Wszystkie sportowe transmisje na żywo w jednym miejscu!

cze 17


27 PAŹDZIERNIKA 2014
KANAŁ
17:40 Polska: T-Mobile Ekstraklasa:
Ruch Chorzów – Korona Kielce
nSPORT+ HD
17:40 Polska: T-Mobile Ekstraklasa:
Ruch Chorzów – Korona Kielce
CANAL+FAMILY HD
18:30 Rosja: Premier League:
Dynamo Moskwa – Rubin Kazań
POLSAT SPORT NEWS
20:15 Niemcy: 2.Bundesliga:
SV Darmstadt 98 – FC Norymberga
EUROSPORT 2
EUROSPORT 2 HD
20:55 Anglia: Barclays Premiership:
Queens Park Rangers – Aston Villa Birmingham
CANAL+SPORT
CANAL+SPORT HD
21:00 Portugalia: Liga Sagres:
Rio Ave – Penafiel
SPORTKLUB


28 PAŹDZIERNIKA 2014
KANAŁ
12:45 Puchar Polski:
Mecz 1/8 finału
Stal Stalowa Wola – Śląsk Wrocław
POLSAT SPORT
POLSAT SPORT HD
14:30 Liga indyjska
Chennaiyin FC – Mumbai City FC
EUROSPORT 2
EUROSPORT 2 HD
18:15 Futbol raport
Magazyn piłkarski
ORANGE SPORT
18:55 Puchar Niemiec:
Mecz 1/16 finału
VfR Aalen – Hannover 96
TVP SPORT HD
20:45 Puchar Polski:
Mecz 1/8 finału
Górnik Zabrze – Podbeskidzie Bielsko-Biała
POLSAT SPORT
POLSAT SPORT HD
20:55 Puchar Niemiec:
Mecz 1/16 finału
FC St. Pauli – Borussia Dortmund
TVP SPORT HD


29 PAŹDZIERNIKA 2014
KANAŁ
11:45 Puchar Polski:
Mecz 1/8 finału
Ostrovia Ostrów Wielkopolski – Cracovia
POLSAT SPORT
POLSAT SPORT HD
17:30 Puchar Polski:
Mecz 1/8 finału
Piast Gliwice – PGE GKS Bełchatów
POLSAT SPORT EXTRA HD
20:25 Puchar Niemiec:
Mecz 1/16 finału
Hamburger SV – Bayern Monachium
TVP SPORT HD
20:40 Włochy: Serie A:
Genoa CFC – Juventus Turyn
CANAL+SPORT
CANAL+SPORT HD
20:40 Włochy: Serie A:
AS Roma – AC Cesena
ORANGE SPORT


23 PAŹDZIERNIKA 2014
KANAŁ
18:55 Liga Europejska:
Mecz fazy grupowej:
OSC Lille – Everton FC
CANAL+FAMILY HD
18:55 Liga Europejska:
Mecz fazy grupowej:
Standard Liege – Sevilla
CANAL+SPORT
CANAL+SPORT HD
18:55 Liga Europejska:
Mecz fazy grupowej:
Trabzonspor KS – KSC Lokeren
nSPORT+ HD
21:00 Liga Europejska:
Mecz fazy grupowej:
Partizan Belgrad – Besiktas Stambuł
CANAL+FAMILY 2 HD
21:00 Liga Europejska:
Mecz fazy grupowej:
Inter Mediolan – AS Saint-Etienne
CANAL+SPORT
CANAL+SPORT HD
21:00 Liga Europejska:
Mecz fazy grupowej:
Tottenham Hotspur – Asteras Tripolis
nSPORT+ HD
23:40 Liga Europejska:
Skróty spotkań
CANAL+SPORT
CANAL+SPORT HD
23:40 Liga Europejska:
Skróty spotkań
nSPORT+ HD


24 PAŹDZIERNIKA 2014
KANAŁ
17:40 Polska: T-Mobile Ekstraklasa:
PGE GKS Bełchatów – Górnik Zabrze
CANAL+FAMILY HD
17:40 Polska: T-Mobile Ekstraklasa:
PGE GKS Bełchatów – Górnik Zabrze
nSPORT+ HD
20:00 Super Piątek
Magazyn piłkarski
CANAL+SPORT
CANAL+SPORT HD
20:25 Polska: T-Mobile Ekstraklasa:
Wisła Kraków – Podbeskidzie Bielsko-Biała
CANAL+SPORT
CANAL+SPORT HD
20:30 Niemcy: Bundesliga:
Werder Brema – FC Köln
EUROSPORT 2
EUROSPORT 2 HD
21:30 Portugalia: Liga Sagres:
Vitoria Setúbal – Vitoria Guimaraes
SPORTKLUB
22:30 Super Piątek
Magazyn piłkarski
CANAL+SPORT
CANAL+SPORT HD


