Niemcy: 2.Bundesliga:
FC Sankt Pauli – Holstein Kiel
ELEVEN SPORTS 3
14:25
Holandia: Eredivisie:
Feyenoord – PSV Eindhoven
POLSAT SPORT EXTRA
14:55
Włochy: Serie A:
US Sassuolo Calcio – SS Lazio
ELEVEN SPORTS 2
14:55
Włochy: Serie A:
UC Sampdoria – Udinese Calcio
ELEVEN SPORTS 4
15:00
Anglia: Barclays Premiership:
Manchester United FC – Chelsea FC
CANAL+SPORT 2
CANAL+SPORT ONLINE
15:10
Polska: Ekstraklasa:
Śląsk Wrocław – Górnik Zabrze
CANAL+
CANAL+SPORT ONLINE
15:10
Polska: Ekstraklasa:
Piast Gliwice – Wisła Kraków
CANAL+SPORT
CANAL+SPORT ONLINE
15:25
Niemcy: Bundesliga:
Bayer 04 Leverkusen – FC Schalke 04 Gelsenkirchen
ELEVEN SPORTS 1
16:10
Hiszpania: Primera Division:
Athletic Bilbao – Malaga CF
ELEVEN SPORTS 3
16:30
Austria: Bundesliga:
SK Puntigamer Sturm Graz – FC Red Bull Salzburg
SPORTKLUB
16:55
Francja: Ligue 1:
Olympique Lyon – AS Saint-Étienne
ELEVEN SPORTS 4
17:25
Puchar Ligi Angielskiej:
  Mecz finałowy:
Manchester City FC – Arsenal FC
ELEVEN SPORTS 1
17:30
Polska: Ekstraklasa:
Korona Kielce – Lech Poznań
CANAL+
CANAL+SPORT ONLINE
17:55
Włochy: Serie A:
Juventus FC – Atalanta BC
ELEVEN SPORTS 2
18:00
Czechy: Ekstraklasa:
SK Slavia Praga – Bohemians Praga 1905
POLSAT SPORT EXTRA
18:25
Hiszpania: Primera Division:
Valencia CF – Real Sociedad
ELEVEN SPORTS 3
20:00
Liga+ Extra 
Magazyn ligi polskiej
CANAL+
20:40
Włochy: Serie A:
AS Roma – AC Milan
ELEVEN SPORTS 1
20:40
Hiszpania: Primera Division:
Sevilla FC – Atletico Madryt
ELEVEN SPORTS 2
20:55
Francja: Ligue 1:
Paris Saint-Germain – Olympique Marsylia
ELEVEN SPORTS 3
21:30
Liga+ Extra: Dogrywka 
Magazyn ligi polskiej
CANAL+SPORT
22:50
Eleven Gol
Magazyn piłkarski
ELEVEN SPORTS 1





06:00
ZIMOWE IGRZYSKA OLIMPIJSKIE PJONGCZANG 2018
Curling  Mecz fazy grupowej
Szwecja – Szwajcaria
EUROSPORT 1
06:45
ZIMOWE IGRZYSKA OLIMPIJSKIE PJONGCZANG 2018
Hokej kobiet  3. tercja Meczu półfinałowego
TVP 1
11:00
ZIMOWE IGRZYSKA OLIMPIJSKIE PJONGCZANG 2018
Ceremonia medalowa
EUROSPORT 2
11:00
TENIS ZIEMNY:
Turniej WTA w Dubaju
  Mecz 1. rundy gry pojedynczej
TVP SPORT
11:55
ZIMOWE IGRZYSKA OLIMPIJSKIE PJONGCZANG 2018
Łyżwiarstwo szybkie  wyścig drużynowy kobiet – eliminacje
TVP 2
12:15
ZIMOWE IGRZYSKA OLIMPIJSKIE PJONGCZANG 2018
Skoki narciarskie  sesja treningowa konkursu drużynowego
TVP 1
12:30
ZIMOWE IGRZYSKA OLIMPIJSKIE PJONGCZANG 2018
Skoki narciarskie  sesja treningowa konkursu drużynowego
EUROSPORT 1
12:50
ZIMOWE IGRZYSKA OLIMPIJSKIE PJONGCZANG 2018
Łyżwiarstwo szybkie  wyścig na 500 m mężczyzn
TVP 2
13:00
ZIMOWE IGRZYSKA OLIMPIJSKIE PJONGCZANG 2018
Hokej kobiet  Mecz półfinałowy
EUROSPORT 2
13:00
TENIS ZIEMNY:
Turniej WTA w Dubaju
  Mecz 1. rundy gry pojedynczej
TVP SPORT
13:25
ZIMOWE IGRZYSKA OLIMPIJSKIE PJONGCZANG 2018
Skoki narciarskie  1. seria konkursu drużynowego
TVP 1
13:30
ZIMOWE IGRZYSKA OLIMPIJSKIE PJONGCZANG 2018
Skoki narciarskie  konkurs drużynowy
EUROSPORT 1
14:00
ZIMOWE IGRZYSKA OLIMPIJSKIE PJONGCZANG 2018
Bobsleje  4. przejazd dwójek mężczyzn
TVP 2
14:35
ZIMOWE IGRZYSKA OLIMPIJSKIE PJONGCZANG 2018
Skoki narciarskie  2. seria konkursu drużynowego
TVP 1
15:15
Korea Popołudniowa 
Magazyn sportowy
EUROSPORT 1
16:00
TENIS ZIEMNY:
Turniej WTA w Dubaju
  Mecz 1. rundy gry pojedynczej
TVP SPORT
18:00
SIATKÓWKA KOBIET:
Liga Siatkówki Kobiet
Legionovia Legionowo – ŁKS Commercecon Łódź
POLSAT SPORT
18:00
TENIS ZIEMNY:
Turniej WTA w Dubaju
