Wrz 21





17:25
Rosja: Premier League:
Spartak Moskwa – Zenit Sankt Petersburg
POLSAT SPORT EXTRA
17:30
Polska: Ekstraklasa:
Bruk-Bet Termalica Nieciecza – Wisła Kraków
EUROSPORT 1
20:00
Ekstraklasa po godzinach 
Magazyn piłkarski
CANAL+SPORT
20:30
Magazyn Nice 1. ligi 
Magazyn piłkarski
POLSAT SPORT
20:40
Włochy: Serie A:
RCD Espanyol – Getafe CF
ELEVEN SPORTS 2
20:40
Włochy: Serie A:
Atalanta BC – Benevento
ELEVEN SPORTS 1


14:55
Puchar Włoch:
 Mecz 4. rundy
Cagliari Calcio – Pordenone Calcio
POLSAT SPORT
17:15
Puchar Polski:
 Rewanżowy mecz ćwierćfinałowy
Górnik Zabrze – Chojniczanka Chojnice
POLSAT SPORT
17:55
Puchar Włoch:
 Mecz 4. rundy
SPAL – AS Cittadella
POLSAT SPORT EXTRA
19:00
Austria: Bundesliga:
SK Puntigamer Sturm Graz – FC Flyeralarm Admira
SPORTKLUB
20:30
Puchar Polski:
 Rewanżowy mecz ćwierćfinałowy
Legia Warszawa – Drutex-Bytovia Bytów
POLSAT SPORT
20:55
Francja: Ligue 1:
Girondins Bordeaux – AS Saint-Étienne
ELEVEN SPORTS 1
20:55
Puchar Włoch:
 Mecz 4. rundy
UC Sampdoria – Pescara Calcio
POLSAT SPORT EXTRA
20:55
Anglia: Barclays Premiership:
Watford FC – Manchester United FC
CANAL+SPORT
21:25
Puchar Hiszpanii:
 Rewanżowy mecz 1/16 finału
Real Madryt CF – CF Fuenlabrada
CANAL+SPORT 2


14:55
Puchar Włoch:
 Mecz 4. rundy
US Sassuolo Calcio – FC Bari 1908
POLSAT SPORT
17:45
Puchar Polski:
 Rewanżowy mecz ćwierćfinałowy
Arka Gdynia – Chrobry Głogów
POLSAT SPORT
18:30
Austria: Bundesliga:
FC Red Bull Salzburg – SV Mattersburg
SPORTKLUB
18:55
Francja: Ligue 1:
FC Nantes – AS Monaco
ELEVEN SPORTS 1
19:25
Puchar Hiszpanii:
 Rewanżowy mecz 1/16 finału
Atletico Madryt – Elche CF
CANAL+SPORT 2
20:30
Puchar Polski:
 Rewanżowy mecz ćwierćfinałowy
Korona Kielce – KGHM Zagłębie Lubin
POLSAT SPORT
20:30
Austria: Bundesliga:
SK Rapid Wiedeń – CASHPOINT SCR Altach
SPORTKLUB
20:55
Francja: Ligue 1:
Paris Saint-Germain – Troyes AC
ELEVEN SPORTS 1
20:55
Puchar Włoch:
 Mecz 4. rundy
Torino FC – Carpi FC 1909
POLSAT SPORT EXTRA
20:55
Anglia: Barclays Premiership:
Everton FC – West Ham United FC
CANAL+SPORT
21:25
Puchar Hiszpanii:
 Rewanżowy mecz 1/16 finału
FC Barcelona – Real Murcia
CANAL+SPORT 2
00:45
Copa Libertadores:
Rewanżowy mecz finałowy
CA Lanus – Gremio FB Porto Alegre
SPORTKLUB


17:00
Liga Europy:
5.kolejka fazy grupowej
FK Astana – Villarreal CF
EUROSPORT 1
EUROSPORTPLAYER
18:55
Liga Europy:
5.kolejka fazy grupowej
Atiker Konyaspor – Olympique Marsylia
nSPORT+
CANAL+SPORT ONLINE
18:55
Liga Europy:
5.kolejka fazy grupowej
Athletic Bilbao – Hertha Berlin BSC
TVP SPORT
18:55
Liga Europy:
5.kolejka fazy grupowej
Rosenborg BK – Real Sociedad
CANAL+SPORT
CANAL+SPORT ONLINE
18:55
Liga Europy:
5.kolejka fazy grupowej
Lazio – SBV Vitesse
CANAL+SPORT 2
CANAL+SPORT ONLINE
19:00
Liga Europy:
5.kolejka fazy grupowej
FC Köln – Arsenal FC
EUROSPORT 1

