Wszystkie sportowe transmisje na żywo w jednym miejscu!

cze 17


22 GRUDNIA 2014
KANAŁ
17:55 Superpuchar Włoch:
Juventus Turyn – SSC Napoli
POLSAT SPORT EXTRA HD
20:00 Niemcy: 2.Bundesliga:
RB Lipsk – TSV 1860 Monachium
EUROSPORT 2
EUROSPORT 2 HD
20:55 Anglia: Barclays Premiership:
Stoke City – Chelsea Londyn
CANAL+SPORT
CANAL+SPORT HD


16 GRUDNIA 2014
KANAŁ
14:30 Liga indyjska
Spotkanie w ramach rozgrywek
EUROSPORT 2
EUROSPORT 2 HD
17:30 Niemcy: 2.Bundesliga:
Eintracht Frankfurt – Fortuna Düsseldorf
EUROSPORT 2
EUROSPORT 2 HD
18:15 Futbol raport
Magazyn piłkarski
ORANGE SPORT
20:15 Klubowe Mistrzostwa Świata:
Mecz półfinałowy
EUROSPORT 2
EUROSPORT 2 HD
22:00 Puchar Hiszpanii:
Mecz 1/16 finału
Valencia CF – Rayo Vallecano
TVP SPORT HD
23:00 Puchar Hiszpanii:
Mecz 1/16 finału
Valencia CF – Rayo Vallecano
TVP SPORT HD


17 GRUDNIA 2014
KANAŁ
14:30 Liga indyjska
Spotkanie w ramach rozgrywek
EUROSPORT 2
EUROSPORT 2 HD
17:30 Klubowe Mistrzostwa Świata:
Mecz o 5. miejsce
EUROSPORT 2
EUROSPORT 2 HD
19:45 Niemcy: Bundesliga:
Borussia Dortmund – VfL Wolfsburg
EUROSPORT 2
EUROSPORT 2 HD
20:40 Holandia: Eredivisie:
PSV Eindhoven – Feyenoord Rotterdam
POLSAT SPORT NEWS


18 GRUDNIA 2014
KANAŁ
18:55 Włochy: Serie A:
Cagliari Calcio – Juventus Turyn
ORANGE SPORT
19:55 Puchar Hiszpanii:
Mecz 1/16 finału
Atletico Madryt – CE L’Hospitalet
TVP SPORT HD
21:55 Puchar Hiszpanii:
Mecz 1/16 finału
Malaga CF – Deportivo La Coruna
TVP SPORT HD


19 GRUDNIA 2014
KANAŁ
20:15 Niemcy: Bundesliga:
FSV Mainz 05 – Bayern Monachium
EUROSPORT 2
EUROSPORT 2 HD
21:30 Portugalia: Liga Sagres:
Spotkanie w ramach rozgrywek
SPORTKLUB


20 GRUDNIA 2014
KANAŁ
13:40 Anglia: Barclays Premiership:
Manchester City – Crystal Palace
CANAL+SPORT
CANAL+SPORT HD
15:15 Niemcy: Bundesliga:
Werder Brema – Borussia Dortmund
EUROSPORT 2
EUROSPORT 2 HD
15:55 Anglia: Barclays Premiership:
Aston Villa Birmingham – Manchester United
CANAL+SPORT
CANAL+SPORT HD
15:55 Hiszpania: Primera Division:
FC Barcelona – Córdoba CF
CANAL+FAMILY HD
15:55 Hiszpania: Primera Division:
Spotkanie w ramach rozgrywek
CANAL+FAMILY 2 HD
16:55 Francja: Ligue 1:
Paris Saint-Germain – Montpellier HSC
nSPORT+ HD
+
18:30
Niemcy: Bundesliga:
VfL Wolfsburg – FC Köln
EUROSPORT 2
EUROSPORT 2 HD
19:40 Holandia: Eredivisie:
PSV Eindhoven – Go Ahead Eagles
POLSAT SPORT EXTRA HD
19:55 Hiszpania: Primera Division:
SD Eibar – Valencia CF
CANAL+FAMILY HD
20:30 Klubowe Mistrzostwa Świata:
Mecz finałowy
EUROSPORT 2
EUROSPORT 2 HD
20:40 Włochy: Serie A:
AS Roma – AC Milan
CANAL+FAMILY 2 HD
21:15 Portugalia: Liga Sagres:
Spotkanie w ramach rozgrywek
SPORTKLUB