  Mecz 1. rundy gry pojedynczej
TVP SPORT
20:00
Pjongczang show 
Magazyn sportowy
EUROSPORT 1
20:00
SNOOKER:
World Grand Prix w Preston
1. dzień
EUROSPORT 2
20:00
FUTSAL:
Ekstraklasa
MOKS Słoneczny Stok Białystok – Clearex Chorzów
SPORTKLUB
20:30
7. strefa  magazyn siatkarski POLSAT SPORT
20:30
TENIS ZIEMNY:
Turniej ATP w Rio de Janeiro
Mecz 1. rundy gry pojedynczej
POLSAT SPORT EXTRA
22:30
TENIS ZIEMNY:
Turniej ATP w Rio de Janeiro
Mecz 1. rundy gry pojedynczej
POLSAT SPORT EXTRA
00:30
TENIS ZIEMNY:
Turniej ATP w Rio de Janeiro
Mecz 1. rundy gry pojedynczej
POLSAT SPORT
01:30
HOKEJ:
NHL
Mecz 1. rundy fazy play-off
New York Rangers – Montreal Canadiens
TVP 1
02:05
ZIMOWE IGRZYSKA OLIMPIJSKIE PJONGCZANG 2018
Łyżwiarstwo figurowe  program dowolny par tanecznych
TVP 1
02:25
ZIMOWE IGRZYSKA OLIMPIJSKIE PJONGCZANG 2018
Narciarstwo dowolne  half pipe kobiet – finał
TVP 2
02:30
ZIMOWE IGRZYSKA OLIMPIJSKIE PJONGCZANG 2018
Narciarstwo dowolne  half pipe kobiet – finał
EUROSPORT 1
02:55
ZIMOWE IGRZYSKA OLIMPIJSKIE PJONGCZANG 2018
Łyżwiarstwo figurowe  program dowolny par tanecznych
TVP 1
03:45
ZIMOWE IGRZYSKA OLIMPIJSKIE PJONGCZANG 2018
Łyżwiarstwo figurowe  program dowolny par tanecznych
EUROSPORT 1
03:55
ZIMOWE IGRZYSKA OLIMPIJSKIE PJONGCZANG 2018
Łyżwiarstwo figurowe  program dowolny par tanecznych
TVP 1
04:00
ZIMOWE IGRZYSKA OLIMPIJSKIE PJONGCZANG 2018
Hokej  Mecz fazy play-off
EUROSPORT 2
04:45
ZIMOWE IGRZYSKA OLIMPIJSKIE PJONGCZANG 2018
Łyżwiarstwo figurowe  program dowolny par tanecznych
TVP 1
05:30
PIŁKA RĘCZNA MĘŻCZYZN:
PGNiG Superliga
Mecz ćwierćfinałowy fazy play-off
KPR Gwardia Opole – MMTS Kwidzyn
EUROSPORT 1
05:50
ZIMOWE IGRZYSKA OLIMPIJSKIE PJONGCZANG 2018
Narciarstwo dowolne  half pipe mężczyzn – eliminacje
TVP 1


06:45
ZIMOWE IGRZYSKA OLIMPIJSKIE PJONGCZANG 2018
Curling kobiet  Mecz fazy grupowej
Kanada – Chiny
EUROSPORT 1
08:30
ZIMOWE IGRZYSKA OLIMPIJSKIE PJONGCZANG 2018
Hokej  Mecz fazy play-off
EUROSPORT 2
09:45
ZIMOWE IGRZYSKA OLIMPIJSKIE PJONGCZANG 2018
Kombinacja norweska  konkurs na skoczni dużej
EUROSPORT 1
10:45
ZIMOWE IGRZYSKA OLIMPIJSKIE PJONGCZANG 2018
Kombinacja norweska  konkurs na skoczni dużej
EUROSPORT 1
10:55
ZIMOWE IGRZYSKA OLIMPIJSKIE PJONGCZANG 2018
Kombinacja norweska  konkurs na skoczni dużej
TVP 1
10:55
ZIMOWE IGRZYSKA OLIMPIJSKIE PJONGCZANG 2018
Short track  wyścig na 1000 m kobiet, 500 m mężczyzn, sztafeta kobiet
TVP 2
11:00
ZIMOWE IGRZYSKA OLIMPIJSKIE PJONGCZANG 2018
Ceremonia medalowa
EUROSPORT 2
11:00
TENIS ZIEMNY:
Turniej WTA w Dubaju
  Mecz 2. rundy gry pojedynczej
TVP SPORT
11:45
ZIMOWE IGRZYSKA OLIMPIJSKIE PJONGCZANG 2018
Short track  wyścig na 1000 m kobiet, 500 m mężczyzn, sztafeta kobiet
TVP 2
12:10
ZIMOWE IGRZYSKA OLIMPIJSKIE PJONGCZANG 2018
Biatlon  sztafeta mieszana
TVP 2
12:15
ZIMOWE IGRZYSKA OLIMPIJSKIE PJONGCZANG 2018
Biatlon  sztafeta mieszana
EUROSPORT 1
12:20
ZIMOWE IGRZYSKA OLIMPIJSKIE PJONGCZANG 2018
Short track  wyścig na 1000 m kobiet, 500 m mężczyzn, sztafeta kobiet
TVP 1
13:00
ZIMOWE IGRZYSKA OLIMPIJSKIE PJONGCZANG 2018
Hokej  Mecz fazy play-off
EUROSPORT 2
13:00
TENIS ZIEMNY:
Turniej WTA w Dubaju
  Mecz 2. rundy gry pojedynczej
TVP SPORT
13:05
ZIMOWE IGRZYSKA OLIMPIJSKIE PJONGCZANG 2018
Hokej – 1. tercja Meczu fazy play-off; Kombinacja norweska – bieg na 10 km
TVP 1
13:30
ZIMOWE IGRZYSKA OLIMPIJSKIE PJONGCZANG 2018
Kombinacja norweska  bieg na 10 km