25 PAŹDZIERNIKA 2014
KANAŁ
13:30 Gorączka piłkarskiej soboty
Magazyn piłkarski
CANAL+SPORT
CANAL+SPORT HD
13:40 Anglia: Barclays Premiership:
West Ham United – Manchester City
CANAL+FAMILY 2 HD
14:40 Polska: 1.liga:
Spotkanie w ramach rozgrywek
ORANGE SPORT
14:45 Gorączka piłkarskiej soboty
Magazyn piłkarski
CANAL+SPORT
CANAL+SPORT HD
15:05 Polska: T-Mobile Ekstraklasa:
Lechia Gdańsk – Śląsk Wrocław
CANAL+SPORT
CANAL+SPORT HD
15:10 Polska: T-Mobile Ekstraklasa:
Piast Gliwice – Jagiellonia Białystok
CANAL+FAMILY HD
15:15 Niemcy: Bundesliga:
Mecz Borussia Dortmund – Hannover 96
EUROSPORT 2
EUROSPORT 2 HD
15:20 Polska: T-Mobile Ekstraklasa:
Lechia Gdańsk – Śląsk Wrocław
TVP 1
TVP 1 HD
15:55 Anglia: Barclays Premiership:
Liverpool FC – Hull City
CANAL+FAMILY 2 HD
16:55 Francja: Ligue 1:
Paris Saint-Germain – Girondins Bordeaux
nSPORT+ HD
+
17:30
Gorączka piłkarskiej soboty
Magazyn piłkarski
CANAL+SPORT
CANAL+SPORT HD
17:40 Polska: T-Mobile Ekstraklasa:
Pogoń Szczecin – Cracovia
CANAL+FAMILY HD
17:55 Hiszpania: Primera Division:
Real Madryt – FC Barcelona
CANAL+SPORT
CANAL+SPORT HD
18:30 Niemcy: Bundesliga:
Bayer Leverkusen – Schalke 04 Gelsenkirchen
EUROSPORT 2
EUROSPORT 2 HD
20:00 Gorączka piłkarskiej soboty
Magazyn piłkarski
CANAL+SPORT
CANAL+SPORT HD
20:40 Włochy: Serie A:
Sampdoria Genua – AS Roma
CANAL+SPORT
CANAL+SPORT HD
20:40 Holandia: Eredivisie:
Ajax Amsterdam – Go Ahead Eagles
POLSAT SPORT EXTRA HD
22:45 Liga+
Magazyn ligi polskiej
CANAL+SPORT
CANAL+SPORT HD


26 PAŹDZIERNIKA 2014
KANAŁ
11:00 Cafe Futbol
Magazyn piłkarski
POLSAT SPORT
POLSAT SPORT HD
11:45 1. liga extra
Magazyn piłkarski
ORANGE SPORT
12:25 Polska: 1.liga:
Spotkanie w ramach rozgrywek
ORANGE SPORT
12:25 Holandia: Eredivisie:
SC Cambuur Leeuwarden – Feyenoord Rotterdam
POLSAT SPORT EXTRA HD
14:25 Anglia: Barclays Premiership:
Tottenham Hotspur – Newcastle United
CANAL+FAMILY HD
14:25 Holandia: Eredivisie:
FC Utrecht – PSV Eindhoven
POLSAT SPORT NEWS
14:30 1. liga extra
Magazyn piłkarski
ORANGE SPORT
15:00 Grana niedziela
Magazyn piłkarski
CANAL+SPORT
CANAL+SPORT HD
15:15 Niemcy: Bundesliga:
VfL Wolfsburg – FSV Mainz 05
EUROSPORT 2
EUROSPORT 2 HD
15:25 Polska: T-Mobile Ekstraklasa:
Lech Poznań – Górnik Łęczna
CANAL+SPORT
CANAL+SPORT HD
16:55 Anglia: Barclays Premiership:
Manchester United – Chelsea Londyn
CANAL+FAMILY HD
17:00 Portugalia: Liga Sagres:
GD Estoril-Praia – OS Belenenses
SPORTKLUB
17:30 Grana niedziela
Magazyn piłkarski
CANAL+SPORT
CANAL+SPORT HD
17:30 Niemcy: Bundesliga:
Borussia Mönchengladbach – Bayern Monachium
EUROSPORT 2
EUROSPORT 2 HD
17:55 Polska: T-Mobile Ekstraklasa:
Zawisza Bydgoszcz – Legia Warszawa
CANAL+SPORT
CANAL+SPORT HD
18:55 Hiszpania: Primera Division:
Sevilla FC – Villarreal CF
CANAL+FAMILY HD
20:00 Liga+ Extra
Magazyn ligi polskiej
CANAL+SPORT
CANAL+SPORT HD
20:40 Włochy: Serie A:
AC Milan – ACF Fiorentina
CANAL+FAMILY 2 HD
20:55 Francja: Ligue 1:
Olympique Lyon – Olympique Marsylia
nSPORT+ HD
+
20:55
Hiszpania: Primera Division:
Getafe CF – Atletico Madryt
CANAL+FAMILY HD
21:15 Portugalia: Liga Sagres:
Sporting Braga – Benfica Lizbona
SPORTKLUB