21 GRUDNIA 2014
KANAŁ
11:00 Cafe Futbol
Magazyn piłkarski
POLSAT SPORT
POLSAT SPORT HD
11:55 Hiszpania: Primera Division:
Villarreal CF – Deportivo La Coruna
CANAL+SPORT
CANAL+SPORT HD
13:55 Francja: Ligue 1:
Olympique Marsylia – OSC Lille
nSPORT+ HD
+
14:25
Holandia: Eredivisie:
SBV Excelsior Rotterdam – Ajax Amsterdam
POLSAT SPORT NEWS
14:25 Anglia: Barclays Premiership:
Newcastle United – Sunderland AFC
CANAL+SPORT
CANAL+SPORT HD
15:15 Niemcy: Bundesliga:
Hertha Berlin – TSG 1899 Hoffenheim
EUROSPORT 2
EUROSPORT 2 HD
16:55 Anglia: Barclays Premiership:
Liverpool FC – Arsenal Londyn
CANAL+SPORT
CANAL+SPORT HD
17:30 Niemcy: Bundesliga:
SC Freiburg – Hannover 96
EUROSPORT 2
EUROSPORT 2 HD
19:00 Portugalia: Liga Sagres:
Spotkanie w ramach rozgrywek
SPORTKLUB
20:40 Włochy: Serie A:
Inter Mediolan – Lazio Rzym
CANAL+FAMILY 2 HD
20:55 Hiszpania: Primera Division:
Athletic Bilbao – Atletico Madryt
CANAL+FAMILY HD
20:55 Francja: Ligue 1:
Girondins Bordeaux – Olympique Lyon
nSPORT+ HD
+



cze 17


22 GRUDNIA 2014
KANAŁ
17:30 NARCIARSTWO ALPEJSKIE:
Zawody Pucharu Świata w Madonna di Campiglio 1. przejazd slalomu mężczyzn
EUROSPORT
EUROSPORT HD
18:00 SIATKÓWKA MĘŻCZYZN:
PlusLiga:
AZS Częstochowa – AZS Politechnika Warszawska
POLSAT SPORT
POLSAT SPORT HD
18:15 Siłownia Program sportowy ORANGE SPORT
20:30 NARCIARSTWO ALPEJSKIE:
Zawody Pucharu Świata w Madonna di Campiglio 2. przejazd slalomu mężczyzn
EUROSPORT
EUROSPORT HD
21:15 Hyde Park
Magazyn sportowy
ORANGE SPORT
21:45 JEŹDZIECTWO:
Olympia Horse Show w Londynie Grand Prix
EUROSPORT
EUROSPORT HD
22:00 Sport raport 24
Magazyn sportowy
ORANGE SPORT


16 GRUDNIA 2014
KANAŁ
17:30 TENIS STOŁOWY:
Wschodzący Białystok Superliga:
KS Dekorglass Działdowo – Dojlidy Białystok
SPORTKLUB
17:55 PIŁKA RĘCZNA KOBIET:
Mistrzostwa Europy 2014
Mecz 2. rundy fazy grupowej
TVP SPORT HD
19:10 Puncher magazyn sportów walki POLSAT SPORT
POLSAT SPORT HD
20:10 PIŁKA RĘCZNA KOBIET:
Mistrzostwa Europy 2014
Mecz 2. rundy fazy grupowej
TVP SPORT HD
20:30 SIATKÓWKA MĘŻCZYZN:
Liga Mistrzów

Mecz fazy grupowej:
Knack Roeselare – Tomis Constanta

POLSAT SPORT
POLSAT SPORT HD
21:15 Hyde Park
Magazyn sportowy
ORANGE SPORT
22:00 Sport raport 24
Magazyn sportowy
ORANGE SPORT


