Wrz 21





13:00
TENIS ZIEMNY:
Turniej ATP w Wiedniu
 Mecz 1. rundy gry pojedynczej
POLSAT SPORT NEWS
17:30
Polska: Ekstraklasa:
Wisła Płock – Śląsk Wrocław
EUROSPORT 1
19:55
Hiszpania: Primera Division:
Real Sociedad – RCD Espanyol
ELEVEN SPORTS
20:00
Ekstraklasa po godzinach 
Magazyn piłkarski
CANAL+SPORT
20:25
Niemcy: 2.Bundesliga:
SV Sandhausen – FC Sankt Pauli
ELEVEN EXTRA
20:30
Magazyn Nice 1. ligi 
Magazyn piłkarski
POLSAT SPORT
20:30
Gala FIFA Awards 2017  TVP SPORT
20:55
Hiszpania: Primera Division:
Deportivo La Coruna – Girona FC
ELEVEN
22:00
ELEVEN Gol 
Magazyn piłkarski
ELEVEN SPORTS


18:25
Puchar Niemiec:
 Mecz 1/16 finału rozgrywek
SV Wiehen Wiesbaden – FC Schalke 04 Gelsenkirchen
TVP SPORT
19:25
Puchar Hiszpanii:
 Mecz 1/16 finału rozgrywek
FC Cartagena – Sevilla FC
CANAL+SPORT
CANAL+SPORT ONLINE
20:15
Puchar Polski:
Mecz ćwierćfinałowy
Chojniczanka Chojnice – Górnik Zabrze
POLSAT SPORT
20:40
Włochy: Serie A:
Inter Mediolan – UC Sampdoria
ELEVEN
20:40
Puchar Ligi Angielskiej:
Swansea City AFC – Manchester United FC
ELEVEN SPORTS
20:40
Puchar Niemiec:
 Mecz 1/16 finału rozgrywek
1. FC Magdeburg – Borussia Dortmund
TVP SPORT
20:55
Puchar Ligi Angielskiej:
Manchester City FC – Wolverhampton Wanderers FC
ELEVEN EXTRA
21:25
Puchar Hiszpanii:
 Mecz 1/16 finału rozgrywek
Real Murcia – FC Barcelona
CANAL+SPORT
CANAL+SPORT ONLINE
00:45
Copa Libertadores:
Mecz półfinałowy:
CA River Plate – CA Lanus
SPORTKLUB


10:25
Puchar Rosji:
Mecz 1/8 finału
SKA-Chabarowsk – Dinamo Petersburg
nSPORT+
13:15
Mistrzostwa Świata do lat 17:
Mecz półfinałowy
EUROSPORT 1
16:15
Mistrzostwa Świata do lat 17:
Mecz półfinałowy
EUROSPORT 1
17:45
Puchar Polski:
Mecz ćwierćfinałowy
Chrobry Głogów – Arka Gdynia
POLSAT SPORT
17:55
Puchar Rosji:
Mecz 1/8 finału
Spartak Moskwa – Spartak Nalczyk
CANAL+SPORT 2
18:25
Włochy: Serie A:
Atalanta BC – Hellas Werona
ELEVEN
18:25
Puchar Niemiec:
 Mecz 1/16 finału rozgrywek
VfL Wolfsburg – Hannover 96
TVP SPORT
20:30
Włochy: Serie A:
Genoa CFC – SSC Napoli
ELEVEN EXTRA
20:40
Puchar Ligi Angielskiej:
Chelsea FC – Everton FC
ELEVEN
20:40
Włochy: Serie A:
Juventus FC – SPAL 2013
ELEVEN SPORTS
20:40
Puchar Niemiec:
 Mecz 1/16 finału rozgrywek
RB Lipsk – FC Bayern Monachium
TVP SPORT
21:25
Puchar Hiszpanii:
 Mecz 1/16 finału rozgrywek
Elche CF- Atletico Madryt
CANAL+SPORT
01:30
Stany Zjednoczone: MLS:
Mecz fazy play-off
EUROSPORT 1
01:45
Copa Libertadores:
Mecz półfinałowy:
Barcelona SC – Gremio FB Porto Alegre
SPORTKLUB
03:00
Stany Zjednoczone: MLS:
Mecz fazy play-off
EUROSPORT 1