EUROSPORT 1
14:25
ZIMOWE IGRZYSKA OLIMPIJSKIE PJONGCZANG 2018
Hokej  2. tercja Meczu fazy play-off
TVP 1
14:30
ZIMOWE IGRZYSKA OLIMPIJSKIE PJONGCZANG 2018
Hokej  Mecz fazy play-off
EUROSPORT 1
14:50
ZIMOWE IGRZYSKA OLIMPIJSKIE PJONGCZANG 2018
Hokej  3. tercja Meczu fazy play-off
TVP 1
15:30
Korea Popołudniowa 
Magazyn sportowy
EUROSPORT 1
16:00
TENIS ZIEMNY:
Turniej WTA w Dubaju
  Mecz 2. rundy gry pojedynczej
TVP SPORT
16:55
SIATKÓWKA KOBIET:
Liga Mistrzyń 
Mecz fazy grupowej
Galatasaray SK Stambuł – Dinamo Moskwa
POLSAT SPORT EXTRA
18:00
TENIS ZIEMNY:
Turniej WTA w Dubaju
  Mecz 2. rundy gry pojedynczej
TVP SPORT
18:15
PIŁKA RĘCZNA MĘŻCZYZN:
PGNiG Superliga
Chrobry Głogów – PGE Vive Kielce
nSPORT+
19:00
SIATKÓWKA MĘŻCZYZN:
PlusLiga 
ONICO Warszawa – ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
POLSAT SPORT
19:55
SIATKÓWKA KOBIET:
Liga Mistrzyń 
Mecz fazy grupowej
Grot Budowlani Łódź – VakifBank Stambuł
POLSAT SPORT EXTRA
20:00
Pjongczang show 
Magazyn sportowy
EUROSPORT 1
20:00
SNOOKER:
World Grand Prix w Preston
2. dzień
EUROSPORT 2
20:25
SIATKÓWKA KOBIET:
Liga Mistrzyń
Mecz fazy grupowej
Vizura Ruma – Marica Płowdiw
POLSAT SPORT NEWS
21:00
TENIS ZIEMNY:
Turniej ATP w Rio de Janeiro
Mecz 1. rundy gry pojedynczej
POLSAT SPORT
00:30
TENIS ZIEMNY:
Turniej ATP w Rio de Janeiro
Mecz 1. rundy gry pojedynczej
POLSAT SPORT
01:15
ZIMOWE IGRZYSKA OLIMPIJSKIE PJONGCZANG 2018
Snowboard  Big Air mężczyzn – eliminacje
EUROSPORT 1
02:30
ZIMOWE IGRZYSKA OLIMPIJSKIE PJONGCZANG 2018
Narciarstwo alpejskie  zjazd kobiet
EUROSPORT 1
02:55
ZIMOWE IGRZYSKA OLIMPIJSKIE PJONGCZANG 2018
Narciarstwo alpejskie  zjazd kobiet
TVP 1
04:00
ZIMOWE IGRZYSKA OLIMPIJSKIE PJONGCZANG 2018
Hokej  Mecz ćwierćfinałowy
EUROSPORT 2
04:05
ZIMOWE IGRZYSKA OLIMPIJSKIE PJONGCZANG 2018
Hokej  Mecz ćwierćfinałowy
TVP 2
04:55
ZIMOWE IGRZYSKA OLIMPIJSKIE PJONGCZANG 2018
Hokej  Mecz ćwierćfinałowy
TVP 2
05:10
ZIMOWE IGRZYSKA OLIMPIJSKIE PJONGCZANG 2018
Narciarstwo dowolne  skicross mężczyzn – finał
TVP 1
05:15
ZIMOWE IGRZYSKA OLIMPIJSKIE PJONGCZANG 2018
Narciarstwo dowolne  skicross mężczyzn – finał
EUROSPORT 1
05:50
ZIMOWE IGRZYSKA OLIMPIJSKIE PJONGCZANG 2018
Hokej  Mecz ćwierćfinałowy
TVP 2


06:45
ZIMOWE IGRZYSKA OLIMPIJSKIE PJONGCZANG 2018
Curling  Mecz fazy grupowej
Szwecja – Norwegia
EUROSPORT 1
08:30
ZIMOWE IGRZYSKA OLIMPIJSKIE PJONGCZANG 2018
Hokej  Mecz ćwierćfinałowy
EUROSPORT 2
08:55
ZIMOWE IGRZYSKA OLIMPIJSKIE PJONGCZANG 2018
Biegi narciarskie  sprinty drużynowe stylem dowolnym kobiet i mężczyzn – eliminacje
TVP 1
09:00
ZIMOWE IGRZYSKA OLIMPIJSKIE PJONGCZANG 2018
Biegi narciarskie  sprinty drużynowe stylem dowolnym kobiet i mężczyzn – eliminacje
EUROSPORT 1
10:55
ZIMOWE IGRZYSKA OLIMPIJSKIE PJONGCZANG 2018
Biegi narciarskie  sprinty drużynowe stylem dowolnym kobiet i mężczyzn – finały
TVP 1
11:00
ZIMOWE IGRZYSKA OLIMPIJSKIE PJONGCZANG 2018
Biegi narciarskie  sprinty drużynowe stylem dowolnym kobiet i mężczyzn – finały
EUROSPORT 1
11:00
ZIMOWE IGRZYSKA OLIMPIJSKIE PJONGCZANG 2018
Ceremonia medalowa
EUROSPORT 2
11:00
TENIS ZIEMNY:
Turniej WTA w Dubaju
  Mecz 3. rundy gry pojedynczej
TVP SPORT
11:55
ZIMOWE IGRZYSKA OLIMPIJSKIE PJONGCZANG 2018
Łyżwiarstwo szybkie  wyścigi drużynowe kobiet i mężczyzn – półfinały
TVP 2
12:15
ZIMOWE IGRZYSKA OLIMPIJSKIE PJONGCZANG 2018
Łyżwiarstwo szybkie  wyścigi drużynowe kobiet i mężczyzn – półfinały