17 GRUDNIA 2014
KANAŁ
17:00 SIATKÓWKA MĘŻCZYZN:
Liga Mistrzów
Mecz fazy grupowej:
Biełogorje Biełgorod – Cucine Lube Treia
POLSAT SPORT NEWS
18:00 SIATKÓWKA MĘŻCZYZN:
Liga Mistrzów
Mecz fazy grupowej:
PGE Skra Bełchatów – Hypo Tirol Innsbruck
POLSAT SPORT
POLSAT SPORT HD
18:00 SIATKÓWKA MĘŻCZYZN:
Liga Mistrzów
Mecz fazy grupowej:
Halkbank Ankara – Tours VB
POLSAT SPORT EXTRA HD
18:10 PIŁKA RĘCZNA KOBIET:
Mistrzostwa Europy 2014
Mecz 2. rundy fazy grupowej
TVP SPORT HD
20:25 PIŁKA RĘCZNA KOBIET:
Mistrzostwa Europy 2014
Mecz 2. rundy fazy grupowej
TVP SPORT HD
20:30 SIATKÓWKA MĘŻCZYZN:
Liga Mistrzów
Mecz fazy grupowej:
Posojilnica Aich/Dob – Zenit Kazań
POLSAT SPORT
POLSAT SPORT HD
20:30 SIATKÓWKA MĘŻCZYZN:
Liga Mistrzów
Mecz fazy grupowej:
Sir Safety Perugia – Noliko Maaseik
POLSAT SPORT EXTRA HD
21:15 Hyde Park
Magazyn sportowy
ORANGE SPORT
22:00 Sport raport 24
Magazyn sportowy
ORANGE SPORT



18 GRUDNIA 2014
KANAŁ
12:00 NARCIARSTWO ALPEJSKIE:
Zawody Pucharu Świata w Val Gardenie
trening przed zjazdem mężczyzn
EUROSPORT
EUROSPORT HD
13:00 SNOWBOARD:
Zawody Pucharu Świata w Montafon
EUROSPORT 2
EUROSPORT 2 HD
14:00 SIATKÓWKA MĘŻCZYZN:
Liga Mistrzów
Mecz fazy grupowej:
Lokomotiw Nowosybirsk – Jastrzębski Węgiel
POLSAT SPORT
POLSAT SPORT HD
14:15 BIATHLON:
Zawody Pucharu Świata w Pokljuce
Bieg sprinterski kobiet
EUROSPORT
EUROSPORT HD
14:25 BIATHLON:
Zawody Pucharu Świata w Pokljuce
Bieg sprinterski kobiet
POLSAT SPORT EXTRA HD
18:00 TENIS STOŁOWY:
Wschodzący Białystok Superliga:
KST Energa-Manekin Toruń – ZKS Palmiarnia Zielona Góra
SPORTKLUB
18:00 SIATKÓWKA MĘŻCZYZN:
Liga Mistrzów
Mecz fazy grupowej:
Marek Union-Ivkoni Dupnica – CAI Teruel
POLSAT SPORT EXTRA HD
19:30 SIATKÓWKA MĘŻCZYZN:
Liga Mistrzów
Mecz fazy grupowej:
Berlin Recycling Volleys – Asseco Resovia Rzeszów
POLSAT SPORT
POLSAT SPORT HD
20:20 KOSZYKÓWKA MĘŻCZYZN:
Turkish Airlines Euroliga
Mecz fazy grupowej:
PGE Turów Zgorzelec – EA7 Emporio Armani Mediolan
CANAL+SPORT
CANAL+SPORT HD
21:15 Hyde Park
Magazyn sportowy
ORANGE SPORT
22:00 JEŹDZIECTWO:
Olympia Horse Show w Londynie Alltech Christmas Puissance
EUROSPORT
EUROSPORT HD
22:00 Sport raport 24
Magazyn sportowy
ORANGE SPORT