20:15
Puchar Polski:
Mecz ćwierćfinałowy
KGHM Zagłębie Lubin – Korona Kielce
POLSAT SPORT
21:25
Puchar Hiszpanii:
 Mecz 1/16 finału rozgrywek
Fuenlabrada CF – Real Madryt CF
CANAL+SPORT
01:30
Stany Zjednoczone: MLS:
Mecz fazy play-off
EUROSPORT 1
03:00
Stany Zjednoczone: MLS:
Mecz fazy play-off
EUROSPORT 1


17:30
Polska: Ekstraklasa:
Śląsk Wrocław – Pogoń Szczecin
EUROSPORT 2
18:30
Niemcy: 2.Bundesliga:
FC Sankt Pauli – FC Erzgebirge Aue
ELEVEN SPORTS
20:00
Super Piątek 
Magazyn piłkarski
CANAL+SPORT
20:25
Niemcy: Bundesliga:
1. FSV Mainz 05 – Eintracht Frankfurt
ELEVEN
20:25
Polska: Ekstraklasa:
Lech Poznań – Wisła Kraków
CANAL+SPORT
20:30
Polska: I.liga:
Podbeskidzie Bielsko-Biała – Zagłębie Sosnowiec
POLSAT SPORT
20:30
Francja: Ligue 1:
Paris Saint-Germain – OGC Nice
ELEVEN EXTRA
22:30
Super Piątek 
Magazyn piłkarski
CANAL+SPORT


12:55
Niemcy: 2.Bundesliga:
SV Darmstadt – Holstein Kiel
ELEVEN
12:55
Hiszpania: Primera Division:
CD Alaves – Valencia CF
ELEVEN SPORTS
13:00
Gorączka piłkarskiej soboty 
Magazyn piłkarski
CANAL+SPORT 2
13:15
Mistrzostwa Świata do lat 17:
Mecz o 3. miejsce
EUROSPORT 2
13:25
Anglia: Barclays Premiership:
Manchester United FC – Tottenham Hotspur FC
CANAL+SPORT 2
15:10
Polska: Ekstraklasa:
Piast Gliwice – Wisła Płock
nSPORT+
15:25
Niemcy: Bundesliga:
FC Schalke 04 Gelsenkirchen – VfL Wolfsburg
ELEVEN
15:30
Gorączka piłkarskiej soboty 
Magazyn piłkarski
CANAL+SPORT 2
15:55
Anglia: Barclays Premiership:
West Bromwich Albion FC – Manchester City FC
CANAL+SPORT 2
16:00
Hiszpania: Primera Division:
Sevilla FC – CD Leganés
ELEVEN EXTRA
16:00
Austria: Bundesliga:
SK Rapid Wiedeń – FC Flyeralarm Admira
SPORTKLUB
16:15
Mistrzostwa Świata do lat 17:
Mecz finałowy
EUROSPORT 1
17:30
Polska: I.liga:
GKS Tychy – GKS Katowice
POLSAT SPORT
17:40
Polska: Ekstraklasa:
Cracovia – Bruk-Bet Termalica Nieciecza
CANAL+SPORT
17:50
Rosja: Premier League:
FK Rostów – Spartak Moskwa
POLSAT SPORT NEWS
17:55
Włochy: Serie A:
AC Milan – Juventus FC
ELEVEN
18:00
Gorączka piłkarskiej soboty 
Magazyn piłkarski
CANAL+SPORT 2
18:25
Holandia: Eredivisie:
Roda JC – Feyenoord
POLSAT SPORT EXTRA
18:25
Hiszpania: Primera Division:
Atlético Madryt – Villarreal CF
ELEVEN EXTRA
18:25
Niemcy: Bundesliga:
FC Bayern Monachium – RB Lipsk
ELEVEN SPORTS
18:25
Anglia: Barclays Premiership:
Bournemouth AFC – Chelsea FC
CANAL+SPORT 2
18:30
Austria: Bundesliga:
FC Red Bull Salzburg – CASHPOINT SCR Altach
SPORTKLUB
20:10
Polska: Ekstraklasa:
Sandecja Nowy Sącz – Górnik Zabrze
CANAL+SPORT
20:30
Gorączka piłkarskiej soboty 
Magazyn piłkarski
CANAL+SPORT 2
20:40
Holandia: Eredivisie:
Willem II – AFC Ajax
POLSAT SPORT EXTRA
20:40
Włochy: Serie A:
AS Roma – Bologna FC
ELEVEN EXTRA
20:40
Hiszpania: Primera Division:
Athletic Bilbao – FC Barcelona
ELEVEN SPORTS
22:30
Liga+ 
Magazyn ligi polskiej
CANAL+SPORT
22:45
ELEVEN Gol
Magazyn piłkarski
ELEVEN SPORTS