cze 17


27 PAŹDZIERNIKA 2014
KANAŁ
08:30 SNOOKER:
Turniej International Championship w Chengdu
2. dzień
EUROSPORT
EUROSPORT HD
11:00 TENIS ZIEMNY:
Turniej ATP w Paryżu
Mecze 1. rundy
POLSAT SPORT
POLSAT SPORT HD
12:30 SNOOKER:
Turniej International Championship w Chengdu
2. dzień
EUROSPORT
EUROSPORT HD
13:00 TENIS ZIEMNY:
Turniej ATP w Paryżu
Mecze 1. rundy
POLSAT SPORT
POLSAT SPORT HD
14:00 SNOOKER:
Turniej International Championship w Chengdu
2. dzień
EUROSPORT
EUROSPORT HD
15:00 TENIS ZIEMNY:
Turniej ATP w Paryżu
Mecze 1. rundy
POLSAT SPORT
POLSAT SPORT HD
18:00 SIATKÓWKA KOBIET:
Orlen Liga:
KPS Chemik Police – Tauron Banimex MKS Dąbrowa Górnicza
POLSAT SPORT
POLSAT SPORT HD
18:00 TENIS ZIEMNY:
Turniej ATP w Paryżu
Mecze 1. rundy
POLSAT SPORT EXTRA HD
18:15 Siłownia Program sportowy ORANGE SPORT
20:30 TENIS ZIEMNY:
Turniej ATP w Paryżu
Mecze 1. rundy
POLSAT SPORT
POLSAT SPORT HD
21:15 Hyde Park
Magazyn sportowy
ORANGE SPORT
22:00 Sport raport 24
Magazyn sportowy
ORANGE SPORT


28 PAŹDZIERNIKA 2014
KANAŁ
08:30 SNOOKER:
Turniej International Championship w Chengdu
3. dzień
EUROSPORT
EUROSPORT HD
11:00 TENIS ZIEMNY:
Turniej ATP w Paryżu
Mecze 1. i 2. rundy
POLSAT SPORT
POLSAT SPORT HD
12:30 SNOOKER:
Turniej International Championship w Chengdu
3. dzień
EUROSPORT
EUROSPORT HD
12:45 TENIS ZIEMNY:
Turniej ATP w Paryżu
Mecze 1. i 2. rundy
POLSAT SPORT EXTRA HD
14:00 SNOOKER:
Turniej International Championship w Chengdu
3. dzień
EUROSPORT
EUROSPORT HD
15:10 TENIS ZIEMNY:
Turniej ATP w Paryżu
Mecze 1. i 2. rundy
POLSAT SPORT
POLSAT SPORT HD
16:50 Puncher magazyn sportów walki POLSAT SPORT
POLSAT SPORT HD
17:20 TENIS ZIEMNY:
Turniej ATP w Paryżu
Mecze 1. i 2. rundy
POLSAT SPORT EXTRA HD
18:00 TENIS STOŁOWY:
Wschodzący Białystok Superliga
ASTS Olimpia Unia Grudziądz – Carbo KOKS TTS Polonia Bytom
SPORTKLUB
18:00 PIŁKA RĘCZNA KOBIET:
PGNiG Superliga: Pogoń Baltica Szczecin – MKS Selgros Lublin
POLSAT SPORT NEWS
18:00 KOSZYKÓWKA MĘŻCZYZN:
Eurocup
Mecz fazy grupowej:
Lokomotiw Kubań – PAOK Saloniki
EUROSPORT 2
EUROSPORT 2 HD
19:00 TENIS ZIEMNY:
Turniej ATP w Paryżu
Mecze 1. i 2. rundy
POLSAT SPORT EXTRA HD
20:00 TENIS ZIEMNY:
Turniej WTA Tournament of Champions w Sofii
POLSAT SPORT NEWS
20:30 SIATKÓWKA MĘŻCZYZN:
Liga włoska Copra Ardelia Piacenza – Calzedonia Verona
SPORTKLUB
20:30 KOSZYKÓWKA MĘŻCZYZN:
Eurocup
Mecz fazy grupowej:
Reggio Emilia – Strasbourg
EUROSPORT 2
EUROSPORT 2 HD
21:00 TENIS ZIEMNY:
Turniej ATP w Paryżu
Mecze 1. i 2. rundy
POLSAT SPORT EXTRA HD
21:15 Hyde Park
Magazyn sportowy
ORANGE SPORT
22:00 Sport raport 24
Magazyn sportowy
ORANGE SPORT
01:00 KOSZYKÓWKA MĘŻCZYZN:
NBA:
San Antonio Spurs – Dallas Mavericks
CANAL+SPORT
CANAL+SPORT HD


