Piłka nożna w telewizji i internecie

Program telewizyjny z transmisjami piłkarskimi dostępnymi na polskich kanałach telewizyjnych.
Oglądaj mecze na żywo i mecze w tv

20:45
PIŁKA NOŻNA KOBIET:
Mistrzostwa Świata do lat 17 w Urugwaju
EUROSPORT 2
EUROSPORTPLAYER
15:50
Liga Narodów:
Kazachstan – Łotwa
POLSAT SPORT NEWS
17:50
Mecz towarzyski:
Polska – Czechy
TVP 1
17:50
Mecz towarzyski:
Polska – Czechy
POLSAT SPORT
17:50
Mecz towarzyski:
Polska – Czechy
TVP SPORT
20:35
Liga Narodów:
Chorwacja – Hiszpania
POLSAT SPORT
20:35
Mecz towarzyski:
Irlandia – Irlandia Północna
POLSAT SPORT NEWS
20:35
Liga Narodów:
Belgia – Islandia
POLSAT SPORT EXTRA
17:45
Eliminacje Mistrzostw Europy do lat 21:
Polska – Portugalia
POLSAT SPORT EXTRA
19:45
Mecz towarzyski:
Niemcy U21 – Holandia U21
EUROSPORT 2
EUROSPORTPLAYER
20:35
Liga Narodów:
Walia – Dania
POLSAT SPORT NEWS
20:35
Liga Narodów:
Holandia – Francja
POLSAT SPORT
20:35
Mecz towarzyski:
Brazylia – Urugwaj
TVP SPORT
00:55
Mecz towarzyski:
Argentyna – Meksyk
TVP SPORT
12:30
Polska: I.liga:
Garbarnia Kraków – Warta Poznań
POLSAT SPORT EXTRA
14:50
Liga Narodów:
Serbia – Czarnogóra
POLSAT SPORT EXTRA
17:50
Liga Narodów:
Azerbejdżan – Wyspy Owcze
POLSAT SPORT NEWS
17:50
Liga Narodów:
Turcja – Szwecja
POLSAT SPORT EXTRA
20:35
Liga Narodów:
Włochy – Portugalia
POLSAT SPORT
20:35
Liga Narodów:
Albania – Szkocja
POLSAT SPORT EXTRA
20:40
Liga Narodów:
Włochy – Portugalia
TVP SPORT
14:50
Liga Narodów:
Anglia – Chorwacja
POLSAT SPORT
17:50
Liga Narodów:
Irlandia Północna – Austria
POLSAT SPORT NEWS
20:35
Liga Narodów:
Szwajcaria – Belgia
POLSAT SPORT
20:35
Liga Narodów:
Grecja – Estonia
POLSAT SPORT NEWS
17:50
Liga Narodów:
Andora – Łotwa
POLSAT SPORT NEWS
20:35
Liga Narodów:
Niemcy – Holandia
POLSAT SPORT
20:35
Liga Narodów:
Czechy – Słowacja
POLSAT SPORT EXTRA
20:35
Liga Narodów:
Dania – Irlandia
POLSAT SPORT NEWS
20:40
Liga Narodów:
Niemcy – Holandia
TVP SPORT
20:35
Liga Narodów:
Portugalia – Polska
POLSAT SPORT
20:35
Liga Narodów:
Szwecja – Rosja
POLSAT SPORT NEWS
20:35
Liga Narodów:
Portugalia – Polska
TVP 1
20:35
Liga Narodów:
Portugalia – Polska
TVP SPORT
20:55
Mecz towarzyski:
Francja – Urugwaj
POLSAT SPORT EXTRA

Sport w telewizji i internecie

Program telewizyjny z transmisjami sportowymi dostępnymi na polskich kanałach telewizyjnych.