08:55
Chiny: Ekstraklasa:
Henan Jianye FC – Shanghai SIPG FC
POLSAT SPORT NEWS
11:00
Cafe Futbol 
Magazyn piłkarski
POLSAT SPORT
11:55
Hiszpania: Primera Division:
Getafe CF – Real Sociedad
ELEVEN
12:25
Holandia: Eredivisie:
Vitesse – PSV Eindhoven
POLSAT SPORT EXTRA
12:25
Włochy: Serie A:
Benevento – SS Lazio
ELEVEN SPORTS
12:55
Anglia: 2.liga:
Birmingham City FC – Aston Villa FC
ELEVEN EXTRA
14:25
Anglia: Barclays Premiership:
Brighton & Hove Albion FC – Southampton FC
CANAL+
14:55
Włochy: Serie A:
SSC Napoli – US Sassuolo Calcio
ELEVEN SPORTS
15:10
Polska: Ekstraklasa:
Jagiellonia Białystok – KGHM Zagłębie Lubin
CANAL+SPORT
15:25
Niemcy: Bundesliga:
Werder Brema – FC Augsburg
ELEVEN EXTRA
16:10
Hiszpania: Primera Division:
Girona FC – Real Madryt CF
ELEVEN
16:55
Anglia: Barclays Premiership:
Leicester City FC – Everton FC
CANAL+SPORT 2
17:35
Polska: Ekstraklasa:
Legia Warszawa – Arka Gdynia
CANAL+
17:55
Niemcy: Bundesliga:
VfB Stuttgart – SC Freiburg
CANAL+SPORT
18:00
Czechy: Ekstraklasa:
AC Sparta Praga – FC Banik Ostrawa
POLSAT SPORT EXTRA
18:25
Hiszpania: Primera Division:
SD Eibar – UD Levante
ELEVEN SPORTS
20:00
Liga+ Extra 
Magazyn ligi polskiej
CANAL+
20:30
Włochy: Serie A:
Torino FC – Cagliari Calcio
ELEVEN EXTRA
20:40
Hiszpania: Primera Division:
Malaga CF – Celta Vigo
ELEVEN SPORTS





13:00
TENIS ZIEMNY:
Turniej ATP w Wiedniu
 Mecz 1. rundy gry pojedynczej
POLSAT SPORT NEWS
13:30
TENIS ZIEMNY:
Turniej WTA Finals w Singapurze 
TVP SPORT
15:00
TENIS ZIEMNY:
Turniej ATP w Wiedniu
 Mecz 1. rundy gry pojedynczej
POLSAT SPORT NEWS
15:30
TENIS ZIEMNY:
Turniej WTA Finals w Singapurze 
TVP SPORT
17:00
TENIS ZIEMNY:
Turniej ATP w Wiedniu
 Mecz 1. rundy gry pojedynczej
POLSAT SPORT NEWS
18:00
SIATKÓWKA KOBIET:
Liga Siatkówki Kobiet
Trefl Proxima Kraków – Chemik Police
POLSAT SPORT
18:00
KOSZYKÓWKA MĘŻCZYZN:
Liga turecka
Eskisherih Basket – Anadolu Efes
SPORTKLUB
19:00
TENIS ZIEMNY:
Turniej ATP w Bazylei
 Mecz 1. rundy gry pojedynczej
POLSAT SPORT EXTRA
19:00
TENIS ZIEMNY:
Turniej ATP w Wiedniu
 Mecz 1. rundy gry pojedynczej
POLSAT SPORT NEWS
20:00
FUTSAL:
Ekstraklasa
MKF Solne Miasto Wieliczka – Gatta Active Zduńska Wola
SPORTKLUB
21:00
TENIS ZIEMNY:
Turniej ATP w Bazylei
 Mecz 1. rundy gry pojedynczej
POLSAT SPORT EXTRA
02:25
FUTBOL AMERYKAŃSKI:
NFL
Philadelphia Eagles – Washington Redskins
ELEVEN SPORTS