29 PAŹDZIERNIKA 2014
KANAŁ
09:00 SNOOKER:
Turniej International Championship w Chengdu
4. dzień
EUROSPORT
EUROSPORT HD
10:30 TENIS ZIEMNY:
Turniej ATP w Paryżu
Mecze 2. rundy
POLSAT SPORT EXTRA HD
12:30 TENIS ZIEMNY:
Turniej ATP w Paryżu
Mecze 2. rundy
POLSAT SPORT EXTRA HD
12:30 SNOOKER:
Turniej International Championship w Chengdu
4. dzień
EUROSPORT
EUROSPORT HD
14:00 SNOOKER:
Turniej International Championship w Chengdu
4. dzień
EUROSPORT
EUROSPORT HD
14:10 TENIS ZIEMNY:
Turniej ATP w Paryżu
Mecze 2. rundy
POLSAT SPORT
POLSAT SPORT HD
16:30 TENIS ZIEMNY:
Turniej ATP w Paryżu
Mecze 2. rundy
POLSAT SPORT
POLSAT SPORT HD
17:00 TENIS ZIEMNY:
Turniej WTA Tournament of Champions w Sofii
POLSAT SPORT NEWS
17:45 KOSZYKÓWKA MĘŻCZYZN:
Eurocup
Mecz fazy grupowej:
Stelmet Zielona Góra – Budućnost Podgorica
TVP SPORT HD
18:00 SIATKÓWKA KOBIET:
Orlen Liga:
Polski Cukier Muszynianka Fakro Bank BPS Muszyna – KS Pałac Bydgoszcz
POLSAT SPORT
POLSAT SPORT HD
18:30 KOSZYKÓWKA MĘŻCZYZN:
Eurocup
Mecz fazy grupowej:
Hapoel Jerozolima – Partizan Belgrad
EUROSPORT 2
EUROSPORT 2 HD
19:00 TENIS ZIEMNY:
Turniej WTA Tournament of Champions w Sofii
POLSAT SPORT NEWS
20:00 TENIS ZIEMNY:
Turniej ATP w Paryżu
Mecze 2. rundy
POLSAT SPORT EXTRA HD
20:30 SIATKÓWKA MĘŻCZYZN:
PlusLiga:
Cerrad Czarni Radom – PGE Skra Bełchatów
POLSAT SPORT
POLSAT SPORT HD
21:00 TENIS ZIEMNY:
Turniej WTA Tournament of Champions w Sofii
POLSAT SPORT NEWS
22:50 Sport raport 24
Magazyn sportowy
ORANGE SPORT



23 PAŹDZIERNIKA 2014
KANAŁ
07:30 TENIS ZIEMNY:
Turniej WTA Tour Championships w Singapurze
Mecz fazy grupowej
TVP SPORT HD
09:30 TENIS ZIEMNY:
Turniej WTA Tour Championships w Singapurze
Mecz fazy grupowej
TVP SPORT HD
13:00 TENIS ZIEMNY:
Turniej ATP w Walencji
Mecz 1/8 finału
POLSAT SPORT NEWS
13:30 TENIS ZIEMNY:
Turniej WTA Tour Championships w Singapurze
Mecz fazy grupowej
TVP SPORT HD
14:00 TENIS ZIEMNY:
Turniej ATP w Bazylei
Mecz 1/8 finału
POLSAT SPORT EXTRA HD
15:00 TENIS ZIEMNY:
Turniej ATP w Walencji
Mecz 1/8 finału
POLSAT SPORT NEWS
16:00 TENIS ZIEMNY:
Turniej ATP w Bazylei
Mecz 1/8 finału
POLSAT SPORT EXTRA HD
17:00 TENIS ZIEMNY:
Turniej ATP w Walencji
Mecz 1/8 finału
POLSAT SPORT NEWS
18:00 TENIS ZIEMNY:
Turniej ATP w Bazylei
Mecz 1/8 finału
POLSAT SPORT EXTRA HD
19:15 KOLARSTWO:
Six Days of Amsterdam
4. dzień
EUROSPORT 2
EUROSPORT 2 HD
20:00 TENIS ZIEMNY:
Turniej ATP w Bazylei
Mecz 1/8 finału
POLSAT SPORT EXTRA HD
20:00 TENIS ZIEMNY:
Turniej ATP w Walencji
Mecz 1/8 finału
POLSAT SPORT NEWS
21:15 Hyde Park
Magazyn sportowy
ORANGE SPORT
22:00 Sport raport 24
Magazyn sportowy
ORANGE SPORT
03:00 MOTOCYKLOWE MISTRZOSTWA ŚWIATA:
Grand Prix Malezji
1. sesja treningowa w klasie Moto3
POLSAT SPORT NEWS
03:55 MOTOCYKLOWE MISTRZOSTWA ŚWIATA:
Grand Prix Malezji
1. sesja treningowa w klasie MotoGP
POLSAT SPORT NEWS
04:55 MOTOCYKLOWE MISTRZOSTWA ŚWIATA:
Grand Prix Malezji
1. sesja treningowa w klasie Moto2
POLSAT SPORT NEWS


