TVP Sport stream online w internecie i program tv

TVP Sport to polski kanał telewizyjny o tematyce sportowej, uruchomiony w 2006 roku z ramienia Telewizji Polskiej. Stacja jest dostępna bezpłatnie w naziemnej telewizji cyfrowej, a także u wielu operatorów w kraju w specjalnych pakietach. Dominującymi dyscyplinami transmitowanymi na kanale TVP Sport są piłka nożna, siatkówka, lekkoatletyka, piłka ręczna, koszykówka, tenis ziemny. Dużo czasu antenowego zajmują również sporty zimowe, w tym skoki narciarskie, biegi narciarskie i biathlon, a także sporty walki i sporty motorowe. Sporadycznie na kanale emitowane są materiały archiwalne TVP oraz magazyny.

TVP Sport stream online. Gdzie oglądać?

Abonenci wielu platform telewizyjnych w Polsce mogą korzystać z opcji telewizji internetowej na dowolnych urządzeniach mobilnych. Taką ofertę proponują między innymi użytkownikom różnych pakietów platformy satelitarne takie jak Canal+ czy Cyfrowy Polsat. W aplikacjach nc+GO lub Cyfrowy Polsat GO można oglądać kanał TVP Sport w domu lub poza domem.

TVP Sport live stream na żywo i za darmo

Miłośnicy wielu dyscyplin nie muszą się martwić, jeśli chcą oglądać relacje live wybranych wydarzeń sportowych a nie mają wykupionych pakietów w telewizjach satelitarnych. Z pomocą przychodzi platforma internetowa sport.tvp.pl, oferująca transmisje online całkowicie za darmo.

Gdzie oglądać TVP Sport na żywo w tv

Na rynku nie brakuje operatorów, którzy mają w ofercie kanał TVP Sport. Wielu z nich dodało stację do pakietu podstawowego, a niektórzy proponują bardziej rozbudowane, a co za tym idzie droższe pakiety. TVP Sport można znaleźć w pakietach platform Cyfrowego Polsatu i Canal+ oraz sieci kablowych, takich jak UPC czy Vectra.

TVP Sport program tv

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.