Oglądaj sport na żywo i sport w tv

13:00
TENIS ZIEMNY:
Turniej ATP Finals w Londynie mecz fazy grupowej gry podwójnej
POLSAT SPORT
13:55
SNOOKER:
Turniej Northern Ireland Open w Belfaście 2. dzień
EUROSPORT 1
EUROSPORTPLAYER
15:00
TENIS ZIEMNY:
Turniej ATP Finals w Londynie mecz fazy grupowej gry pojedynczej
ELEVEN SPORTS 1
ELEVEN
17:55
KOSZYKÓWKA MĘŻCZYZN:
Liga Mistrzów mecz fazy grupowej: Banvit BK – Anwil Włocławek
POLSAT SPORT
18:30
SIATKÓWKA MĘŻCZYZN:
1. liga MKS Ślepsk Suwałki – BBTS Bielsko-Biała
POLSAT SPORT EXTRA
19:00
TENIS ZIEMNY:
Turniej ATP Finals w Londynie mecz fazy grupowej gry podwójnej
POLSAT SPORT
19:55
KOSZYKÓWKA MĘŻCZYZN:
Eurocup mecz fazy grupowej: Arka Gdynia – Tofas Bursa
EUROSPORT 1
EUROSPORTPLAYER
20:00
SIATKÓWKA KOBIET:
Eliminacje Ligi Mistrzyń rewanżowy mecz 3. rundy
CANAL+SPORT
CANAL+SPORT ONLINE
20:00
DART:
Grand Slam of Darts 4. dzień
SPORTKLUB
21:00
TENIS ZIEMNY:
Turniej ATP Finals w Londynie mecz fazy grupowej gry pojedynczej
POLSAT SPORT
21:45
SNOOKER:
Turniej Northern Ireland Open w Belfaście 2. dzień
EUROSPORT 1
EUROSPORTPLAYER
01:00
HOKEJ:
NHL Philadelphia Flyers – Florida Panthers
TVP SPORT
06:00
KOLARSTWO:
Tour of Fuzhou 1. etap
EUROSPORT 2
EUROSPORTPLAYER
13:00
TENIS ZIEMNY:
Turniej ATP Finals w Londynie mecz fazy grupowej gry podwójnej
POLSAT SPORT
13:45
SNOOKER:
Turniej Northern Ireland Open w Belfaście 3. dzień
EUROSPORT 1
EUROSPORTPLAYER
15:00
TENIS ZIEMNY:
Turniej ATP Finals w Londynie mecz fazy grupowej gry pojedynczej
POLSAT SPORT
17:00
SKOKI NARCIARSKIE:
Przed Pucharem Świata meldunek z Wisły
TVP SPORT
18:00
SIATKÓWKA KOBIET:
Liga Siatkówki Kobiet Developres SkyRes Rzeszów – Bank Pocztowy Pałac Bydgoszcz
POLSAT SPORT EXTRA
18:40
PIŁKA RĘCZNA MĘŻCZYZN:
Liga Mistrzów mecz fazy grupowej: SG Flensburg-Handewitt – Paris Saint-Germain HB
ELEVEN SPORTS 1
ELEVEN
18:40
PIŁKA RĘCZNA MĘŻCZYZN:
Liga Mistrzów mecz fazy grupowej: SG Flensburg-Handewitt – Paris Saint-Germain Handball
CANAL+SPORT
CANAL+SPORT ONLINE
19:00
KOSZYKÓWKA MĘŻCZYZN:
Eurocup mecz fazy grupowej: Fraport Skyliners Frankfurt – Unicaja Malaga
EUROSPORT 1
EUROSPORTPLAYER
19:00
TENIS ZIEMNY:
Turniej ATP Finals w Londynie mecz fazy grupowej gry podwójnej
POLSAT SPORT
20:00
PIŁKA RĘCZNA MĘŻCZYZN:
PGNiG Superliga:
Sandra SPA Pogoń Szczecin – Energa MKS Kalisz
nSPORT+
CANAL+SPORT ONLINE
20:00
DART:
Grand Slam of Darts 5. dzień
SPORTKLUB
20:30
SIATKÓWKA KOBIET:
Liga Siatkówki Kobiet Enea PTPS Piła – #Volley Wrocław
POLSAT SPORT EXTRA
20:45