19:00

Liga Europy:
5.kolejka fazy grupowej
Multiliga
CANAL+NOW
CANAL+SPORT ONLINE

19:00

Liga Europy:
5.kolejka fazy grupowej
Nice – SC Zulte Waregem
EUROSPORTPLAYER
19:00
Liga Europy:
5.kolejka fazy grupowej
BATE Borysów – Crvena Zvezda
EUROSPORTPLAYER
19:00
Liga Europy:
5.kolejka fazy grupowej
Viktoria Pilzno – Steaua Bukareszt
EUROSPORTPLAYER
19:00
Liga Europy:
5.kolejka fazy grupowej
Lokomotiv Moskwa – FC Kobenhavn
EUROSPORTPLAYER
19:00
Liga Europy:
5.kolejka fazy grupowej
Ostersunds – Zoria Ługańsk
EUROSPORTPLAYER

21:00

Liga Europy:
5.kolejka fazy grupowej
Multiliga
CANAL+NOW
CANAL+SPORT ONLINE

21:00

Liga Europy:
5.kolejka fazy grupowej
FK Partizan – BSC Young Boys
nSPORT+
CANAL+SPORT ONLINE
21:00
Liga Europy:
5.kolejka fazy grupowej
SC Braga – TSG 1899 Hoffenheim
EUROSPORT 1
EUROSPORTPLAYER
21:00
Liga Europy:
5.kolejka fazy grupowej
Everton FC – Atalanta
TVP SPORT
21:00
Liga Europy:
5.kolejka fazy grupowej
AC Milan – FK Austria Wiedeń
CANAL+SPORT
CANAL+SPORT ONLINE
21:00
Liga Europy:
5.kolejka fazy grupowej
Olympique Lyon – Apollon FC
CANAL+SPORT 2
CANAL+SPORT ONLINE

21:00

Liga Europy:
5.kolejka fazy grupowej
Sheriff Tyraspol – Fastav Zlin
EUROSPORTPLAYER
21:00
Liga Europy:
5.kolejka fazy grupowej
Skenderbeu Korcza – Dynamo Kijów
EUROSPORTPLAYER
21:00
Liga Europy:
5.kolejka fazy grupowej
Maccabi Tel Awiw – Slavia Praga
EUROSPORTPLAYER

23:30

Liga Europy:
5.kolejka fazy grupowej
Skróty spotkań kolejki
nSPORT+
CANAL+SPORT
CANAL+SPORT ONLINE


17:30
Polska: Ekstraklasa:
Cracovia – Lechia Gdańsk
EUROSPORT 2
EUROSPORTPLAYER
18:25
Niemcy: 2.Bundesliga:
1. FC Union Berlin – SV Darmstadt 98
ELEVEN SPORTS 1
20:00
Super Piątek
Magazyn piłkarski
CANAL+SPORT
20:25
Niemcy: Bundesliga:
Hannover 96 – VfB Stuttgart
ELEVEN SPORTS 1
20:25
Polska: Ekstraklasa:
Górnik Zabrze – Jagiellonia Białystok
CANAL+SPORT
EUROSPORTPLAYER
20:30
Polska: I.liga:
Zagłębie Sosnowiec – Górnik Łęczna
POLSAT SPORT

20:40

Francja: Ligue 1:
AS Saint-Etienne – RC Strasbourg
ELEVEN SPORTS 4

20:55

Hiszpania: Primera Division:
Celta Vigo – CD Leganes
ELEVEN SPORTS 2
20:55
Anglia: Barclays Premiership:
West Ham United FC – Leicester City FC
CANAL+SPORT 2
22:30
Super Piątek
Magazyn piłkarski
CANAL+SPORT