13:00
TENIS ZIEMNY:
Turniej ATP w Wiedniu
 Mecz 1. rundy gry pojedynczej
POLSAT SPORT NEWS
13:30
TENIS ZIEMNY:
Turniej WTA Finals w Singapurze 
TVP SPORT
13:45
KOLARSTWO:
Tour of Guangxi 
EUROSPORT 1
15:00
TENIS ZIEMNY:
Turniej ATP w Bazylei
 Mecz 1. rundy gry pojedynczej
POLSAT SPORT EXTRA
15:00
TENIS ZIEMNY:
Turniej ATP w Wiedniu
 Mecz 1. rundy gry pojedynczej
POLSAT SPORT NEWS
15:30
TENIS ZIEMNY:
Turniej WTA Finals w Singapurze 
TVP SPORT
17:00
TENIS ZIEMNY:
Turniej ATP w Bazylei
 Mecz 1. rundy gry pojedynczej
POLSAT SPORT EXTRA
17:00
TENIS ZIEMNY:
Turniej ATP w Wiedniu
 Mecz 1. rundy gry pojedynczej
POLSAT SPORT NEWS
19:00
TENIS ZIEMNY:
Turniej ATP w Wiedniu
 Mecz 1. rundy gry pojedynczej
POLSAT SPORT NEWS
19:50
KOSZYKÓWKA MĘŻCZYZN:
Turkish Airlines Euroliga
Maccabi Tel Awiw – Olympiakos Pireus
POLSAT SPORT EXTRA
20:30
KOLARSTWO TOROWE:
Wyścig Six Day w Londynie
 1. dzień
EUROSPORT 1


13:00
TENIS ZIEMNY:
Turniej ATP w Wiedniu
 Mecz 2. rundy gry pojedynczej
POLSAT SPORT NEWS
13:30
TENIS ZIEMNY:
Turniej WTA Finals w Singapurze 
TVP SPORT
15:00
TENIS ZIEMNY:
Turniej ATP w Bazylei
 Mecz 2. rundy gry pojedynczej
POLSAT SPORT EXTRA
15:00
HOKEJ:
NHL
Mecz 1. rundy fazy play-off
New York Rangers – Montreal Canadiens
POLSAT SPORT NEWS
15:30
TENIS ZIEMNY:
Turniej WTA Finals w Singapurze 
TVP SPORT
17:00
TENIS ZIEMNY:
Turniej ATP w Bazylei
 Mecz 2. rundy gry pojedynczej
POLSAT SPORT EXTRA
17:00
TENIS ZIEMNY:
Turniej ATP w Wiedniu
 Mecz 2. rundy gry pojedynczej
POLSAT SPORT NEWS
19:00
TENIS ZIEMNY:
Turniej ATP w Bazylei
 Mecz 2. rundy gry pojedynczej
POLSAT SPORT EXTRA
19:00
TENIS ZIEMNY:
Turniej ATP w Wiedniu
 Mecz 2. rundy gry pojedynczej
POLSAT SPORT NEWS
20:15
PIŁKA RĘCZNA MĘŻCZYZN:
PGNiG Superliga
Mecz ćwierćfinałowy fazy play-off
KPR Gwardia Opole – MMTS Kwidzyn
POLSAT SPORT
20:30
KOLARSTWO TOROWE:
Wyścig Six Day w Londynie
 2. dzień
EUROSPORT 1
21:00
TENIS ZIEMNY:
Turniej ATP w Bazylei
 Mecz 2. rundy gry pojedynczej
POLSAT SPORT EXTRA
04:00
GOLF:
WGC-HSBC Champions
 1. runda
CANAL+SPORT