19 GRUDNIA 2014
KANAŁ
10:15 NARCIARSTWO ALPEJSKIE:
Zawody Pucharu Świata w Val d’Isere
trening przed zjazdem kobiet
EUROSPORT
EUROSPORT HD
10:30 SNOWBOARD:
Zawody Pucharu Świata w Montafon
EUROSPORT 2
EUROSPORT 2 HD
11:45 NARCIARSTWO ALPEJSKIE:
Zawody Pucharu Świata w Val Gardenie
supergigant mężczyzn
EUROSPORT
EUROSPORT HD
13:00 KOMBINACJA NORWESKA:
Zawody Pucharu Świata w Ramsau
EUROSPORT 2
EUROSPORT 2 HD
13:30 SKOKI NARCIARSKIE:
Zawody Pucharu Świata w Engelbergu
kwalifikacje
TVP 1
TVP 1 HD
13:30 SKOKI NARCIARSKIE:
Zawody Pucharu Świata w Engelbergu
kwalifikacje
EUROSPORT
EUROSPORT HD
14:25 BIATHLON:
Zawody Pucharu Świata w Pokljuce
Bieg sprinterski mężczyzn
POLSAT SPORT
POLSAT SPORT HD
14:30 BIATHLON:
Zawody Pucharu Świata w Pokljuce
Bieg sprinterski mężczyzn
EUROSPORT
EUROSPORT HD
17:55 PIŁKA RĘCZNA KOBIET:
Mistrzostwa Europy 2014
Mecz półfinałowy
TVP SPORT HD
18:00 SIATKÓWKA KOBIET:
Orlen Liga:
SK bank Legionovia Legionowo – BKS Aluprof Bielsko-Biała
POLSAT SPORT
POLSAT SPORT HD
19:15 JEŹDZIECTWO:
Olympia Horse Show w Londynie Kingsland Christmas Speed Stakes
EUROSPORT
EUROSPORT HD
20:15 PIŁKA RĘCZNA KOBIET:
Mistrzostwa Europy 2014
Mecz półfinałowy
TVP SPORT HD
22:00 Sport raport 24
Magazyn sportowy
ORANGE SPORT
22:20 SKELETON:
Zawody Pucharu Świata w Calgary
2. przejazd kobiet
TVP SPORT HD
23:10 SKELETON:
Zawody Pucharu Świata w Calgary
2. przejazd mężczyzn
TVP SPORT HD
02:00 KOSZYKÓWKA MĘŻCZYZN:
NBA:
San Antonio Spurs – Portland Trail Blazers
CANAL+SPORT
CANAL+SPORT HD
03:00 BOKS:
Gala w Quebec City
nSPORT+ HD
+
05:00
BOKS:
Walka o pas mistrzowski federacji WBC World w Quebec City waga półciężka
Adonis Stevenson – Dmitrij Suchocki
CANAL+SPORT
CANAL+SPORT HD