24 PAŹDZIERNIKA 2014
KANAŁ
06:05 MOTOCYKLOWE MISTRZOSTWA ŚWIATA:
Grand Prix Australii
2. sesja treningowa w klasie MotoGP
POLSAT SPORT NEWS
07:05 MOTOCYKLOWE MISTRZOSTWA ŚWIATA:
Grand Prix Australii
2. sesja treningowa w klasie Moto2
POLSAT SPORT NEWS
11:00 TENIS ZIEMNY:
Turniej WTA w Moskwie
Mecz ćwierćfinałowy
TVP SPORT HD
13:00 TENIS ZIEMNY:
Turniej WTA w Moskwie
Mecz ćwierćfinałowy
TVP SPORT HD
15:55 PIŁKA RĘCZNA KOBIET:
Liga Mistrzyń
Mecz fazy grupowej:
HCM Baia Mare – MKS Selgros Lublin
nSPORT+ HD
+
16:30
TENIS ZIEMNY:
Turniej WTA w Moskwie
Mecz ćwierćfinałowy
TVP SPORT HD
17:00 TENIS ZIEMNY:
Turniej WTA w Luksemburgu
Mecz półfinałowy
EUROSPORT
EUROSPORT HD
17:30 DART:
Top of Ghent
EUROSPORT 2
EUROSPORT 2 HD
18:00 SIATKÓWKA KOBIET:
Orlen Liga:
Tauron Banimex MKS Dąbrowa Górnicza – KS Pałac Bydgoszcz
POLSAT SPORT
POLSAT SPORT HD
18:30 TENIS ZIEMNY:
Turniej WTA w Luksemburgu
Mecz półfinałowy
EUROSPORT
EUROSPORT HD
19:45 PIŁKA RĘCZNA MĘŻCZYZN:
Liga niemiecka
HSG Wetzlar – Füchse Berlin
SPORTKLUB
20:00 BOKS:
Gala w Dzierżoniowie
Kamil Laszczyk – Sergio Romero
Mariusz Wach – Samir Kurtagic
ORANGE SPORT
21:00 SPORTY WALKI:
King of Kings
EUROSPORT
EUROSPORT HD
23:00 Sport raport 24
Magazyn sportowy
ORANGE SPORT
01:00 MOTOCYKLOWE MISTRZOSTWA ŚWIATA:
Grand Prix Australii
3. sesja treningowa w klasie Moto3
POLSAT SPORT NEWS
01:55 MOTOCYKLOWE MISTRZOSTWA ŚWIATA:
Grand Prix Australii
3. sesja treningowa w klasie MotoGP
POLSAT SPORT NEWS
02:55 MOTOCYKLOWE MISTRZOSTWA ŚWIATA:
Grand Prix Australii
3. sesja treningowa w klasie Moto2
POLSAT SPORT NEWS
04:35 MOTOCYKLOWE MISTRZOSTWA ŚWIATA:
Grand Prix Australii
sesja kwalifikacyjna w klasie Moto3
POLSAT SPORT NEWS
05:30 MOTOCYKLOWE MISTRZOSTWA ŚWIATA:
Grand Prix Australii
4. sesja treningowa w klasie MotoGP
POLSAT SPORT NEWS