06:00

GOLF:
WGC-HSBC Champions
 1. runda
CANAL+SPORT
08:00
GOLF:
WGC-HSBC Champions
 1. runda
CANAL+SPORT
10:00
TENIS ZIEMNY:
Turniej WTA Finals w Singapurze 
TVP SPORT
13:00
TENIS ZIEMNY:
Turniej ATP w Wiedniu
 Mecz 2. rundy gry pojedynczej
POLSAT SPORT NEWS
13:30
TENIS ZIEMNY:
Turniej WTA Finals w Singapurze 
TVP SPORT
15:00
TENIS ZIEMNY:
Turniej ATP w Bazylei
 Mecz 2. rundy gry pojedynczej
POLSAT SPORT EXTRA
15:00
TENIS ZIEMNY:
Turniej ATP w Wiedniu
 Mecz 2. rundy gry pojedynczej
POLSAT SPORT NEWS
17:00
TENIS ZIEMNY:
Turniej ATP w Bazylei
 Mecz 2. rundy gry pojedynczej
POLSAT SPORT EXTRA
17:00
TENIS ZIEMNY:
Turniej ATP w Wiedniu
 Mecz 2. rundy gry pojedynczej
POLSAT SPORT NEWS
18:00
PIŁKA RĘCZNA MĘŻCZYZN:
Turniej Golden League w Danii
Francja – Polska
TVP SPORT
19:00
TENIS ZIEMNY:
Turniej ATP w Bazylei
 Mecz 2. rundy gry pojedynczej
POLSAT SPORT EXTRA
19:00
TENIS ZIEMNY:
Turniej ATP w Wiedniu
 Mecz 2. rundy gry pojedynczej
POLSAT SPORT NEWS
20:30
KOLARSTWO TOROWE:
Wyścig Six Day w Londynie
 3. dzień
EUROSPORT 1
20:30
SIATKÓWKA MĘŻCZYZN:
Liga włoska
Revivre Milano – Cucine Lube Civitanova
SPORTKLUB
20:50
PIŁKA RĘCZNA MĘŻCZYZN:
Turniej Golden League w Danii
Dania – Norwegia
TVP SPORT
21:00
TENIS ZIEMNY:
Turniej ATP w Bazylei
 Mecz 2. rundy gry pojedynczej
POLSAT SPORT EXTRA
02:00
KOSZYKÓWKA MĘŻCZYZN:
NBA
CANAL+SPORT
02:25
FUTBOL AMERYKAŃSKI:
NFL 
ELEVEN SPORTS
03:00
MOTOCYKLOWE MISTRZOSTWA ŚWIATA:
Grand Prix Malezji 
1. sesja treningowa w klasie Moto3
POLSAT SPORT EXTRA
03:55
MOTOCYKLOWE MISTRZOSTWA ŚWIATA:
Grand Prix Malezji 
1. sesja treningowa w klasie MotoGP
POLSAT SPORT EXTRA
04:00
GOLF:
WGC-HSBC Champions
 2. runda
CANAL+SPORT
04:55
MOTOCYKLOWE MISTRZOSTWA ŚWIATA:
Grand Prix Malezji 
1. sesja treningowa w klasie Moto2
POLSAT SPORT EXTRA