20 GRUDNIA 2014
KANAŁ
09:00 SHORT TRACK:
Zawody Pucharu Świata w Seulu
Biegi ćwierćfinałowe na 500 m kobiet i mężczyzn
POLSAT SPORT
POLSAT SPORT HD
09:15 Bieg przez plotki
Magazyn sportowy
ORANGE SPORT
09:45 SHORT TRACK:
Zawody Pucharu Świata w Seulu
Biegi półfinałowe na 3000 m kobiet
POLSAT SPORT
POLSAT SPORT HD
10:00 SHORT TRACK:
Zawody Pucharu Świata w Seulu
Biegi półfinałowe na 1500 m mężczyzn
POLSAT SPORT
POLSAT SPORT HD
10:15 Bieg przez plotki
Magazyn sportowy
ORANGE SPORT
10:15 BIEGI NARCIARSKIE:
Zawody Pucharu Świata w La Clusaz
Bieg łączony kobiet
EUROSPORT
EUROSPORT HD
10:20 SHORT TRACK:
Zawody Pucharu Świata w Seulu
Biegi półfinałowe na 1000 m kobiet i mężczyzn
POLSAT SPORT
POLSAT SPORT HD
10:25 BIEGI NARCIARSKIE:
Zawody Pucharu Świata w La Clusaz
Bieg łączony kobiet
TVP 2
TVP 2 HD
10:30 NARCIARSTWO ALPEJSKIE:
Zawody Pucharu Świata w Val d’Isere
zjazd kobiet
EUROSPORT 2
EUROSPORT 2 HD
10:55 SHORT TRACK:
Zawody Pucharu Świata w Seulu
Bieg finałowy na 3000 m kobiet
POLSAT SPORT
POLSAT SPORT HD
11:10 SHORT TRACK:
Zawody Pucharu Świata w Seulu
Bieg finałowy na 1500 m mężczyzn
POLSAT SPORT
POLSAT SPORT HD
11:15 BIATHLON:
Zawody Pucharu Świata w Pokljuce
Bieg na dochodzenie kobiet
POLSAT SPORT EXTRA HD
11:15 BIATHLON:
Zawody Pucharu Świata w Pokljuce
Bieg na dochodzenie kobiet
EUROSPORT
EUROSPORT HD
11:25 SHORT TRACK:
Zawody Pucharu Świata w Seulu
Biegi finałowe na 1000 m kobiet i mężczyzn
POLSAT SPORT
POLSAT SPORT HD
11:45 KOMBINACJA NORWESKA:
Zawody Pucharu Świata w Ramsau
konkurs skoków
EUROSPORT 2
EUROSPORT 2 HD
12:00 NARCIARSTWO ALPEJSKIE:
Zawody Pucharu Świata w Val Gardenie
zjazd mężczyzn
EUROSPORT
EUROSPORT HD
12:10 SHORT TRACK:
Zawody Pucharu Świata w Seulu
Bieg sztafetowy na 3000 m kobiet
POLSAT SPORT
POLSAT SPORT HD
12:20 SHORT TRACK:
Zawody Pucharu Świata w Seulu
Bieg sztafetowy na 5000 m mężczyzn
POLSAT SPORT
POLSAT SPORT HD
12:30 BIEGI NARCIARSKIE:
Zawody Pucharu Świata w La Clusaz
Bieg łączony mężczyzn
EUROSPORT 2
EUROSPORT 2 HD
13:30 NARCIARSTWO DOWOLNE:
Zawody Pucharu Świata w Innichen
EUROSPORT 2
EUROSPORT 2 HD
13:30 BIATHLON:
Zawody Pucharu Świata w Pokljuce
Bieg na dochodzenie mężczyzn
POLSAT SPORT EXTRA HD
13:30 BIATHLON:
Zawody Pucharu Świata w Pokljuce
Bieg na dochodzenie mężczyzn
EUROSPORT
EUROSPORT HD
14:15 SKOKI NARCIARSKIE:
Zawody Pucharu Świata w Engelbergu
TVP 1
TVP 1 HD
14:15 SKOKI NARCIARSKIE:
Zawody Pucharu Świata w Engelbergu
EUROSPORT
EUROSPORT HD
14:45 SIATKÓWKA KOBIET:
Orlen Liga:
PGNiG Nafta Piła – Tauron Banimex MKS Dąbrowa Górnicza
POLSAT SPORT
POLSAT SPORT HD
17:30 SIATKÓWKA MĘŻCZYZN:
Liga włoska
Revivre Milano – Altotevere Citta di Castello-Sansepolcro
SPORTKLUB
17:45 SIATKÓWKA MĘŻCZYZN:
KRISPOL 1. liga:
KPS Siedlce Banki Spółdzielcze z Grupy BPS – KS CAMPER Wyszków
TVP SPORT HD
19:00 KOSZYKÓWKA MĘŻCZYZN:
NBA:
New York Knicks – Phoenix Suns
CANAL+SPORT
CANAL+SPORT HD
20:15 BOBSLEJE:
Zawody Pucharu Świata w Calgary
2. przejazd dwójek kobiet
TVP SPORT HD
21:00 SPORTY WALKI:
King of Kings
EUROSPORT
EUROSPORT HD
21:40 BOBSLEJE:
Zawody Pucharu Świata w Calgary
1. przejazd czwórek mężczyzn
TVP SPORT HD
22:00 Sport raport 24
Magazyn sportowy
ORANGE SPORT
23:15 BOBSLEJE:
Zawody Pucharu Świata w Calgary
2. przejazd czwórek mężczyzn
TVP SPORT HD