PIŁKA RĘCZNA MĘŻCZYZN:
Liga Mistrzów mecz fazy grupowej: Montpellier HB – Rhein-Neckar Löwen
ELEVEN SPORTS 1
ELEVEN
20:45
KOSZYKÓWKA MĘŻCZYZN:
Eurocup mecz fazy grupowej: Limoges CSP – Lokomotiv Kubań
EUROSPORT 1
EUROSPORTPLAYER
21:00
TENIS ZIEMNY:
Turniej ATP Finals w Londynie mecz fazy grupowej gry pojedynczej
POLSAT SPORT
22:30
SNOOKER:
Turniej Northern Ireland Open w Belfaście 3. dzień
EUROSPORT 1
EUROSPORTPLAYER
06:00
KOLARSTWO:
Tour of Fuzhou 2. etap
EUROSPORT 2
EUROSPORTPLAYER
08:00
GOLF:
European Tour DP World Tour Championship – 1. runda
CANAL+SPORT
CANAL+SPORT ONLINE
10:00
GOLF:
European Tour DP World Tour Championship – 1. runda
CANAL+SPORT
CANAL+SPORT ONLINE
12:00
GOLF:
European Tour DP World Tour Championship – 1. runda
CANAL+SPORT
CANAL+SPORT ONLINE
13:00
TENIS ZIEMNY:
Turniej ATP Finals w Londynie mecz gry podwójnej fazy grupowej
POLSAT SPORT
13:45
SNOOKER:
Turniej Northern Ireland Open w Belfaście 4. dzień
ELEVEN SPORTS 1
ELEVEN
15:00
TENIS ZIEMNY:
Turniej ATP Finals w Londynie mecz gry pojedynczej fazy grupowej
POLSAT SPORT
15:00
TENIS ZIEMNY:
Turniej ATP Finals w Londynie mecz fazy grupowej gry pojedynczej
POLSAT SPORT EXTRA
19:00
PIŁKA RĘCZNA MĘŻCZYZN:
Liga niemiecka w piłce ręcznej mecz: Füchse Berlin – MT Melsungen
SPORTKLUB
19:55
PIŁKA RĘCZNA MĘŻCZYZN:
Liga Mistrzów mecz fazy grupowej: Wacker Thun – Orlen Wisła Płock
ELEVEN SPORTS 1
ELEVEN
19:55
PIŁKA RĘCZNA MĘŻCZYZN:
Liga Mistrzów mecz fazy grupowej: Wacker Thun – Orlen Wisła Płock
CANAL+SPORT
CANAL+SPORT ONLINE
20:00
SNOOKER:
Turniej Northern Ireland Open w Belfaście 4. dzień
EUROSPORT 1
EUROSPORTPLAYER
20:45
DART:
Grand Slam of Darts 6. dzień
SPORTKLUB
02:00
KOSZYKÓWKA MĘŻCZYZN:
NBA:
Houston Rockets – Golden State Warriors
CANAL+SPORT
CANAL+SPORT ONLINE
06:00
KOLARSTWO:
Tour of Fuzhou 3. etap
EUROSPORT 2
EUROSPORTPLAYER
07:25
ŁYŻWIARSTWO SZYBKIE:
Zawody Pucharu Świata w Obihiro 1. dzień
TVP SPORT
08:00
GOLF:
European Tour DP World Tour Championship – 2. runda
CANAL+SPORT
CANAL+SPORT ONLINE
09:00
MOTOCYKLOWE MISTRZOSTWA ŚWIATA:
Grand Prix Walencji 1. sesja treningowa w klasie Moto3
POLSAT SPORT EXTRA
09:55
MOTOCYKLOWE MISTRZOSTWA ŚWIATA:
Grand Prix Walencji 1. sesja treningowa w klasie MotoGP
POLSAT SPORT EXTRA
10:00
GOLF:
European Tour DP World Tour Championship – 2. runda
CANAL+SPORT
CANAL+SPORT ONLINE
10:55
MOTOCYKLOWE MISTRZOSTWA ŚWIATA:
Grand Prix Walencji 1. sesja treningowa w klasie Moto2
POLSAT SPORT EXTRA
11:30
SKOKI NARCIARSKIE:
Przed Pucharem Świata meldunek z Wisły