25 PAŹDZIERNIKA 2014
KANAŁ
06:35 MOTOCYKLOWE MISTRZOSTWA ŚWIATA:
Grand Prix Malezji
sesja kwalifikacyjna w klasie Moto3
POLSAT SPORT NEWS
07:30 MOTOCYKLOWE MISTRZOSTWA ŚWIATA:
Grand Prix Malezji
4. sesja treningowa w klasie MotoGP
POLSAT SPORT NEWS
08:00 KOLARSTWO:
Saitama Criterium
EUROSPORT 2
EUROSPORT 2 HD
08:10 MOTOCYKLOWE MISTRZOSTWA ŚWIATA:
Grand Prix Malezji
1. część sesji kwalifikacyjnej w klasie MotoGP
POLSAT SPORT NEWS
08:30 WYŚCIGI SAMOCHODOWE:
FIA World Touring Car Championship
Kwalifikacje w Japonii
EUROSPORT
EUROSPORT HD
08:30 TENIS ZIEMNY:
Turniej WTA Tour Championships w Singapurze
Mecz półfinałowy
TVP SPORT HD
08:35 MOTOCYKLOWE MISTRZOSTWA ŚWIATA:
Grand Prix Malezji
2. część sesji kwalifikacyjnej w klasie MotoGP
POLSAT SPORT NEWS
09:05 MOTOCYKLOWE MISTRZOSTWA ŚWIATA:
Grand Prix Malezji
Sesja kwalifikacyjna w klasie Moto2
POLSAT SPORT NEWS
09:15 Bieg przez plotki
Magazyn sportowy
ORANGE SPORT
09:30 NARCIARSTWO ALPEJSKIE:
Zawody Pucharu Świata w Sölden
1. przejazd slalomu giganta kobiet
EUROSPORT
EUROSPORT HD
10:15 Bieg przez plotki
Magazyn sportowy
ORANGE SPORT
12:00 TENIS ZIEMNY:
Turniej WTA Tour Championships w Singapurze
Mecz półfinałowy
TVP SPORT HD
12:30 NARCIARSTWO ALPEJSKIE:
Zawody Pucharu Świata w Sölden
2. przejazd slalomu giganta kobiet
EUROSPORT
EUROSPORT HD
14:30 TENIS ZIEMNY:
Turniej ATP w Bazylei
1. Mecz półfinałowy
POLSAT SPORT EXTRA HD
14:45 SIATKÓWKA MĘŻCZYZN:
PlusLiga:
Jastrzębski Węgiel – ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
POLSAT SPORT
POLSAT SPORT HD
14:45 PODNOSZENIE CIĘŻARÓW:
Mistrzostwa Polski mężczyzn w Łukowie
Kategoria do 94 kg i Kategoria do 105 kg
TVP SPORT HD
15:00 TENIS ZIEMNY:
Turniej ATP w Walencji
1. Mecz półfinałowy
POLSAT SPORT NEWS
16:15 PIŁKA RĘCZNA MĘŻCZYZN:
Liga niemiecka
Rhein-Neckar Löwen – THW Kiel
SPORTKLUB
17:00 TENIS ZIEMNY:
Turniej ATP w Bazylei
2. Mecz półfinałowy
POLSAT SPORT EXTRA HD
17:50 SIATKÓWKA MĘŻCZYZN:
KRISPOL Liga
Espadom Szczecin – ASPS Avia Świdnik
TVP SPORT HD
18:00 SIATKÓWKA MĘŻCZYZN:
Liga włoska
CMC Ravenna – Top Volley Latina
SPORTKLUB
19:00 BOKS:
Gala w Liverpoolu z udziałem Paula Butlera
POLSAT SPORT
POLSAT SPORT HD
20:00 TENIS ZIEMNY:
Turniej ATP w Walencji
2. Mecz półfinałowy
POLSAT SPORT NEWS
20:15 PIŁKA RĘCZNA MĘŻCZYZN:
Liga niemiecka
Frisch Auf Göppingen – SG Flensburg-Handewitt
SPORTKLUB
20:30 KOLARSTWO:
Six Days of Amsterdam
6. dzień
EUROSPORT 2
EUROSPORT 2 HD
20:30 BOKS:
Gala w Częstochowie
waga średnia: Łukasz Wawrzyczek – Andrei Dolhozhyieu
Marcin Siwy – Janis Ginter
TVP SPORT HD
21:00 SPORTY WALKI:
Superkombat World Grand Prix Series
EUROSPORT
EUROSPORT HD
22:00 Sport raport 24
Magazyn sportowy
ORANGE SPORT
23:30 BOKS:
Gala w Częstochowie
Waga ciężka: Andrzej Gołota – Danell Nicholson
TVP 1
TVP 1 HD
23:30 BOKS:
Gala w Częstochowie
Waga ciężka: Andrzej Gołota – Danell Nicholson
TVP SPORT HD
03:40 MOTOCYKLOWE MISTRZOSTWA ŚWIATA:
Grand Prix Malezji
Rozgrzewka w klasie Moto3
POLSAT SPORT NEWS
04:10 MOTOCYKLOWE MISTRZOSTWA ŚWIATA:
Grand Prix Malezji
Rozgrzewka w klasie Moto2
POLSAT SPORT NEWS
04:40 MOTOCYKLOWE MISTRZOSTWA ŚWIATA:
Grand Prix Malezji
Rozgrzewka w klasie MotoGP
POLSAT SPORT NEWS