21 GRUDNIA 2014
KANAŁ
07:00 SHORT TRACK:
Zawody Pucharu Świata w Seulu
Biegi ćwierćfinałowe na 500 m kobiet i mężczyzn
POLSAT SPORT
POLSAT SPORT HD
07:40 SHORT TRACK:
Zawody Pucharu Świata w Seulu
Biegi półfinałowe na 500 m kobiet i mężczyzn
POLSAT SPORT
POLSAT SPORT HD
07:50 SHORT TRACK:
Zawody Pucharu Świata w Seulu
Biegi półfinałowe na 1500 m kobiet
POLSAT SPORT
POLSAT SPORT HD
08:10 SHORT TRACK:
Zawody Pucharu Świata w Seulu
Biegi półfinałowe na 3000 m mężczyzn
POLSAT SPORT
POLSAT SPORT HD
08:40 SHORT TRACK:
Zawody Pucharu Świata w Seulu
Biegi finałowe na 500 m kobiet i mężczyzn
POLSAT SPORT
POLSAT SPORT HD
09:10 SHORT TRACK:
Zawody Pucharu Świata w Seulu
Bieg finałowy na 1500 m kobiet
POLSAT SPORT
POLSAT SPORT HD
09:15 NARCIARSTWO ALPEJSKIE:
Zawody Pucharu Świata w Alta Badia
1. przejazd slalomu giganta mężczyzn
EUROSPORT
EUROSPORT HD
09:25 SHORT TRACK:
Zawody Pucharu Świata w Seulu
Bieg finałowy na 3000 m mężczyzn
POLSAT SPORT
POLSAT SPORT HD
09:55 SHORT TRACK:
Zawody Pucharu Świata w Seulu
Bieg sztafetowy na 3000 m kobiet
POLSAT SPORT
POLSAT SPORT HD
10:05 SHORT TRACK:
Zawody Pucharu Świata w Seulu
Bieg sztafetowy na 5000 m mężczyzn
POLSAT SPORT
POLSAT SPORT HD
10:15 NARCIARSTWO ALPEJSKIE:
Zawody Pucharu Świata w Val d’Isere
supergigant kobiet
EUROSPORT 2
EUROSPORT 2 HD
10:25 BIEGI NARCIARSKIE:
Zawody Pucharu Świata w La Clusaz
Bieg sztafetowy kobiet
TVP 2
TVP 2 HD
10:30 BIEGI NARCIARSKIE:
Zawody Pucharu Świata w La Clusaz
Bieg sztafetowy kobiet
EUROSPORT
EUROSPORT HD
11:15 BIATHLON:
Zawody Pucharu Świata w Pokljuce
Bieg ze startu wspólnego kobiet
EUROSPORT
EUROSPORT HD
11:30 BIATHLON:
Zawody Pucharu Świata w Pokljuce
Bieg ze startu wspólnego kobiet
POLSAT SPORT EXTRA HD
11:45 KOMBINACJA NORWESKA:
Zawody Pucharu Świata w Ramsau
konkurs skoków
EUROSPORT 2
EUROSPORT 2 HD
12:15 NARCIARSTWO ALPEJSKIE:
Zawody Pucharu Świata w Alta Badia
2. przejazd slalomu giganta mężczyzn
EUROSPORT
EUROSPORT HD
12:30 KOSZYKÓWKA MĘŻCZYZN:
Liga hiszpańska
Valencia Basket – Herbalife Gran Canaria
SPORTKLUB
12:30 BIEGI NARCIARSKIE:
Zawody Pucharu Świata w La Clusaz
Bieg sztafetowy mężczyzn
EUROSPORT 2
EUROSPORT 2 HD
13:30 BIATHLON:
Zawody Pucharu Świata w Pokljuce
Bieg ze startu wspólnego mężczyzn
POLSAT SPORT EXTRA HD
13:30 BIATHLON:
Zawody Pucharu Świata w Pokljuce
Bieg ze startu wspólnego mężczyzn
EUROSPORT
EUROSPORT HD
13:30 NARCIARSTWO DOWOLNE:
Zawody Pucharu Świata w Innichen
EUROSPORT 2
EUROSPORT 2 HD
14:15 SKOKI NARCIARSKIE:
Zawody Pucharu Świata w Engelbergu
TVP 1
TVP 1 HD
14:15 SKOKI NARCIARSKIE:
Zawody Pucharu Świata w Engelbergu
EUROSPORT
EUROSPORT HD
14:45 SIATKÓWKA MĘŻCZYZN:
PlusLiga:
PGE Skra Bełchatów – Jastrzębski Węgiel
POLSAT SPORT
POLSAT SPORT HD
15:25 PIŁKA RĘCZNA KOBIET:
Mistrzostwa Europy 2014
Mecz o 3. miejsce
TVP SPORT HD
17:00 SIATKÓWKA MĘŻCZYZN:
Liga włoska
Energy T.I. Diatec Trentino -Modena Volley
SPORTKLUB
17:55 PIŁKA RĘCZNA KOBIET:
Mistrzostwa Europy 2014
Mecz finałowy
TVP SPORT HD
19:45 KOSZYKÓWKA MĘŻCZYZN:
Tauron Basket Liga:
Wikana Start Lublin – AZS Koszalin
POLSAT SPORT
POLSAT SPORT HD
19:45 KOSZYKÓWKA MĘŻCZYZN:
Tauron Basket Liga:
Wikana Start Lublin – AZS Koszalin
POLSAT SPORT NEWS
21:30 KOSZYKÓWKA MĘŻCZYZN:
NBA:
Toronto Raptors – New York Knicks
CANAL+SPORT
CANAL+SPORT HD
22:00 Sport raport 24
Magazyn sportowy
ORANGE SPORT




NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

lis 25

6 grudnia kibice sportów motorowych na żywo będą mogli śledzić walkę w Rajdzie Barbórki 2014! W zawodach zobaczymy między innymi Kajetana Kajetanowicza, Tomasza Kuchara czy Wojciecha Chuchała.