12:55
Niemcy: 2.Bundesliga:
Holstein Kiel – FC Ingolstadt 04
ELEVEN SPORTS 3
12:55
Hiszpania: Primera Division:
CD Alaves – SD Eibar
ELEVEN SPORTS 2
14:55
Włochy: Serie A:
Bologna FC – UC Sampdoria
ELEVEN SPORTS 3
15:10
Polska: Ekstraklasa:
Pogoń Szczecin – Piast Gliwice
CANAL+SPORT
nSPORT+
CANAL+SPORT ONLINE
15:25
Niemcy: Bundesliga:
Borussia Dortmund – FC Schalke 04 Gelsenkirchen
ELEVEN SPORTS 1
15:25
Niemcy: Bundesliga:
Borussia Dortmund – FC Schalke 04 Gelsenkirchen
ELEVEN SPORTS 4
15:30
Gorączka piłkarskiej soboty
Magazyn piłkarski
CANAL+SPORT 2
15:55
Anglia: Barclays Premiership:
Tottenham Hotspur FC – West Bromwich Albion FC
CANAL+SPORT 2
16:00
Austria: Bundesliga:
SK Puntigamer Sturm Graz – LASK Linz
SPORTKLUB
16:10
Hiszpania: Primera Division:
Real Madryt CF – Malaga CF
ELEVEN SPORTS 2
17:30
Polska: I.liga:
Stal Mielec – GKS Tychy
POLSAT SPORT
17:40
Polska: Ekstraklasa:
Arka Gdynia – Sandecja Nowy Sącz
CANAL+SPORT
CANAL+SPORT ONLINE
17:55
Włochy: Serie A:
Chievo Werona – SPAL
ELEVEN SPORTS 1
18:00
Gorączka piłkarskiej soboty
Magazyn piłkarski
CANAL+SPORT 2
18:20
Niemcy: Bundesliga:
Borussia Mönchengladbach – FC Bayern Monachium
CANAL+
18:25
Anglia: Barclays Premiership:
Liverpool FC – Chelsea FC
CANAL+SPORT 2
18:25
Hiszpania: Primera Division:
Real Betis Balompie – Girona FC
ELEVEN SPORTS 2
18:25
Anglia: 2.liga:
Sheffield Wednesday – Birmingham City
ELEVEN SPORTS 2
20:10
Polska: Ekstraklasa:
Korona Kielce – Legia Warszawa
CANAL+SPORT
CANAL+SPORT ONLINE
20:30
Gorączka piłkarskiej soboty
Magazyn piłkarski
CANAL+SPORT 2
20:40
Holandia: Eredivisie:
FC Groningen – Feyenoord Rotterdam
POLSAT SPORT
20:40
Hiszpania: Primera Division:
UD Levante – Atletico Madryt
ELEVEN SPORTS 1
20:40
Włochy: Serie A:
Cagliari Calcio – Inter Mediolan
ELEVEN SPORTS 2
22:30
Liga+
Magazyn ligi polskiej
CANAL+SPORT
22:45
Eleven Gol
Magazyn piłkarski
ELEVEN SPORTS 1


11:00
Cafe Futbol
Magazyn piłkarski
POLSAT SPORT
11:55
Hiszpania: Primera Division:
Deportivo La Coruna – Athletic Bilbao
ELEVEN SPORTS 2
12:25
Holandia: Eredivisie:
AFC Ajax – Roda JC
POLSAT SPORT NEWS
14:00
Austria: Bundesliga:
RZ Pellets WAC – FK Austria Wiedeń
SPORTKLUB
14:25
Anglia: Barclays Premiership:
Southampton FC – Everton FC
CANAL+SPORT 2
14:25
Holandia: Eredivisie:
SBV Excelsior – PSV Eindhoven
POLSAT SPORT NEWS
14:55
Włochy: Serie A:
Udinese Calcio – SSC Napoli
ELEVEN SPORTS 2
14:55
Włochy: Serie A:
AC Milan – Torino
ELEVEN SPORTS 2
14:55
Włochy: Serie A:
Genoa CFC – AS Roma
ELEVEN SPORTS 3
15:10
Polska: Ekstraklasa:
Lech Poznań – Wisła Płock
CANAL+
15:20
Niemcy: Bundesliga:
Hamburger SV – TSG 1899 Hoffenheim
CANAL+SPORT
CANAL+SPORT ONLINE
16:30
Austria: Bundesliga:
SK Rapid Wiedeń – FC Redbull Salzburg
SPORTKLUB
16:55
Anglia: Barclays Premiership:
Huddersfield Town FC – Manchester City FC
CANAL+SPORT 2