06:00
GOLF:
WGC-HSBC Champions
 2. runda
CANAL+SPORT
07:10
MOTOCYKLOWE MISTRZOSTWA ŚWIATA:
Grand Prix Malezji 
2. sesja treningowa w klasie Moto3
POLSAT SPORT EXTRA
08:00
GOLF:
WGC-HSBC Champions
 2. runda
CANAL+SPORT
08:05
MOTOCYKLOWE MISTRZOSTWA ŚWIATA:
Grand Prix Malezji 
2. sesja treningowa w klasie MotoGP
POLSAT SPORT EXTRA
09:05
MOTOCYKLOWE MISTRZOSTWA ŚWIATA:
Grand Prix Malezji 
2. sesja treningowa w klasie Moto2
POLSAT SPORT EXTRA
10:00
TENIS ZIEMNY:
Turniej WTA Finals w Singapurze 
TVP SPORT
13:00
TENIS ZIEMNY:
Turniej ATP w Wiedniu
 1. Mecz ćwierćfinałowy gry pojedynczej
POLSAT SPORT NEWS
13:30
TENIS ZIEMNY:
Turniej WTA Finals w Singapurze 
TVP SPORT
15:00
TENIS ZIEMNY:
Turniej ATP w Bazylei
 1. Mecz ćwierćfinałowy gry pojedynczej
POLSAT SPORT EXTRA
15:00
TENIS ZIEMNY:
Turniej ATP w Wiedniu
 2. Mecz ćwierćfinałowy gry pojedynczej
POLSAT SPORT NEWS
16:55
FORMUŁA 1:
Grand Prix Meksyku 
1. sesja treningowa
ELEVEN SPORTS
17:00
TENIS ZIEMNY:
Turniej ATP w Bazylei
 2. Mecz ćwierćfinałowy gry pojedynczej
POLSAT SPORT EXTRA
17:00
TENIS ZIEMNY:
Turniej ATP w Wiedniu
 3. Mecz ćwierćfinałowy gry pojedynczej
POLSAT SPORT NEWS
18:00
SIATKÓWKA MĘŻCZYZN:
PlusLiga:
Cerrad Czarni Radom – PGE Skra Bełchatów
POLSAT SPORT
19:00
TENIS ZIEMNY:
Turniej ATP w Wiedniu
 4. Mecz ćwierćfinałowy gry pojedynczej
POLSAT SPORT NEWS
19:05
BOKS:
 Mecz towarzyski
Polska – Węgry
TVP SPORT
19:45
KOSZYKÓWKA MĘŻCZYZN:
Turkish Airlines Euroliga
Brose Bamberg – Baskonia Vitoria Gasteiz
POLSAT SPORT EXTRA
20:30
KOLARSTWO TOROWE:
Wyścig Six Day w Londynie
 4. dzień
EUROSPORT 1
20:55
FORMUŁA 1:
Grand Prix Meksyku 
2. sesja treningowa
ELEVEN SPORTS
21:00
ŁYŻWIARSTWO FIGUROWE:
Skate Canada
 Program krótki solistek
EUROSPORT 2
23:00
ŁYŻWIARSTWO FIGUROWE:
Skate Canada
 Program krótki solistów
EUROSPORT 2
00:00
HOKEJ:
NHL: Las Vegas Golden Knights – Colorado Avalanche
TVP SPORT
02:00
KOSZYKÓWKA MĘŻCZYZN:
NBA
CANAL+SPORT
03:00
MOTOCYKLOWE MISTRZOSTWA ŚWIATA:
Grand Prix Malezji 
3. sesja treningowa w klasie Moto3
POLSAT SPORT EXTRA
03:55
MOTOCYKLOWE MISTRZOSTWA ŚWIATA:
Grand Prix Malezji 
3. sesja treningowa w klasie MotoGP
POLSAT SPORT EXTRA
04:55
MOTOCYKLOWE MISTRZOSTWA ŚWIATA:
Grand Prix Malezji 
3. sesja treningowa w klasie Moto2
POLSAT SPORT EXTRA
05:00
GOLF:
WGC-HSBC Champions
 3. runda
CANAL+SPORT 2


06:35
MOTOCYKLOWE MISTRZOSTWA ŚWIATA:
Grand Prix Malezji 
sesja kwalifikacyjna w klasie Moto3
POLSAT SPORT EXTRA
07:00
KOLARSTWO:
Tour of Hainan 2017
 1. etap
EUROSPORT 2
07:15
WYŚCIGI SAMOCHODOWE:
FIA World Touring Car Championship w Motegi
 Kwalifikacje
EUROSPORT 1
07:30
GOLF:
WGC-HSBC Champions
 3. runda
CANAL+SPORT 2
07:30
MOTOCYKLOWE MISTRZOSTWA ŚWIATA:
Grand Prix Malezji 
4. sesja treningowa w klasie MotoGP
POLSAT SPORT EXTRA
08:10
MOTOCYKLOWE MISTRZOSTWA ŚWIATA:
Grand Prix Malezji 
1. część sesji kwalifikacyjnej w klasie MotoGP
POLSAT SPORT EXTRA
08:15
WYŚCIGI SAMOCHODOWE:
FIA World Touring Car Championship w Motegi
 