EUROSPORT 1
12:40
ZIMOWE IGRZYSKA OLIMPIJSKIE PJONGCZANG 2018
Bobsleje  3. przejazd kobiet
EUROSPORT 1
12:50
ZIMOWE IGRZYSKA OLIMPIJSKIE PJONGCZANG 2018
Łyżwiarstwo szybkie  wyścigi drużynowe kobiet i mężczyzn – finały
TVP 2
13:00
ZIMOWE IGRZYSKA OLIMPIJSKIE PJONGCZANG 2018
Hokej  Mecz ćwierćfinałowy
EUROSPORT 2
13:00
TENIS ZIEMNY:
Turniej WTA w Dubaju
  Mecz 3. rundy gry pojedynczej
TVP SPORT
13:05
ZIMOWE IGRZYSKA OLIMPIJSKIE PJONGCZANG 2018
Hokej  Mecz ćwierćfinałowy
TVP 1
13:45
ZIMOWE IGRZYSKA OLIMPIJSKIE PJONGCZANG 2018
Łyżwiarstwo szybkie  wyścigi drużynowe kobiet i mężczyzn – finały
EUROSPORT 1
13:50
ZIMOWE IGRZYSKA OLIMPIJSKIE PJONGCZANG 2018
Łyżwiarstwo szybkie  wyścigi drużynowe kobiet i mężczyzn – finały
TVP 2
14:25
ZIMOWE IGRZYSKA OLIMPIJSKIE PJONGCZANG 2018
Bobsleje  4. przejazd kobiet
EUROSPORT 1
14:45
ZIMOWE IGRZYSKA OLIMPIJSKIE PJONGCZANG 2018
Hokej  Mecz ćwierćfinałowy
EUROSPORT 1
15:30
Korea Popołudniowa 
Magazyn sportowy
EUROSPORT 1
16:00
TENIS ZIEMNY:
Turniej WTA w Dubaju
  Mecz 3. rundy gry pojedynczej
TVP SPORT
16:55
SIATKÓWKA KOBIET:
Liga Mistrzyń 
Mecz fazy grupowej
Dinamo Kazań – Chemik Police
POLSAT SPORT
16:55
SIATKÓWKA KOBIET:
Liga Mistrzyń 
Mecz fazy grupowej
Agel Prostejov – Imoco Volley Conegliano
POLSAT SPORT EXTRA
18:00
TENIS ZIEMNY:
Turniej WTA w Dubaju
  Mecz 3. rundy gry pojedynczej
TVP SPORT
18:30
TENIS ZIEMNY:
Turniej ATP w Delray Beach 
Mecz 2. rundy gry pojedynczej
ELEVEN SPORTS 3
19:55
SIATKÓWKA KOBIET:
Liga Mistrzyń 
Mecz fazy grupowej
ASPTT Mulhouse VB – Volero Zurych
POLSAT SPORT EXTRA
20:00
Pjongczang show 
Magazyn sportowy
EUROSPORT 1
20:00
SNOOKER:
World Grand Prix w Preston
3. dzień
EUROSPORT 2
20:30
TENIS ZIEMNY:
Turniej ATP w Rio de Janeiro
Mecz 2. rundy gry pojedynczej
POLSAT SPORT
20:30
TENIS ZIEMNY:
Turniej ATP w Rio de Janeiro
Mecz 2. rundy gry pojedynczej
POLSAT SPORT NEWS
20:30
SIATKÓWKA MĘŻCZYZN:
Liga włoska
Sir Safety Conad Perugia – Taiwan Excellence Latina
SPORTKLUB
22:30
TENIS ZIEMNY:
Turniej ATP w Rio de Janeiro
Mecz 2. rundy gry pojedynczej
POLSAT SPORT
00:30
TENIS ZIEMNY:
Turniej ATP w Rio de Janeiro
Mecz 2. rundy gry pojedynczej
POLSAT SPORT
01:40
ZIMOWE IGRZYSKA OLIMPIJSKIE PJONGCZANG 2018
Narciarstwo alpejskie  1. przejazd slalomu mężczyzn
EUROSPORT 1
02:10
ZIMOWE IGRZYSKA OLIMPIJSKIE PJONGCZANG 2018
Narciarstwo alpejskie  1. przejazd slalomu mężczyzn
TVP 1
03:25
ZIMOWE IGRZYSKA OLIMPIJSKIE PJONGCZANG 2018
Narciarstwo dowolne  half pipe mężczyzn – finał
TVP 2
03:30
ZIMOWE IGRZYSKA OLIMPIJSKIE PJONGCZANG 2018
Narciarstwo dowolne  half pipe mężczyzn – finał
EUROSPORT 1
04:45
ZIMOWE IGRZYSKA OLIMPIJSKIE PJONGCZANG 2018
Snowboard  slalom gigant równoległy kobiet i mężczyzn – eliminacje
EUROSPORT 1
04:50
ZIMOWE IGRZYSKA OLIMPIJSKIE PJONGCZANG 2018
Hokej kobiet – 1. tercja Meczu finałowego; Snowboard – slalom gigant równoległy kobiet i mężczyzn – eliminacje
TVP 2
05:30
ZIMOWE IGRZYSKA OLIMPIJSKIE PJONGCZANG 2018
Narciarstwo alpejskie  2. przejazd slalomu mężczyzn
EUROSPORT 1
05:40
ZIMOWE IGRZYSKA OLIMPIJSKIE PJONGCZANG 2018
Narciarstwo alpejskie  2. przejazd slalomu mężczyzn
TVP 1


06:00
ZIMOWE IGRZYSKA OLIMPIJSKIE PJONGCZANG 2018
Hokej kobiet  2. tercja Meczu finałowego
TVP 2
06:45
ZIMOWE IGRZYSKA OLIMPIJSKIE PJONGCZANG 2018
Hokej kobiet  Mecz finałowy
EUROSPORT 1
06:45
ZIMOWE IGRZYSKA OLIMPIJSKIE PJONGCZANG 2018