16:55

Francja: Ligue 1:
Olimpique Marsylia – EA Guingamp
ELEVEN SPORTS 4

17:35

Polska: Ekstraklasa:
Śląsk Wrocław – KGHM Zagłębie Lubin
CANAL+
CANAL+SPORT ONLINE
17:50
Niemcy: Bundesliga:
1. FC Köln – Hertha BSC
ELEVEN SPORTS 1
17:55
Włochy: Serie A:
SS Lazio – ACF Fiorentina
ELEVEN SPORTS 2
18:00
Czechy: Ekstraklasa:
SK Sigma Ołomuniec – AC Sparta Praga
POLSAT SPORT EXTRA
18:25
Hiszpania: Primera Division:
Villarreal CF – Sevilla FC
ELEVEN SPORTS 3
20:00
Liga+ Extra
Magazyn ligi polskiej
CANAL+
20:30
Włochy: Serie A:
Juventus FC – FC Crotone
ELEVEN SPORTS 3
20:40
Hiszpania: Primera Division:
Valencia CF – FC Barcelona
ELEVEN SPORTS 1
20:55
Francja: Ligue 1:
AS Monaco – Paris Saint-Germain
ELEVEN SPORTS 2
22:45
Eleven Gol
Magazyn piłkarski
ELEVEN SPORTS 1





18:00
SIATKÓWKA KOBIET:
Liga Siatkówki Kobiet
MKS Dąbrowa Górnicza – Developres SkyRes Rzeszów
POLSAT SPORT
20:00
FUTSAL:
Ekstraklasa
Rekord Bielsko-Biała – Gatta Active Zduńska Wola
SPORTKLUB
02:25
FUTBOL AMERYKAŃSKI:
NFL: Baltimore Ravens – Houston Texans
ELEVEN SPORTS 2


16:00
KOSZYKÓWKA MĘŻCZYZN:
Liga turecka
Anadolu Efes – Muratbey Usak
SPORTKLUB


16:00
KOSZYKÓWKA MĘŻCZYZN:
Liga turecka
Galatasaray Odeabank – Yesilgiresun Belediyespor
SPORTKLUB
17:00
BIATHLON:
Zawody Pucharu Świata w Östersund
Bieg indywidualny kobiet
EUROSPORT 1
17:05
BIATHLON:
Zawody Pucharu Świata w Östersund
Bieg indywidualny kobiet
POLSAT SPORT NEWS
18:00
SIATKÓWKA MĘŻCZYZN:
PlusLiga:
Cerrad Czarni Radom – Jastrzębski Węgiel
POLSAT SPORT EXTRA
18:55
PIŁKA RĘCZNA MĘŻCZYZN:
Liga Mistrzów 
Mecz fazy grupowej
HC Zagrzeb – Rhein-Neckar Löwen
CANAL+SPORT
19:25
PIŁKA RĘCZNA MĘŻCZYZN:
Liga Mistrzów 
Mecz fazy grupowej
Flensburg-Handewitt – THW Kiel
ELEVEN SPORTS 2
19:25
PIŁKA RĘCZNA MĘŻCZYZN:
Liga Mistrzów 
Mecz fazy grupowej
SG Flensburg-Handewitt – THW Kiel
nSPORT+
23:00
PODNOSZENIE CIĘŻARÓW:
Mistrzostwa Świata w Anaheim
 Mężczyźni w kategorii do 56 kg
TVP SPORT


07:00
GOLF:
European Tour UBS Hong Kong Open
1. runda
CANAL+SPORT
09:00
PIŁKA RĘCZNA MĘŻCZYZN:
PGNiG Superliga
Mecz ćwierćfinałowy fazy play-off
KPR Gwardia Opole – MMTS Kwidzyn
EUROSPORT 1
14:00
SNOOKER:
Turniej Northern Ireland Open w Belfaście
4. dzień
EUROSPORT 1
18:55
PIŁKA RĘCZNA MĘŻCZYZN:
Liga Mistrzów
Mecz fazy grupowej
HC Prvo Zagrzeb – FC Barcelona Lassa
ELEVEN SPORTS 2
19:00
PIŁKA RĘCZNA MĘŻCZYZN:
Liga niemiecka
SG Flensburg-Handewitt – SC Magdeburg
SPORTKLUB
19:00
CURLING:
Mistrzostwa Europy w Sankt Gallen
Mecz półfinałowy mężczyzn
EUROSPORT 2
20:50
KOSZYKÓWKA MĘŻCZYZN:
Turkish Airlines Euroliga: FC Barcelona Lassa – Maccabi Fox Tel Awiw
POLSAT SPORT EXTRA
23:00
SNOOKER:
Turniej Northern Ireland Open w Belfaście
4. dzień
EUROSPORT 1
02:25
FUTBOL AMERYKAŃSKI:
NFL
ELEVEN SPORTS 2
03:00
GOLF:
European Tour UBS Hong Kong Open
2. runda
CANAL+SPORT


