Eurosport 1 stream online w internecie i program tv

Eurosport 1 to kanał o profilu sportowym, należącym do grupy Discovery. Podstawę programową stanowią transmisje ze sportów zimowych, takich jak Puchar Świata w skokach narciarskich czy Mistrzostwa Świata w narciarstwie alpejskim. Do relacjonowanych dyscyplin zimowych należą również saneczkarstwo, biathlon, łyżwiarstwo figurowe oraz curling. Ofertę uzupełniają transmisje z prestożowych meczów tenisa i zawodów kolarskich. Kanał można oglądać zarówno w telewizji, jak i w internecie poprzez live stream.

Eurosport 1 stream online. Gdzie oglądać?

Dzięki stacji Eurosport 1 internauci mają możliwość oglądania wydarzeń sportowych przez internet. Kanał udostępnia transmisje online na platformie Player, wystarczy wykupić właściwy pakiet, który występuje w opcji 30-dniowej. Po zalogowaniu w serwisie, poprzez live streamy online kibice mogą oglądać różne dyscypliny na ekranie swoich komputerów lub urządzeń mobilnych.

Eurosport 1 live stream na żywo i za darmo

Ważne imprezy sportowe można oglądać też za pomocą live streamu online w inny sposób. Osoby, które są użytkownikami telewizji satelitarnych Canal+ lub Cyfrowego Polsatu, mają darmowy dostęp do aplikacji nc+GO lub Cyfrowy Polsat GO. W tych telewizjach internetowych po zalogowaniu można oglądać kanał Eurosport 1 bez względu na to, gdzie się przebywa.

Gdzie oglądać Eurosport 1 na żywo w tv

Jeśli chcesz oglądać kanał Eurosport 1 w tradycyjny sposób, tzn. w telewizji, oczywiście masz taką możliwość. Aktualnie jest wiele pakietów sportowych oferowanych przez różne telewizje. Eurosport 1 jest udostępniany m.in. przez platformy satelitarne Canal+ i Cyfrowy Polsat oraz  telewizje kablowe, w tym Netię i UPC.

Eurosport 1 program tv

Brak transmisji i meczów na żywo na wybranym kanale w wybranym dniu.

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.