Hokej kobiet  3. tercja Meczu finałowego
TVP 2
07:30
GOLF:
European Tour  Commercial Bank Qatar Masters
1. runda
CANAL+SPORT 2
08:15
ZIMOWE IGRZYSKA OLIMPIJSKIE PJONGCZANG 2018
Kombinacja norweska  konkurs drużynowy na skoczni dużej
EUROSPORT 1
08:25
ZIMOWE IGRZYSKA OLIMPIJSKIE PJONGCZANG 2018
Kombinacja norweska  konkurs drużynowy na skoczni dużej
TVP 1
10:55
ZIMOWE IGRZYSKA OLIMPIJSKIE PJONGCZANG 2018
Short track  wyścig na 500 m mężczyzn, 1000 m kobiet – ćwierćfinały i półfinały
TVP 2
11:00
ZIMOWE IGRZYSKA OLIMPIJSKIE PJONGCZANG 2018
Ceremonia medalowa
EUROSPORT 2
11:00
TENIS ZIEMNY:
Turniej WTA w Dubaju
  Mecz ćwierćfinałowy gry pojedynczej
TVP SPORT
11:10
ZIMOWE IGRZYSKA OLIMPIJSKIE PJONGCZANG 2018
Kombinacja norweska – sztafeta; Short track – wyścig na 1000 m kobiet, 500 m mężczyzn, sztafeta mężczyzn
TVP 1
11:15
ZIMOWE IGRZYSKA OLIMPIJSKIE PJONGCZANG 2018
Kombinacja norweska  sztafeta
EUROSPORT 1
12:00
GOLF:
European Tour  Commercial Bank Qatar Masters
1. runda
CANAL+SPORT 2
12:10
ZIMOWE IGRZYSKA OLIMPIJSKIE PJONGCZANG 2018
Biatlon  sztafeta kobiet
TVP 2
12:30
ZIMOWE IGRZYSKA OLIMPIJSKIE PJONGCZANG 2018
Biatlon  sztafeta kobiet
EUROSPORT 1
12:45
ZIMOWE IGRZYSKA OLIMPIJSKIE PJONGCZANG 2018
Short track  sztafeta mężczyzn
TVP 1
13:00
TENIS ZIEMNY:
Turniej WTA w Dubaju
  Mecz ćwierćfinałowy gry pojedynczej
TVP SPORT
13:45
ZIMOWE IGRZYSKA OLIMPIJSKIE PJONGCZANG 2018
Curling  Mecz półfinałowy
EUROSPORT 1
15:30
Korea Popołudniowa 
Magazyn sportowy
EUROSPORT 1
16:00
TENIS ZIEMNY:
Turniej WTA w Dubaju
  Mecz ćwierćfinałowy gry pojedynczej
TVP SPORT
16:55
SIATKÓWKA KOBIET:
Liga Mistrzyń 
Mecz fazy grupowej
CSM Volei Alba Blaj – Developres SkyRes Rzeszów
POLSAT SPORT
18:30
TENIS ZIEMNY:
Turniej ATP w Delray Beach 
4. dzień
ELEVEN SPORTS 1
19:00
PIŁKA RĘCZNA MĘŻCZYZN:
Liga niemiecka
TSV Hannover-Burgdorf – THW Kiel
SPORTKLUB
20:00
Pjongczang show 
Magazyn sportowy
EUROSPORT 1
20:00
SNOOKER:
World Grand Prix w Preston
Mecz ćwierćfinałowy
EUROSPORT 2
20:25
SIATKÓWKA KOBIET:
Liga Mistrzyń 
Mecz fazy grupowej
Igor Gorgonzola Novara – Fenerbahce SK Stambuł
POLSAT SPORT EXTRA
20:30
TENIS ZIEMNY:
Turniej ATP w Rio de Janeiro
Mecz 3. rundy gry pojedynczej
POLSAT SPORT
22:30
TENIS ZIEMNY:
Turniej ATP w Rio de Janeiro
Mecz 3. rundy gry pojedynczej
POLSAT SPORT
00:00
TENIS ZIEMNY:
Turniej ATP w Delray Beach 
4. dzień
ELEVEN SPORTS 1
00:30
TENIS ZIEMNY:
Turniej ATP w Rio de Janeiro
Mecz 3. rundy gry pojedynczej
POLSAT SPORT
01:15
ZIMOWE IGRZYSKA OLIMPIJSKIE PJONGCZANG 2018
Snowboard  Big Air kobiet – finał
EUROSPORT 1
01:25
ZIMOWE IGRZYSKA OLIMPIJSKIE PJONGCZANG 2018
Snowboard  Big Air kobiet – finał
TVP 2
02:00
KOSZYKÓWKA MĘŻCZYZN:
NBA
CANAL+SPORT
02:55
ZIMOWE IGRZYSKA OLIMPIJSKIE PJONGCZANG 2018
Narciarstwo alpejskie  zjazd do superkombinacji kobiet
TVP 1
03:00
ZIMOWE IGRZYSKA OLIMPIJSKIE PJONGCZANG 2018
Narciarstwo alpejskie  zjazd do superkombinacji kobiet
EUROSPORT 1
03:25
ZIMOWE IGRZYSKA OLIMPIJSKIE PJONGCZANG 2018
Narciarstwo dowolne  skicross kobiet
TVP 2
04:30
ZIMOWE IGRZYSKA OLIMPIJSKIE PJONGCZANG 2018
Łyżwiarstwo figurowe  program dowolny solistek
EUROSPORT 1
04:30
ZIMOWE IGRZYSKA OLIMPIJSKIE PJONGCZANG 2018
Łyżwiarstwo figurowe  program dowolny solistek
TVP 1
05:10
ZIMOWE IGRZYSKA OLIMPIJSKIE PJONGCZANG 2018
Narciarstwo dowolne  skicross kobiet – finał
TVP 2


06:00
ZIMOWE IGRZYSKA OLIMPIJSKIE PJONGCZANG 2018