07:00
GOLF:
European Tour UBS Hong Kong Open
2. runda
CANAL+SPORT
09:55
FORMUŁA 1:
Grand Prix Abu Zabi
1. sesja treningowa
ELEVEN SPORTS 2
12:15
BIEGI NARCIARSKIE:
Zawody Pucharu Świata w Ruce
Biegi sprinterskie stylem klasycznym kobiet i mężczyzn
EUROSPORT 1
12:25
BIEGI NARCIARSKIE:
Zawody Pucharu Świata w Ruce
Biegi sprinterskie stylem klasycznym kobiet – ćwierćfinały
TVP 2
13:00
SNOOKER:
Turniej Northern Ireland Open w Belfaście
Mecz ćwierćfinałowy
EUROSPORT 2
13:20
BIEGI NARCIARSKIE:
Zawody Pucharu Świata w Ruce
Biegi sprinterskie stylem klasycznym kobiet – półfinały
TVP 2
13:45
BIEGI NARCIARSKIE:
Zawody Pucharu Świata w Ruce
Biegi sprinterskie stylem klasycznym kobiet – finał
TVP 2
13:55
FORMUŁA 1:
Grand Prix Abu Zabi
2. sesja treningowa
ELEVEN SPORTS 2
14:00
TENIS ZIEMNY:
Puchar Davisa
Finał
Mecz gry pojedynczej
Belgia – Francja
TVP SPORT
14:15
KOMBINACJA NORWESKA:
Zawody Pucharu Świata w Ruce
EUROSPORT 1
16:25
TENIS ZIEMNY:
Puchar Davisa
Finał
Mecz gry pojedynczej
Belgia – Francja
TVP SPORT
17:00
KOMBINACJA NORWESKA:
Zawody Pucharu Świata w Ruce
EUROSPORT 1
17:45
SKOKI NARCIARSKIE:
Zawody Pucharu Świata w Ruce
Kwalifikacje
EUROSPORT 1
18:00
SIATKÓWKA MĘŻCZYZN:
PlusLiga
Espadon Szczecin – ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
POLSAT SPORT
18:00
KOSZYKÓWKA MĘŻCZYZN:
Eliminacje Mistrzostw Świata
Polska – Węgry
TVP SPORT
18:30
SPORTY WALKI:
Gala M-1 Challenge 86 w Inguszetii
ELEVEN SPORTS 3
20:00
SNOOKER:
Turniej Northern Ireland Open w Belfaście
Mecz ćwierćfinałowy
EUROSPORT 1
20:20
KOSZYKÓWKA MĘŻCZYZN:
Eliminacje Mistrzostw Świata
Słowenia – Białoruś
TVP SPORT
20:30
SIATKÓWKA MĘŻCZYZN:
Liga włoska
Tonno Callipo Calabria Vibo Valentia – Azimut Modena
SPORTKLUB
23:00
HOKEJ:
NHL
Washington Capitals – Tampa Bay Lightning
TVP SPORT
04:30
KOSZYKÓWKA MĘŻCZYZN:
NBA:
Golden State Warriors – Chicago Bulls
CANAL+SPORT
05:30
GOLF:
European Tour Hong Kong Open
3. runda
CANAL+SPORT 2