EUROSPORT 1
08:35
MOTOCYKLOWE MISTRZOSTWA ŚWIATA:
Grand Prix Malezji 
2. część sesji kwalifikacyjnej w klasie MotoGP
POLSAT SPORT EXTRA
09:05
MOTOCYKLOWE MISTRZOSTWA ŚWIATA:
Grand Prix Malezji 
Sesja kwalifikacyjna w klasie Moto2
POLSAT SPORT EXTRA
09:30
ŻUŻEL:
Grand Prix Australii 
CANAL+
09:45
NARCIARSTWO ALPEJSKIE:
Zawody Pucharu Świata w Sölden 
1. przejazd giganta kobiet
EUROSPORT 1
10:00
TENIS ZIEMNY:
Turniej WTA Finals w Singapurze
 Mecz półfinałowy gry pojedynczej
TVP SPORT
12:00
KOSZYKÓWKA MĘŻCZYZN:
Liga turecka
Banvit – Trabzonspor
SPORTKLUB
12:45
NARCIARSTWO ALPEJSKIE:
Zawody Pucharu Świata w Sölden 
2. przejazd giganta kobiet
EUROSPORT 1
13:00
RAJDOWE MISTRZOSTWA ŚWIATA:
Rajd Wielkiej Brytanii 
 SS12: Gartheiniog 2
CANAL+SPORT
13:30
TENIS ZIEMNY:
Turniej WTA Finals w Singapurze
 Mecz półfinałowy gry pojedynczej
TVP SPORT
14:00
TENIS ZIEMNY:
Turniej ATP w Wiedniu
 1. Mecz półfinałowy gry pojedynczej
POLSAT SPORT NEWS
14:30
TENIS ZIEMNY:
Turniej ATP w Bazylei
 1. Mecz półfinałowy gry pojedynczej
POLSAT SPORT EXTRA
14:45
SIATKÓWKA MĘŻCZYZN:
PlusLiga:
Łuczniczka Bydgoszcz – ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
POLSAT SPORT
16:00
PIŁKA RĘCZNA MĘŻCZYZN:
Turniej Golden League w Danii
Dania – Polska
TVP SPORT
16:00
TENIS ZIEMNY:
Turniej ATP w Wiedniu
 2. Mecz półfinałowy gry pojedynczej
POLSAT SPORT NEWS
16:55
FORMUŁA 1:
Grand Prix Meksyku 
3. sesja treningowa
ELEVEN SPORTS
18:50
PIŁKA RĘCZNA MĘŻCZYZN:
Turniej Golden League w Danii
Norwegia – Francja
TVP SPORT
19:00
ŁYŻWIARSTWO FIGUROWE:
Skate Canada
 Program dowolny solistek
EUROSPORT 2
19:55
FORMUŁA 1:
Grand Prix Meksyku 
Sesja kwalifikacyjna
ELEVEN
20:25
SIATKÓWKA KOBIET:
Liga włoska
Saugella Team Monza – Savino Del Bene Scandicci
nSPORT+
20:30
KOLARSTWO TOROWE:
Wyścig Six Day w Londynie
 5. dzień
EUROSPORT 1
21:15
ŁYŻWIARSTWO FIGUROWE:
Skate Canada
 Program dowolny par tanecznych
EUROSPORT 2
22:00
SPORTY WALKI:
Cage Warriors 88 
ELEVEN
22:10
WYŚCIGI SAMOCHODOWE:
Porsche Supercup 
1. wyścig w Meksyku
POLSAT SPORT NEWS
01:00
KOSZYKÓWKA MĘŻCZYZN:
NBA:
New Orleans Pelicans – Cleveland Cavaliers
CANAL+SPORT
01:00
HOKEJ:
NHL
TVP SPORT
02:00
SPORTY WALKI:
UFC Fight Night
Machida s.v Brunson 
EXTREME
02:40
MOTOCYKLOWE MISTRZOSTWA ŚWIATA:
Grand Prix Malezji 
Rozgrzewka w klasie Moto3
POLSAT SPORT EXTRA
03:10
MOTOCYKLOWE MISTRZOSTWA ŚWIATA:
Grand Prix Malezji 
Rozgrzewka w klasie Moto2
POLSAT SPORT EXTRA
03:40
MOTOCYKLOWE MISTRZOSTWA ŚWIATA:
Grand Prix Malezji 
Rozgrzewka w klasie MotoGP
POLSAT SPORT EXTRA
05:00
MOTOCYKLOWE MISTRZOSTWA ŚWIATA:
Grand Prix Malezji 

Wyścig w klasie Moto3

POLSAT SPORT EXTRA
05:00
GOLF:
WGC-HSBC Champions
 Finał
CANAL+SPORT 2
05:45
WYŚCIGI SAMOCHODOWE:
FIA World Touring Car Championship w Motegi
 Wyścig otwarcia
EUROSPORT 1


06:20
MOTOCYKLOWE MISTRZOSTWA ŚWIATA:
Grand Prix Malezji 

Wyścig w klasie Moto2

POLSAT SPORT EXTRA
07:00
WYŚCIGI SAMOCHODOWE:
FIA World Touring Car Championship w Motegi
 Wyścig główny
EUROSPORT 1
07:00
KOLARSTWO:
Tour of Hainan 2017
 2. etap
EUROSPORT 2
07:30
GOLF:
WGC-HSBC Champions
 Finał
CANAL+SPORT 2
08:00
MOTOCYKLOWE MISTRZOSTWA ŚWIATA:
Grand Prix Malezji 