Narciarstwo dowolne  skicross kobiet – finał
EUROSPORT 1
06:10
ZIMOWE IGRZYSKA OLIMPIJSKIE PJONGCZANG 2018
Narciarstwo dowolne  skicross kobiet – finał
TVP 2
06:25
ZIMOWE IGRZYSKA OLIMPIJSKIE PJONGCZANG 2018
Narciarstwo alpejskie  slalom do superkombinacji kobiet
TVP 1
06:40
ZIMOWE IGRZYSKA OLIMPIJSKIE PJONGCZANG 2018
Narciarstwo alpejskie  slalom do superkombinacji kobiet
EUROSPORT 1
07:30
GOLF:
European Tour  Commercial Bank Qatar Masters
2. runda
CANAL+SPORT 2
07:35
ZIMOWE IGRZYSKA OLIMPIJSKIE PJONGCZANG 2018
Curling  Mecz o 3. miejsce
EUROSPORT 1
08:30
ZIMOWE IGRZYSKA OLIMPIJSKIE PJONGCZANG 2018
Hokej  Mecz półfinałowy
EUROSPORT 2
08:35
ZIMOWE IGRZYSKA OLIMPIJSKIE PJONGCZANG 2018
Hokej  1. Mecz półfinałowy
TVP 1
10:45
ZIMOWE IGRZYSKA OLIMPIJSKIE PJONGCZANG 2018
Łyżwiarstwo szybkie  wyścig na 1000 m mężczyzn
EUROSPORT 1
10:55
ZIMOWE IGRZYSKA OLIMPIJSKIE PJONGCZANG 2018
Łyżwiarstwo szybkie  wyścig na 1000 m mężczyzn
TVP 1
11:00
ZIMOWE IGRZYSKA OLIMPIJSKIE PJONGCZANG 2018
Ceremonia medalowa
EUROSPORT 2
11:45
ZIMOWE IGRZYSKA OLIMPIJSKIE PJONGCZANG 2018
Łyżwiarstwo szybkie  wyścig na 1000 m mężczyzn
TVP 1
12:00
GOLF:
European Tour  Commercial Bank Qatar Masters
2. runda
CANAL+SPORT 2
12:10
ZIMOWE IGRZYSKA OLIMPIJSKIE PJONGCZANG 2018
Biatlon  sztafeta mężczyzn
TVP 2
12:15
ZIMOWE IGRZYSKA OLIMPIJSKIE PJONGCZANG 2018
Biatlon  sztafeta mężczyzn
EUROSPORT 1
13:00
ZIMOWE IGRZYSKA OLIMPIJSKIE PJONGCZANG 2018
Hokej  Mecz półfinałowy
EUROSPORT 2
13:00
ZIMOWE IGRZYSKA OLIMPIJSKIE PJONGCZANG 2018
Hokej  2. Mecz półfinałowy
TVP 1
14:00
TENIS ZIEMNY:
Turniej WTA w Dubaju
  Mecz półfinałowy gry pojedynczej
TVP SPORT
15:30
Korea Popołudniowa 
Magazyn sportowy
EUROSPORT 1
16:25
TENIS ZIEMNY:
Turniej WTA w Dubaju
  Mecz półfinałowy gry pojedynczej
TVP SPORT
18:00
SIATKÓWKA MĘŻCZYZN:
PlusLiga 
Trefl Gdańsk – Asseco Resovia Rzeszów
POLSAT SPORT
18:30
TENIS ZIEMNY:
Turniej ATP w Delray Beach 
Mecz ćwierćfinałowy gry pojedynczej
ELEVEN SPORTS 3
18:50
KOSZYKÓWKA MĘŻCZYZN:
Eliminacje Mistrzostw Świata
Polska – Kosowo
TVP SPORT
19:00
TENIS ZIEMNY:
Turniej ATP w Rio de Janeiro
Mecz ćwierćfinałowy gry pojedynczej
POLSAT SPORT EXTRA
20:00
Pjongczang show 
Magazyn sportowy
EUROSPORT 1
20:00
SNOOKER:
World Grand Prix w Preston
Mecz półfinałowy
EUROSPORT 2
20:45
KOSZYKÓWKA MĘŻCZYZN:
Turkish Airlines Euroliga
FC Barcelona Lassa – Real Madryt
POLSAT SPORT NEWS
21:00
TENIS ZIEMNY:
Turniej ATP w Rio de Janeiro
Mecz ćwierćfinałowy gry pojedynczej
POLSAT SPORT EXTRA
23:00
TENIS ZIEMNY:
Turniej ATP w Rio de Janeiro
Mecz ćwierćfinałowy gry pojedynczej
POLSAT SPORT EXTRA
00:00
TENIS ZIEMNY:
Turniej ATP w Delray Beach 
5. dzień
ELEVEN SPORTS 1
01:00
TENIS ZIEMNY:
Turniej ATP w Rio de Janeiro
Mecz ćwierćfinałowy gry pojedynczej
POLSAT SPORT EXTRA
01:00
HOKEJ:
NHL
New York Rangers – Minnesota Wild
TVP SPORT
01:15
ZIMOWE IGRZYSKA OLIMPIJSKIE PJONGCZANG 2018
Bobsleje  1. przejazd czwórek mężczyzn
EUROSPORT 1
01:25
ZIMOWE IGRZYSKA OLIMPIJSKIE PJONGCZANG 2018
Bobsleje  1. przejazd czwórek mężczyzn
TVP 1
01:55
ZIMOWE IGRZYSKA OLIMPIJSKIE PJONGCZANG 2018
Snowboard  Big Air mężczyzn – finał
TVP 2
02:00
KOSZYKÓWKA MĘŻCZYZN:
NBA
Houston Rockets – Minnesota Timberwolves
CANAL+SPORT
02:35
ZIMOWE IGRZYSKA OLIMPIJSKIE PJONGCZANG 2018
Snowboard  Big Air mężczyzn – finał
EUROSPORT 1
02:50
ZIMOWE IGRZYSKA OLIMPIJSKIE PJONGCZANG 2018
Narciarstwo alpejskie  zawody drużynowe