08:00
GOLF:
European Tour Hong Kong Open
3. runda
CANAL+SPORT 2
09:20
WYŚCIGI SAMOCHODOWE:
Seria GP3
Grand Prix Abu Zabi
1. wyścig
POLSAT SPORT EXTRA
09:30
KOMBINACJA NORWESKA:
Zawody Pucharu Świata w Ruce
Konkurs skoków
EUROSPORT 1
10:00
CURLING:
Mistrzostwa Europy w Sankt Gallen
Mecz finałowy kobiet
EUROSPORT 2
10:00
CURLING:
Mistrzostwa Europy w Sankt Gallen
Mecz finałowy kobiet
TVP SPORT
10:40
BIEGI NARCIARSKIE:
Zawody Pucharu Świata w Ruce
Bieg na 10 km stylem klasycznym kobiet
TVP 2
11:30
SANECZKARSTWO:
Zawody pucharu Świata w Wittenbergu
EUROSPORT 1
12:30
BIEGI NARCIARSKIE:
Zawody Pucharu Świata w Ruce
Bieg na 15 km stylem klasycznym mężczyzn
EUROSPORT 1
13:00
SPORTY WALKI:
UFC Fight Night
Silva vs. Gastelum
EXTREME
13:50
FORMUŁA 1:
Grand Prix Abu Zabi
sesja kwalifikacyjna
ELEVEN SPORTS 1
14:00
SNOOKER:
Turniej Northern Ireland Open w Belfaście
Mecz półfinałowy
EUROSPORT 2
14:00
KOMBINACJA NORWESKA:
Zawody Pucharu Świata w Ruce
Bieg na 10 km
EUROSPORT 1
14:00
TENIS ZIEMNY:
Puchar Davisa
Finał
Mecz gry podwójnej: Belgia – Francja
TVP SPORT
14:45
SIATKÓWKA MĘŻCZYZN:
PlusLiga
Cerrad Czarni Radom – Indykpol AZS Olsztyn
POLSAT SPORT
15:35
WYŚCIGI SAMOCHODOWE:
Formuła 2
Grand Prix Abu Zabi
1. wyścig
POLSAT SPORT EXTRA
16:00
SKOKI NARCIARSKIE:
Zawody Pucharu Świata w Ruce
Konkurs drużynowy
EUROSPORT 1
16:15
SKOKI NARCIARSKIE:
Zawody Pucharu Świata w Ruce
1. seria Konkursu drużynowego
TVP 1
16:30
CURLING:
Mistrzostwa Europy w Sankt Gallen
Mecz finałowy mężczyzn
TVP SPORT
17:25
PIŁKA RĘCZNA MĘŻCZYZN:
Liga Mistrzów
HBC Nantes – Orlen Wisła Płock
ELEVEN SPORTS 3
17:25
PIŁKA RĘCZNA MĘŻCZYZN:
Liga Mistrzów
Mecz fazy grupowej
HBC Nantes – Orlen Wisła Płock
nSPORT+
17:25
SKOKI NARCIARSKIE:
Zawody Pucharu Świata w Ruce
2. seria Konkursu drużynowego
TVP 1
18:00
KOLARSTWO:
Revolution Series w Londynie
EUROSPORT 2
18:30
PIŁKA RĘCZNA MĘŻCZYZN:
Liga austriacka
FC Flyeralarm Admira – SV Mattersburg
SPORTKLUB
18:45
NARCIARSTWO ALPEJSKIE:
Zawody Pucharu Świata w Killington
2. przejazd giganta kobiet
EUROSPORT 1
19:05
Strzelectwo
Polish Open
TVP SPORT
19:25
PIŁKA RĘCZNA MĘŻCZYZN:
Liga Mistrzów
Mecz fazy grupowej
Rk Gorenje Velenje – Kadetten Schaffhausen
nSPORT+
20:05
NARCIARSTWO ALPEJSKIE:
Zawody Pucharu Świata w Lake Louise
zjazd mężczyzn
EUROSPORT 1
20:30
RUGBY:
Mecz towarzyski
Francja – Japonia
EUROSPORT 2
20:30
PIŁKA RĘCZNA MĘŻCZYZN:
Liga niemiecka
HC Erlangen – MT Melsungen
SPORTKLUB
21:00
BOKS:
Gala w Portsmouth
Waga superlekka
Paul Kamanga – Christopher Sebire
Waga półśrednia:
Michael McKinson – Colin Lynes
TVP SPORT
21:45
SNOOKER:
Turniej Northern Ireland Open w Belfaście
Mecz półfinałowy
EUROSPORT 1
22:00
SPORTY WALKI:
Gala Cage Warriors 89 w Antwerpii
ELEVEN SPORTS 3
01:05
HOKEJ:
NHL
Florida Panthers – Chicago Blackhawks
TVP SPORT
02:30
KOSZYKÓWKA MĘŻCZYZN:
NBA:
Golden State Warriors – New Orleans Pelicans
CANAL+SPORT
03:00
BOKS:
Walka o pas WBO World w Nowym Jorku
Siergiej Kowaliow – Wiaczesław Szabrański
POLSAT SPORT
05:30
GOLF:
European Tour Hong Kong Open
Finał
CANAL+SPORT 2


