W najbliższą niedzielę, 28 kwietnia 2024 roku o godzinie 15:00 na Stadionie MOSiR w Mielcu odbędzie się mecz PKO Ekstraklasa pomiędzy Stalą Mielec a Legią Warszawa. Spotkanie to jest częścią 30. kolejki ligowej. Zapraszamy do zapoznania się z pełnymi detalami transmisji tego wydarzenia, zarówno w telewizji, jak i w internecie. Dowiedz się, gdzie można śledzić zmagania na żywo oraz czy istnieje możliwość bezpłatnego oglądania.

Stal Mielec – Legia Warszawa, gdzie oglądać?

Mecz Stal Mielec – Legia Warszawa będzie transmitowany na żywo w telewizji na kanale Canal+Sport 3. Dostęp online jest możliwy za pośrednictwem platform: Canal+online, Polsat Box Go oraz Player.pl.

Stal Mielec – Legia Warszawa, transmisja za darmo online

Transmisja meczu Stal Mielec – Legia Warszawa nie jest dostępna za darmo. Dostęp do transmisji online oferują wyłącznie płatne platformy streamingowe.

Stal Mielec – Legia Warszawa, transmisja online (Canal+online)

Aby obejrzeć transmisję meczu oferowaną w serwisie Canal+online, konieczne jest wykupienie pakietu “Canal+”, który oferowany jest w promocyjnej cenie już za 39 złotych miesięcznie. Promocyjna cena obowiązuje aż przez pierwsze trzy miesiące. Za dodatkową opłatą w wysokości 20 zł można też wykupić dostęp do kanałów Eleven Sports i Polsat Sport Premium. Platforma Canal+online dostępna jest zarówno na komputerze, jak i na urządzeniach mobilnych takich jak smartfony i tablety, a także na smart TV i innych urządzeniach multimedialnych. Możliwość jednoczesnego korzystania z jednego konta na dwóch