26 PAŹDZIERNIKA 2014
KANAŁ
06:00 MOTOCYKLOWE MISTRZOSTWA ŚWIATA:
Grand Prix Malezji
Wyścig w klasie Moto3
POLSAT SPORT NEWS
06:45 WYŚCIGI SAMOCHODOWE:
FIA World Touring Car Championship
1.wyścig w Japonii
EUROSPORT
EUROSPORT HD
07:20 MOTOCYKLOWE MISTRZOSTWA ŚWIATA:
Grand Prix Malezji
Wyścig w klasie Moto2
POLSAT SPORT NEWS
07:30 SNOOKER:
Turniej International Championship w Chengdu
1. dzień
EUROSPORT 2
EUROSPORT 2 HD
07:45 WYŚCIGI SAMOCHODOWE:
FIA World Touring Car Championship
2.wyścig w Japonii
EUROSPORT
EUROSPORT HD
09:00 MOTOCYKLOWE MISTRZOSTWA ŚWIATA:
Grand Prix Malezji
Wyścig w klasie MotoGP
POLSAT SPORT NEWS
09:15 NARCIARSTWO ALPEJSKIE:
Zawody Pucharu Świata w Sölden
1. przejazd slalomu giganta mężczyzn
EUROSPORT
EUROSPORT HD
12:00 KOSZYKÓWKA MĘŻCZYZN:
Liga hiszpańska
Spotkanie w ramach rozgrywek
SPORTKLUB
12:00 TENIS ZIEMNY:
Turniej WTA Tour Championships w Singapurze
Mecz finałowy
TVP SPORT HD
12:30 NARCIARSTWO ALPEJSKIE:
Zawody Pucharu Świata w Sölden
2. przejazd slalomu giganta mężczyzn
EUROSPORT
EUROSPORT HD
12:30 SNOOKER:
Turniej International Championship w Chengdu
1. dzień
EUROSPORT 2
EUROSPORT 2 HD
13:45 SNOOKER:
Turniej International Championship w Chengdu
1. dzień
EUROSPORT
EUROSPORT HD
14:30 TENIS ZIEMNY:
Turniej ATP w Bazylei
Mecz finałowy
POLSAT SPORT EXTRA HD
14:45 SIATKÓWKA MĘŻCZYZN:
PlusLiga:
BBTS Bielsko-Biała – Effector Kielce
POLSAT SPORT
POLSAT SPORT HD
15:00 KOSZYKÓWKA MĘŻCZYZN:
Liga hiszpańska
SPORTKLUB
15:30 TENIS STOŁOWY:
Puchar Świata mężczyzn
EUROSPORT
EUROSPORT HD
16:30 TENIS ZIEMNY:
Turniej ATP w Walencji
Mecz finałowy
POLSAT SPORT NEWS
17:30 PIŁKA RĘCZNA KOBIET:
PGNiG Superliga: KGHM Metraco Zagłębie Lubin – Energa AZS Koszalin
POLSAT SPORT
POLSAT SPORT HD
19:30 SIATKÓWKA MĘŻCZYZN:
Liga włoska
Sir Safety Perugia – Diatec Trentino
SPORTKLUB
19:45 KOSZYKÓWKA MĘŻCZYZN:
Tauron Basket Liga:
Energa Czarni Słupsk – Śląsk Wrocław
POLSAT SPORT
POLSAT SPORT HD
19:45 KOSZYKÓWKA MĘŻCZYZN:
Tauron Basket Liga:
Energa Czarni Słupsk – Śląsk Wrocław
POLSAT SPORT NEWS
21:00 ŁYŻWIARSTWO FIGUROWE:
Skate America
Program dowolny solistek
EUROSPORT 2
EUROSPORT 2 HD
22:00 Sport raport 24
Magazyn sportowy
ORANGE SPORT




NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

paź 15

Cierpliwość nie jest mocną stroną prezesów polskich klubów. Tymczasem przykład GKS-u Bełchatów pokazuje, że przy budowie drużyny warto myśleć dalej niż tylko pół roku czy rok do przodu. Trzon tej drużyny powstał znacznie wcześniej i teraz wykonuje świetną pracę nie tylko na boisku, ale i w szatni – podkreśla Sylwester Szkudlarek, który może się pochwalić największą liczbą meczów ligowych rozegranych na szczeblu centralnym w barwach „Brunatnych”.
Czytaj dalej »

paź 11

Kolejne spotkania piłkarskiej Ligi Mistrzów! Tym razem kibice zobaczą min. takie spotkania jak AS Roma kontra Bayern Monachium z Robertem Lewandowskim czy inny wielki hit Liverpool kontra Real Madryt! Wszystkie spotkania będzie można śledzić na żywo, część z nich pokażą kanały nc+, a spotkanie Liverpoolu z „Królewskimi” pokaże również TVP!