08:00
GOLF:
European Tour Hong Kong Open
Finał
CANAL+SPORT 2
09:30
BIEGI NARCIARSKIE:
Zawody Pucharu Świata w Ruce
Bieg na dochodzenie na 10 km stylem dowolnym kobiet
EUROSPORT 1
09:40
BIEGI NARCIARSKIE:
Zawody Pucharu Świata w Ruce
Bieg na dochodzenie na 10 km stylem dowolnym kobiet
TVP 2
09:55
BIEGI NARCIARSKIE:
Ski Classics Pro Team Tempo – Pontresina
TVP SPORT
09:55
WYŚCIGI SAMOCHODOWE:
Seria GP3
Grand Prix Abu Zabi
2. wyścig
POLSAT SPORT EXTRA
10:45
KOMBINACJA NORWESKA:
Zawody Pucharu Świata w Ruce
Konkurs skoków
EUROSPORT 1
11:05
WYŚCIGI SAMOCHODOWE:
Formuła 2
Grand Prix Abu Zabi
2. wyścig
POLSAT SPORT EXTRA
11:30
SANECZKARSTWO:
Zawody pucharu Świata w Wittenbergu
EUROSPORT 2
11:45
BIEGI NARCIARSKIE:
Zawody Pucharu Świata w Ruce
Bieg na dochodzenie mężczyzn
EUROSPORT 1
11:55
BIEGI NARCIARSKIE:
Ski Classics Pro Team Tempo – Pontresina
TVP SPORT
12:30
SANECZKARSTWO:
Zawody pucharu Świata w Wittenbergu
EUROSPORT 2
12:45
PIŁKA RĘCZNA MĘŻCZYZN:
PGNiG Superliga:
Sandra SPA Pogoń Szczecin – Energa MKS Kalisz
CANAL+SPORT
13:30
TENIS ZIEMNY:
Puchar Davisa
Finał
Mecz gry pojedynczej
Belgia – Francja
TVP SPORT
13:30
KOMBINACJA NORWESKA:
Zawody Pucharu Świata w Ruce
Bieg na 10 km
EUROSPORT 1
13:55
FORMUŁA 1:
Grand Prix Abu Zabi
Wyścig główny
ELEVEN SPORTS 1
14:00
BIATHLON:
Zawody Pucharu Świata w Östersund
Pojedyncza Sztafeta mieszana
EUROSPORT 1
14:00
SNOOKER:
Turniej Northern Ireland Open w Belfaście
Mecz finałowy
EUROSPORT 2
14:15
BIATHLON:
Zawody Pucharu Świata w Östersund
Pojedyncza Sztafeta mieszana
POLSAT SPORT EXTRA
14:45
SIATKÓWKA MĘŻCZYZN:
PlusLiga
ONICO Warszawa – Jastrzębski Węgiel
POLSAT SPORT
15:00
SKOKI NARCIARSKIE:
Zawody Pucharu Świata w Ruce
1. seria
EUROSPORT 1
15:00
SKOKI NARCIARSKIE:
Zawody Pucharu Świata w Ruce
1. seria
TVP 1
16:00
TENIS ZIEMNY:
Puchar Davisa
Finał
Mecz gry pojedynczej
Belgia – Francja
TVP SPORT
16:00
SKOKI NARCIARSKIE:
Zawody Pucharu Świata w Ruce
2. seria
TVP 1
16:55
PIŁKA RĘCZNA MĘŻCZYZN:
Liga Mistrzów
Mecz fazy grupowej
RK Celje Pivovarna Lasko – SG Flensburg-Handewitt
nSPORT+
17:00
BIATHLON:
Zawody Pucharu Świata w Östersund
Sztafeta mieszana
EUROSPORT 1
17:00
BIATHLON:
Zawody Pucharu Świata w Östersund
Sztafeta mieszana
POLSAT SPORT
18:20
KOSZYKÓWKA MĘŻCZYZN:
Eliminacje Mistrzostw Świata
Litwa – Polska
TVP SPORT
18:30
PIŁKA RĘCZNA MĘŻCZYZN:
Liga Mistrzów
Mecz fazy grupowej
PGE Vive Kielce – Paris Saint-Germain Handball
CANAL+SPORT
18:50
NARCIARSTWO ALPEJSKIE:
Zawody Pucharu Świata w Killington
2. przejazd slalomu kobiet
EUROSPORT 1
20:00
NARCIARSTWO ALPEJSKIE:
Zawody Pucharu Świata w Lake Louise
Supergigant mężczyzn
EUROSPORT 1
20:00
SNOOKER:
Turniej Northern Ireland Open w Belfaście
Mecz finałowy
EUROSPORT 2
20:00
SIATKÓWKA MĘŻCZYZN:
PlusLiga
Cuprum Lubin – Trefl Gdańsk
POLSAT SPORT
20:50
KOSZYKÓWKA MĘŻCZYZN:
Eliminacje Mistrzostw Świata
Hiszpania – Słowenia
TVP SPORT
21:30
SNOOKER:
Turniej Northern Ireland Open w Belfaście
Mecz finałowy
EUROSPORT 1
21:30
KOSZYKÓWKA MĘŻCZYZN:
NBA:
Phoenix Suns – Minnesota Timberwolves
CANAL+SPORT 2
22:00
ŁYŻWIARSTWO FIGUROWE:
Skate America
Program dowolny solistek
EUROSPORT 2
02:25
FUTBOL AMERYKAŃSKI:
NFL
ELEVEN SPORTS 2