TVP 1
03:30
ZIMOWE IGRZYSKA OLIMPIJSKIE PJONGCZANG 2018
Narciarstwo alpejskie  zawody drużynowe
EUROSPORT 1
03:35
ZIMOWE IGRZYSKA OLIMPIJSKIE PJONGCZANG 2018
Bobsleje  2. przejazd czwórek mężczyzn
TVP 2
04:00
ZIMOWE IGRZYSKA OLIMPIJSKIE PJONGCZANG 2018
Snowboard  slalom gigant równoległy kobiet i mężczyzn – finał
TVP 2
04:45
ZIMOWE IGRZYSKA OLIMPIJSKIE PJONGCZANG 2018
Snowboard  slalom gigant równoległy kobiet i mężczyzn – finały
EUROSPORT 1
05:45
ZIMOWE IGRZYSKA OLIMPIJSKIE PJONGCZANG 2018
Biegi narciarskie  bieg na 50 km stylem klasycznym mężczyzn
EUROSPORT 1
05:55
ZIMOWE IGRZYSKA OLIMPIJSKIE PJONGCZANG 2018
Biegi narciarskie  bieg na 50 km stylem klasycznym mężczyzn
TVP 1


08:30
ZIMOWE IGRZYSKA OLIMPIJSKIE PJONGCZANG 2018
Curling  Mecz finałowy mężczyzn
EUROSPORT 1
09:00
ZIMOWE IGRZYSKA OLIMPIJSKIE PJONGCZANG 2018
Curling  Mecz finałowy mężczyzn
TVP 1
10:00
GOLF:
European Tour  Commercial Bank Qatar Masters
3. runda
CANAL+SPORT 2
11:00
ZIMOWE IGRZYSKA OLIMPIJSKIE PJONGCZANG 2018
Ceremonia medalowa
EUROSPORT 2
11:45
ZIMOWE IGRZYSKA OLIMPIJSKIE PJONGCZANG 2018
Łyżwiarstwo szybkie  bieg ze startu wspólnego mężczyzn – półfinały
EUROSPORT 1
11:45
KOLARSTWO:
Abu Dhabi Tour
  4. etap
EUROSPORT 2
11:55
ZIMOWE IGRZYSKA OLIMPIJSKIE PJONGCZANG 2018
Łyżwiarstwo szybkie  bieg ze startu wspólnego kobiet – półfinały
TVP 1
12:45
PIŁKA RĘCZNA MĘŻCZYZN:
PGNiG Superliga
Energa MKS Kalisz – Sandra SPA Pogoń Szczecin
nSPORT+
12:45
ZIMOWE IGRZYSKA OLIMPIJSKIE PJONGCZANG 2018
Łyżwiarstwo szybkie  bieg ze startu wspólnego mężczyzn – półfinały
TVP 1
13:00
ZIMOWE IGRZYSKA OLIMPIJSKIE PJONGCZANG 2018
Hokej  Mecz o 3. miejsce
EUROSPORT 2
13:00
ZIMOWE IGRZYSKA OLIMPIJSKIE PJONGCZANG 2018
Hokej  Mecz o 3. miejsce
TVP 2
13:25
ZIMOWE IGRZYSKA OLIMPIJSKIE PJONGCZANG 2018
Łyżwiarstwo szybkie  bieg ze startu wspólnego kobiet – finały
TVP 1
13:55
ZIMOWE IGRZYSKA OLIMPIJSKIE PJONGCZANG 2018
Łyżwiarstwo szybkie  bieg ze startu wspólnego mężczyzn – finały
TVP 1
14:15
ZIMOWE IGRZYSKA OLIMPIJSKIE PJONGCZANG 2018
Hokej  Mecz o 3. miejsce
EUROSPORT 1
14:30
ZIMOWE IGRZYSKA OLIMPIJSKIE PJONGCZANG 2018
Curling kobiet  Mecz o 3. miejsce
TVP 1
14:45
SIATKÓWKA MĘŻCZYZN:
PlusLiga 
Jastrzębski Węgiel – Indykpol AZS Olsztyn
POLSAT SPORT
15:30
Korea Popołudniowa 
Magazyn sportowy
EUROSPORT 1
15:30
KOLARSTWO:
Wyścig cyklu UCI World Tour w Belgii 
EUROSPORT 2
16:00
TENIS ZIEMNY:
Turniej WTA w Dubaju
  Mecz finałowy gry pojedynczej
TVP SPORT
17:25
PIŁKA RĘCZNA MĘŻCZYZN:
Liga Mistrzów
Mecz fazy grupowej
THW Kiel – PGE Vive Kielce
CANAL+
17:25
PIŁKA RĘCZNA MĘŻCZYZN:
Liga Mistrzów
Mecz fazy grupowej
THW Kiel – PGE Vive Kielce
ELEVEN SPORTS 2
18:00
HOKEJ:
Polska Hokej Liga
Mecz 1. rundy fazy play-off
TVP SPORT
18:35
Sport telegram 
Magazyn sportowy
TVP 2
19:25
PIŁKA RĘCZNA KOBIET:
Liga Mistrzyń
Mecz fazy grupowej
Buducnost Podgorica – FTC-Rail Cargo Hungaria
nSPORT+
19:30
PIŁKA RĘCZNA MĘŻCZYZN:
Liga Mistrzów
RK Celje Pivovarna Lasko – Aalborg Handbold
ELEVEN SPORTS 3
19:45
SNOOKER:
World Grand Prix w Preston
Mecz półfinałowy
EUROSPORT 2
20:00
Pjongczang show 
Magazyn sportowy
EUROSPORT 1
20:00
BOKS:
Gala w Zgorzelcu
Łukasz Wierzbicki – Anderson Clayton
POLSAT SPORT
20:00
TENIS ZIEMNY:
Turniej WTA w Budapeszcie 
1. Mecz półfinałowy gry pojedynczej
POLSAT SPORT NEWS
21:00
TENIS ZIEMNY:
Turniej ATP w Delray Beach 
Mecz półfinałowy gry pojedynczej