Czytaj dalej »

paź 11

Mecz to świetna okazja, by spotkać się w większym gronie i wspólnie przeżywać piłkarskie emocje. Do licznych zadań gospodarza należy między innymi zapewnienie gościom przekąsek i napojów. Co najlepiej przygotować, zapraszając znajomych do domu na oglądanie futbolowych rozgrywek?
Czytaj dalej »

paź 07

The PGA European Tour czyli turniej z najlepszymi zawodnikami świata, tym razem z Portugalii i Honkongu pokaże platforma nc+!

Czytaj dalej »

paź 07

Koszykarski turniej NBA Global Games, a w nim takie pojedynki jak: Alba Berlin – San Antonio Spurs, Fenerbahce Ulker Stambuł – San Antonio Spurs, Miami Heat – Cleveland Cavaliers, Sacramento Kings – Brooklyn Nets i Sacramento Kings – Brooklyn Nets, a także rozgrywki w hiszpańskiej lidze – to wszystko zobaczą kibice na żywo w październiku!

Czytaj dalej »

paź 07

Tenisowe turnieje WTA w Linzu, Luksemburgu i Moskwie oraz zawody ATP w Szanghaju i Sztokholmie z Agnieszką Radwańską i Jerzym Janowiczem na żywo na kanałach TVP i EUROSPORTU!

Czytaj dalej »

paź 06

Gwiazda Ruda Śląska – Pogoń ’04 Szczecin oraz GAF Jasna Gliwice z Red Devils Chojnice i Clearexem Chorzów to spotkania, które kibice mogą sledzić na żywo! Transmisje w ORANGE SPORT, ale nie tylko!

Czytaj dalej »

paź 06

W dniach od 7 do 14 października sporą dawkę kolarskich emocji przygotowały kanały EUROSPORTU!

Czytaj dalej »

paź 05

Oto plan transmisji Ligi Mistrzów oraz Ligi Mistrzyń w piłce ręcznej! Oprócz spotkań zagranicznych zespołów zobaczymy starcia polskich klubów i tak: Orlen Wisła Płock zagra z SG Flensburg-Handewitt i Alingsås HK, VIVE Tauron Kielce zaś z HC Motor Zaporoże i Dunkerque HB Grand Littoral! W starciu pań zaś zobaczymy spotkanie HCM Baia Mare – MKS Selgros Lublin!


Czytaj dalej »

paź 05

Kolejne pojedynki w PGNIG Superlidze mężczyzn, oto plan transmisji nie tylko na sportowych kanałach POLSATU! Oprócz tego stacja SPORTKLUB pokaże w dniach od 5 do 17 października sporo niemieckiej piłki ręcznej w rozgrywkach Bundesligi!


Czytaj dalej »

Strona 1 z 24212345...Ostatnia »


Korzystając z serwisu www.futbolwtv.pl mogą zostać umieszczone na Twoim komputerze ciasteczka (ang. cookies). Są to małe pliki tekstowe służące do identyfikowania internauty przy ponownych odwiedzinach. Nie naruszają one w żaden sposób Twojej prywatności, gdyż nie gromadzą o Tobie żadnych danych. Stanowią tylko i wyłącznie informację dla serwisu, że odwiedziłeś już naszą stronę. Ich obsługa nie jest warunkiem koniecznym do przeglądania strony internetowej, aczkolwiek będzie pomocna przy tworzeniu statystyk odwiedzalności strony.
Korzystając z serwisu www.futbolwtv.pl zgadzasz się na przyjętą politykę prywatności. W przypadku dalszych pytań i wątpliwości - zachęcamy do kontaktu z administratorem serwisu.
Wszystkie użyte w serwisie futbolwtv.pl znaki i nazwy firmowe lub towarowe zostały użyte przez portal Futbol w TV wyłącznie w celach informacyjnych. Zamierzeniem autorów nie jest wykorzystywanie oraz nadużywanie wizerunku i dobrego imienia opisywanych podmiotów.W przypadku jakichkolwiek zastrzeżeń proszę o kontakt z administratorem serwisu.
Program telewizyjny udostępnia o2.pl.

Katalog Stron Katalog stron - www.nksws.com Wyniki na żywo Wyniki