Lis 22

ligue1

Kamil Glik z AS Monaco, najpierw zmierzy się z PSG, a klika dni później z Nantes! Oto transmisje spotkań dwóch kolejek Ligue 1!Więcej o lidze francuskiej tutaj
Czytaj dalej »

Lis 22

pilka

Oto dwa spotkania w rozgrywkach ligi czeskiej jakie w najbliższych dniach przygotowała stacja POLSAT SPORT EXTRA! Inne transmisje ligi czeskiej tutaj.
Czytaj dalej »

Lis 22

boks

Gala w Portsmouth i dwie gale w Nowym Jorku. Oprócz tego bokserski Memoriał Leszka Drogosza w TVP! Tutaj wszystkie transmisje w sportach walki


Czytaj dalej »

Lis 22

SERIEA

Dwie kolejki spotkań zobaczą kibice w dniach od 25 listopada do 4 grudnia! naszym polskim hitem będzie zapewne spotkanie drużyn Piotrka Zielińskiego i Wojtka Szczęsnego! Tutaj znajdziecie wszystkie transmisje włoskiej Serie A! Piłkarskie transmisje w tv i nie tylko tutaj.
Czytaj dalej »

Lis 22

wyscigi

Oto kolejna dawka transmisji w sportach motorowych! Więcej o sportach motorowych tutaj
Czytaj dalej »

Lis 17

rosja-2018

1 grudnia na Kremlu odbędzie się losowanie grup turnieju finałowego MŚ w piłce nożnej. W zawodach weźmie udział 32 reprezentacje narodowe. Są one podzielone na 4 koszyki według rankingu FIFA. W najsilniejszej ósemce znajdą się: Rosja, Brazylia, Belgia, Niemcy, Polska, Portugalia, Francja i Argentyna. Transmisję z losowania pokaże TVP!
Czytaj dalej »

Lis 17

tenis

Kolejna gratka dla fanów tenisa ziemnego! W dniach od 24 do 26 listopada Belgowie zmierzą się z Francuzami w finale Pucharu Davisa. Więcej transmisji tenisa tutaj.
Czytaj dalej »

Lis 17

1_liga_polska

Oto transmisje spotkań 1.ligi polskiej w tv!
Czytaj dalej »

Lis 17

nhl

Hokejowa liga NHL na stałe zagościła na antenie TVP! Oto plan transmisji hokejowej ligi NHL!
Czytaj dalej »

Lis 17

Niemcy_Bundesliga

Kolejne starcia w niemieckiej Bundeslidze, derby Zagłębia Ruhry czyli pojedynek Borussii Dortmund z Schalke to zdecydowany hit tej kolejki! Transmisje niemieckiej Bundesligi na kanałach Eleven!
Czytaj dalej »

Strona 1 z 38112345...Ostatnia »


Korzystając z serwisu www.futbolwtv.pl mogą zostać umieszczone na Twoim komputerze ciasteczka (ang. cookies). Są to małe pliki tekstowe służące do identyfikowania internauty przy ponownych odwiedzinach. Nie naruszają one w żaden sposób Twojej prywatności, gdyż nie gromadzą o Tobie żadnych danych. Stanowią tylko i wyłącznie informację dla serwisu, że odwiedziłeś już naszą stronę. Ich obsługa nie jest warunkiem koniecznym do przeglądania strony internetowej, aczkolwiek będzie pomocna przy tworzeniu statystyk odwiedzalności strony.
Korzystając z serwisu www.futbolwtv.pl zgadzasz się na przyjętą politykę prywatności. W przypadku dalszych pytań i wątpliwości - zachęcamy do kontaktu z administratorem serwisu.
Wszystkie użyte w serwisie futbolwtv.pl znaki i nazwy firmowe lub towarowe zostały użyte przez portal Futbol w TV wyłącznie w celach informacyjnych. Zamierzeniem autorów nie jest wykorzystywanie oraz nadużywanie wizerunku i dobrego imienia opisywanych podmiotów.W przypadku jakichkolwiek zastrzeżeń proszę o kontakt z administratorem serwisu.
Katalog Stron Katalog stron - www.nksws.com Mecze na żywo Wyniki Eurotip.pl - Typuj dla zabawy, wygrywaj nagrody Piłkarski Świat.com Snooker