Wyścig w klasie MotoGP

POLSAT SPORT EXTRA
08:45
SNOOKER:
Turniej International Championship w Daqingu 
1. dzień
EUROSPORT 2
09:00
TENIS ZIEMNY:
Turniej WTA Finals w Singapurze 
Mecz finałowy gry podwójnej
TVP SPORT
09:45
NARCIARSTWO ALPEJSKIE:
Zawody Pucharu Świata w Sölden 
1. przejazd giganta mężczyzn
EUROSPORT 1
10:00
RAJDOWE MISTRZOSTWA ŚWIATA:
Rajd Wielkiej Brytanii 
 SS18: Brenig 1
CANAL+SPORT 2
12:00
KOSZYKÓWKA MĘŻCZYZN:
Liga turecka
Darussafaka Basketbol – Pinar Karsiyaka
SPORTKLUB
12:30
KOSZYKÓWKA MĘŻCZYZN:
Polska Liga Koszykówki
Trefl Sopot – Miasto Szkła Krosno
POLSAT SPORT
12:30
TENIS ZIEMNY:
Turniej WTA Finals w Singapurze
Mecz finałowy gry pojedynczej
TVP SPORT
12:30
SNOOKER:
Turniej International Championship w Daqingu 
1. dzień
EUROSPORT 2
12:45
NARCIARSTWO ALPEJSKIE:
Zawody Pucharu Świata w Sölden 
2. przejazd giganta mężczyzn
EUROSPORT 1
13:00
WYŚCIGI SAMOCHODOWE:
Euroformuła Open
 2. wyścig w Barcelonie
POLSAT SPORT NEWS
13:00
RAJDOWE MISTRZOSTWA ŚWIATA:
Rajd Wielkiej Brytanii 
 SS21: Brenig 2 Power Stage
CANAL+SPORT 2
14:00
TENIS ZIEMNY:
Turniej ATP w Wiedniu
 Mecz finałowy gry pojedynczej
POLSAT SPORT NEWS
14:45
SIATKÓWKA MĘŻCZYZN:
PlusLiga:
Indykpol AZS Olsztyn – Jastrzębski Węgiel
POLSAT SPORT
15:00
TENIS ZIEMNY:
Turniej ATP w Bazylei
 Mecz finałowy gry pojedynczej
POLSAT SPORT EXTRA
16:00
KOSZYKÓWKA MĘŻCZYZN:
Liga turecka
Galatasary Odeabank – Fenerbahce Dogus
SPORTKLUB
17:15
WYŚCIGI SAMOCHODOWE:
Porsche Supercup 
2. wyścig w Meksyku
EUROSPORT 1
17:30
WYŚCIGI SAMOCHODOWE:
Porsche Supercup 
2. wyścig w Meksyku
POLSAT SPORT NEWS
17:50
PIŁKA RĘCZNA MĘŻCZYZN:
Turniej Golden League w Danii
Polska – Norwegia
TVP SPORT
18:15
KOLARSTWO TOROWE:
Wyścig Six Day w Londynie
 6. dzień
EUROSPORT 1
18:30
KOSZYKÓWKA MĘŻCZYZN:
Liga hiszpańska
Valencia BC – Herbalife Gran Canaria
SPORTKLUB
19:45
FORMUŁA 1:
Grand Prix Meksyku 
Wyścig główny
ELEVEN
20:00
SIATKÓWKA KOBIET:
Liga Siatkówki Kobiet
Developres SkyRes Rzeszów – BKS Profi Credit Bielsko-Biała
POLSAT SPORT
20:05
PIŁKA RĘCZNA MĘŻCZYZN:
Turniej Golden League w Danii
Dania – Francja
TVP SPORT
20:30
KOSZYKÓWKA MĘŻCZYZN:
NBA
CANAL+SPORT 2
21:00
ŁYŻWIARSTWO FIGUROWE:
Skate Canada
 pokazy mistrzów
EUROSPORT 2
02:25
FUTBOL AMERYKAŃSKI:
NFL 
ELEVEN SPORTS