ELEVEN SPORTS 3
21:00
TENIS ZIEMNY:
Turniej ATP w Rio de Janeiro
1. Mecz półfinałowy gry pojedynczej
POLSAT SPORT EXTRA
23:30
TENIS ZIEMNY:
Turniej ATP w Rio de Janeiro
2. Mecz półfinałowy gry pojedynczej
POLSAT SPORT EXTRA
00:00
TENIS ZIEMNY:
Turniej ATP w Delray Beach 
Mecz półfinałowy gry pojedynczej
ELEVEN SPORTS 1
01:00
HOKEJ:
NHL
TVP SPORT
01:05
ZIMOWE IGRZYSKA OLIMPIJSKIE PJONGCZANG 2018
Curling kobiet  Mecz finałowy
TVP 1
01:15
ZIMOWE IGRZYSKA OLIMPIJSKIE PJONGCZANG 2018
Bobsleje  3. przejazd czwórek mężczyzn
EUROSPORT 1
01:25
ZIMOWE IGRZYSKA OLIMPIJSKIE PJONGCZANG 2018
Bobsleje  3. przejazd czwórek mężczyzn
TVP 2
02:00
SPORTY WALKI:
UFC Fight Night
Emmett vs. Stephens  waga piórkowa: Josh Emmett – Jeremy Stephens
POLSAT SPORT
02:30
KOSZYKÓWKA MĘŻCZYZN:
NBA
Golden State Warriors – Oklahoma City Thunder
CANAL+SPORT
03:00
ZIMOWE IGRZYSKA OLIMPIJSKIE PJONGCZANG 2018
Bobsleje  4. przejazd czwórek mężczyzn
EUROSPORT 1
03:10
ZIMOWE IGRZYSKA OLIMPIJSKIE PJONGCZANG 2018
Bobsleje  4. przejazd czwórek mężczyzn
TVP 2
04:00
BOKS:
Walka o pas federacji WBC World w Inglewood
Wisaksil Wangek – Juan Francisco Estrada
POLSAT SPORT EXTRA
05:00
ZIMOWE IGRZYSKA OLIMPIJSKIE PJONGCZANG 2018
Hokej  Mecz finałowy
EUROSPORT 2
05:05
ZIMOWE IGRZYSKA OLIMPIJSKIE PJONGCZANG 2018
Hokej  Mecz finałowy
TVP 1


07:10
ZIMOWE IGRZYSKA OLIMPIJSKIE PJONGCZANG 2018
Biegi narciarskie  bieg na 30 km stylem klasycznym kobiet
TVP 2
07:15
ZIMOWE IGRZYSKA OLIMPIJSKIE PJONGCZANG 2018
Biegi narciarskie  bieg na 30 km stylem klasycznym kobiet
EUROSPORT 1
09:05
ZIMOWE IGRZYSKA OLIMPIJSKIE PJONGCZANG 2018
Biegi narciarskie  Ceremonia kwiatowa
TVP 2
10:00
GOLF:
European Tour  Commercial Bank Qatar Masters
Finał
CANAL+SPORT 2
11:00
ZIMOWE IGRZYSKA OLIMPIJSKIE PJONGCZANG 2018
Ceremonia zamknięcia
EUROSPORT 1
11:55
ZIMOWE IGRZYSKA OLIMPIJSKIE PJONGCZANG 2018
Ceremonia zamknięcia
TVP 1
12:00
GOLF:
European Tour  Commercial Bank Qatar Masters
finał
CANAL+SPORT 2
12:30
PIŁKA RĘCZNA MĘŻCZYZN:
Liga niemiecka
MT Melsungen – TBV Lemgo
SPORTKLUB
12:45
KOLARSTWO:
Abu Dhabi Tour
  5. etap
EUROSPORT 2
14:00
Korea Popołudniowa 
Magazyn sportowy
EUROSPORT 1
14:30
KOLARSTWO:
Kuurne-Bruksela-Kuurne 
EUROSPORT 2
14:45
SIATKÓWKA MĘŻCZYZN:
PlusLiga 
Dafi Społem Kielce – GKS Katowice
POLSAT SPORT
16:15
LEKKOATLETYKA:
Halowy mityng IAAF World Indoor Tour w Glasgow 
TVP SPORT
16:55
PIŁKA RĘCZNA MĘŻCZYZN:
Liga Mistrzów
Mecz fazy grupowej
SG Flensburg-Handewitt – Telekom Veszprem
nSPORT+
18:30
PIŁKA RĘCZNA MĘŻCZYZN:
Liga Mistrzów
Mecz fazy grupowej
Orlen Wisła Płock – Rhein-Neckar Löwen
CANAL+SPORT
18:30
Sport telegram 
Magazyn sportowy
TVP 2
18:35
HOKEJ:
Polska Hokej Liga
Mecz 1. rundy fazy play-off
TatrySki Podhale Nowy Targ – JKH GKS Jastrzębie
TVP SPORT
18:55
PIŁKA RĘCZNA MĘŻCZYZN:
Liga Mistrzów
Mecz fazy grupowej
Orlen Wisła Płock – Rhein-Neckar Löwen
ELEVEN SPORTS 4
19:45
SNOOKER:
World Grand Prix w Preston
Mecz finałowy
EUROSPORT 2
20:00
Pjongczang show 
Magazyn sportowy
EUROSPORT 1
20:00
SIATKÓWKA KOBIET:
Liga Siatkówki Kobiet
Trefl Proxima Kraków – Enea PTPS Piła
POLSAT SPORT
21:00
TENIS ZIEMNY:
Turniej ATP w Delray Beach 
Mecz finałowy gry pojedynczej
ELEVEN SPORTS 4
21:00
TENIS ZIEMNY:
Turniej ATP w Rio de Janeiro
Mecz finałowy gry pojedynczej
POLSAT SPORT EXTRA
21:30
KOSZYKÓWKA MĘŻCZYZN:
NBA
Cleveland Cavaliers – San Antonio Spurs
CANAL+SPORT 2