Czytaj dalej »

lis 25

Nadchodzą Mistrzostwa Europy piłkarek ręcznych 2014 rozgrywane na Węgrzech i Chorwacji! Transmisje spotkań na żywo w TVP!

Czytaj dalej »

lis 22

Od 10 do 20 grudnia 2014 roku w Maroko odbędą się Klubowe Mistrzostwa Świata!! Transmisje spotkań kibice będą mogli śledzić na żywo w TV!

Czytaj dalej »

lis 22

6 grudnia 2014 roku,w sobotni wieczór, w Krakowie odbędzie się gala sztuk walk KSW 29, w której najważniejszymi walkami będą starcia Mariusza Pudzianowskiego z Pawełem Nastulą oraz Mameda Khalidova z Brettem Cooperem! Transmisja na żywo w TV!

Czytaj dalej »

lis 22

Legia Warszawa kontra Śląsk Wrocław, Podbeskidzie Bielsko-Biała w boju z Piastem Gliwice, starcie Cracovii z Błękitnymi Stargard Szczeciński oraz pojedynek Lech Poznań – Znicz Pruszków to pary ćwierćfinałowe piłkarskiego Pucharu Polski, które odbędą się 4 i 18 marca 2015 roku! Transmisje spotkań będzie można śledzić na żywo!

Czytaj dalej »

lis 22

15 grudnia 2014 roku, piłkarscy fani na żywo będą mogli śledzić losowanie par 1/8 finału fazy playoff piłkarskiej Ligi Mistrzów w sezonie 2014/2015!

Czytaj dalej »

lis 21

15 grudnia 2014 roku, polscy kibice, a w szczególności kibice Legii Warszawa, dowiedzą się z kim zmierzą się legioniści 19 i 26 lutego 2015 roku w 1/16 finału Ligi Europy! Transmisja z losowania będzie dostęna żywo w telewizji!

Czytaj dalej »

lis 21

22 listopada na Stadionie Ludowym w Sosnowcu odbędzie się spotkanie towarzyskie w piłce nożnej kobiet, pomiędzy kadrami naszego kraju oraz reprezentacją Belgii! Transmisja spotkania na żywo!

Czytaj dalej »

lis 20

Śląski Puchar Polski w piłce halowej odbędzie się w dniu 23 listopada 2014 roku, w niedzielę. Osiem futsalowych spotkań kibice będą mogli śledzić na żywo!

Czytaj dalej »

lis 20


Ogrom spotkań w koszykarskiej Lidze Tauron Basket oraz basket Lidze kobiet na żywo, będą mogli śledzić kibice w dniach od 21 do 20 listopada 2014!

Czytaj dalej »

Strona 1 z 24712345...Ostatnia »


Korzystając z serwisu www.futbolwtv.pl mogą zostać umieszczone na Twoim komputerze ciasteczka (ang. cookies). Są to małe pliki tekstowe służące do identyfikowania internauty przy ponownych odwiedzinach. Nie naruszają one w żaden sposób Twojej prywatności, gdyż nie gromadzą o Tobie żadnych danych. Stanowią tylko i wyłącznie informację dla serwisu, że odwiedziłeś już naszą stronę. Ich obsługa nie jest warunkiem koniecznym do przeglądania strony internetowej, aczkolwiek będzie pomocna przy tworzeniu statystyk odwiedzalności strony.
Korzystając z serwisu www.futbolwtv.pl zgadzasz się na przyjętą politykę prywatności. W przypadku dalszych pytań i wątpliwości - zachęcamy do kontaktu z administratorem serwisu.
Wszystkie użyte w serwisie futbolwtv.pl znaki i nazwy firmowe lub towarowe zostały użyte przez portal Futbol w TV wyłącznie w celach informacyjnych. Zamierzeniem autorów nie jest wykorzystywanie oraz nadużywanie wizerunku i dobrego imienia opisywanych podmiotów.W przypadku jakichkolwiek zastrzeżeń proszę o kontakt z administratorem serwisu.
Program telewizyjny udostępnia o2.pl.

Katalog Stron Katalog stron - www.nksws.com Wyniki na żywo Wyniki