TVP SPORT
12:00
ŁYŻWIARSTWO FIGUROWE:
Cup of Russia program krótki solistów
EUROSPORT 2
EUROSPORTPLAYER
12:00
GOLF:
European Tour DP World Tour Championship – 2. runda
CANAL+SPORT
CANAL+SPORT ONLINE
12:45
SNOOKER:
Turniej Northern Ireland Open w Belfaście mecz ćwierćfinałowy
EUROSPORT 1
EUROSPORTPLAYER
13:00
MOTOCYKLOWE MISTRZOSTWA ŚWIATA:
Grand Prix Walencji 2. sesja treningowa w klasie Moto3
POLSAT SPORT EXTRA
13:00
TENIS ZIEMNY:
Turniej ATP Finals w Londynie mecz fazy grupowej gry podwójnej
POLSAT SPORT
13:55
MOTOCYKLOWE MISTRZOSTWA ŚWIATA:
Grand Prix Walencji 2. sesja treningowa w klasie MotoGP
POLSAT SPORT EXTRA
14:00
ŁYŻWIARSTWO FIGUROWE:
Cup of Russia program krótki par tanecznych
EUROSPORT 2
EUROSPORTPLAYER
14:55
MOTOCYKLOWE MISTRZOSTWA ŚWIATA:
Grand Prix Walencji 2. sesja treningowa w klasie Moto2
POLSAT SPORT EXTRA
15:00
TENIS ZIEMNY:
Turniej ATP Finals w Londynie mecz fazy grupowej gry pojedynczej
POLSAT SPORT
16:00
SNOOKER:
Turniej Northern Ireland Open w Belfaście
EUROSPORT 2
EUROSPORTPLAYER
18:00
SKOKI NARCIARSKIE:
Zawody Pucharu Świata w Wiśle kwalifikacje
EUROSPORT 1
EUROSPORTPLAYER
18:00
SKOKI NARCIARSKIE:
Zawody Pucharu Świata w Wiśle kwalifikacje
TVP 1
18:00
SKOKI NARCIARSKIE:
Zawody Pucharu Świata w Wiśle kwalifikacje
TVP SPORT
18:00
SIATKÓWKA MĘŻCZYZN:
PlusLiga:
Trefl Gdańsk – Asseco Resovia Rzeszów
POLSAT SPORT NEWS
19:45
SNOOKER:
Turniej Northern Ireland Open w Belfaście mecz ćwierćfinałowy
EUROSPORT 1
EUROSPORTPLAYER
20:00
DART:
Grand Slam of Darts mecze ćwierćfinałowe
SPORTKLUB
20:30
SIATKÓWKA MĘŻCZYZN:
PlusLiga:
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle – Cuprum Lubin
POLSAT SPORT EXTRA
21:00
RAJDOWE MISTRZOSTWA ŚWIATA:
Rajd Australii OS9: Argents Hill 1
CANAL+SPORT
CANAL+SPORT ONLINE
01:00
KOSZYKÓWKA MĘŻCZYZN:
NBA:
Boston Celtics – Toronto Raptors
CANAL+SPORT
CANAL+SPORT ONLINE
02:00
RAJDOWE MISTRZOSTWA ŚWIATA:
Rajd Australii OS13: Argents Hill 2
TVP SPORT
02:00
HOKEJ:
NHL 2. i 3. tercja meczu: Winnipeg Jets – Buffalo Sabres
CANAL+SPORT 2
CANAL+SPORT ONLINE
05:00
BADMINTON:
Turniej BWF World Tour w Hongkongu mecz półfinałowy
POLSAT SPORT EXTRA
06:00
BADMINTON:
Turniej BWF World Tour w Hongkongu mecz półfinałowy
POLSAT SPORT EXTRA
06:00
KOLARSTWO:
Tour of Fuzhou 4. etap
EUROSPORT 2
EUROSPORTPLAYER
07:00
BADMINTON:
Turniej BWF World Tour w Hongkongu mecz półfinałowy
POLSAT SPORT EXTRA
07:00
WYŚCIGI SAMOCHODOWE:
FIA World Touring Car Cup w Makau
EUROSPORT 1
EUROSPORTPLAYER
07:25
ŁYŻWIARSTWO SZYBKIE:
Zawody Pucharu Świata w Obihiro 2. dzień
TVP SPORT
08:00
BADMINTON:
Turniej BWF World Tour w Hongkongu mecz półfinałowy
POLSAT SPORT EXTRA
08:00
GOLF:
European Tour DP World Tour Championship – 3. runda
CANAL+SPORT 2
CANAL+SPORT ONLINE
08:00
CURLING:
Mistrzostwa Europy w Tallinie mecz fazy grupowej: Szwecja – Szwajcaria
EUROSPORT 2
EUROSPORTPLAYER
09:00
MOTOCYKLOWE MISTRZOSTWA ŚWIATA:
Grand Prix Walencji 3. sesja treningowa w klasie Moto3
POLSAT SPORT EXTRA
09:55
MOTOCYKLOWE MISTRZOSTWA ŚWIATA:
Grand Prix Walencji 3. sesja treningowa w klasie MotoGP
POLSAT SPORT EXTRA
10:00
NARCIARSTWO ALPEJSKIE:
Zawody Pucharu Świata w Levi 1. przejazd slalomu kobiet
EUROSPORT 1
EUROSPORTPLAYER
10:00
GOLF:
European Tour DP World Tour Championship – 3. runda
CANAL+SPORT 2
CANAL+SPORT ONLINE
10:55
MOTOCYKLOWE MISTRZOSTWA ŚWIATA:
Grand Prix Walencji 3. sesja treningowa w klasie Moto2
POLSAT SPORT EXTRA
11:00
KOSZYKÓWKA MĘŻCZYZN:
Liga turecka Adatip Sakarya Buyuksehir Belediye Basketbol – Tofas
SPORTKLUB
11:30
BADMINTON:
Turniej BWF World Tour w Hongkongu mecz półfinałowy
POLSAT SPORT NEWS
11:30
ŁYŻWIARSTWO FIGUROWE:
Cup of Russia program dowolny solistów
EUROSPORT 2
EUROSPORTPLAYER
11:35
SKOKI NARCIARSKIE:
Zawody Pucharu Świata w Wiśle meldunek
TVP SPORT
12:00
GOLF:
European Tour DP World Tour Championship – 3. runda
CANAL+SPORT 2
CANAL+SPORT ONLINE
12:10
MOTOCYKLOWE MISTRZOSTWA ŚWIATA:
Grand Prix Walencji sesja kwalifikacyjna w klasie Moto3
POLSAT SPORT EXTRA
12:30
BADMINTON:
Turniej BWF World Tour w Hongkongu mecz półfinałowy
POLSAT SPORT NEWS
12:30
KOSZYKÓWKA MĘŻCZYZN:
Energa Basket Liga Spójnia Stargard – Legia Warszawa
POLSAT SPORT
13:00
NARCIARSTWO ALPEJSKIE:
Zawody Pucharu Świata w Levi 2. przejazd slalomu kobiet
EUROSPORT 1
EUROSPORTPLAYER
13:30
BADMINTON:
Turniej BWF World Tour w Hongkongu mecz półfinałowy
POLSAT SPORT NEWS
13:45
SNOOKER:
Turniej Northern Ireland Open w Belfaście mecz półfinałowy
EUROSPORT 2
EUROSPORTPLAYER
13:55
PIŁKA RĘCZNA MĘŻCZYZN:
Liga Mistrzów mecz fazy grupowej: Besiktas Mogaz – RK Metalurg Skopje
ELEVEN SPORTS 1
ELEVEN
14:45
SIATKÓWKA MĘŻCZYZN:
PlusLiga:
PGE Skra Bełchatów – ONICO Warszawa
POLSAT SPORT
15:00
RUGBY:
Rugby Europe Trophy Polska – Holandia
POLSAT SPORT NEWS
15:00
SKOKI NARCIARSKIE:
Zawody Pucharu Świata w Wiśle konkurs drużynowy
TVP SPORT
15:15
PIŁKA RĘCZNA MĘŻCZYZN:
PGNiG Superliga:
MMTS Kwidzyn – Orlen Wisła Płock
nSPORT+
CANAL+SPORT ONLINE
15:25
RUGBY:
mecz towarzyski: Walia – Tonga
CANAL+SPORT
CANAL+SPORT ONLINE
15:30
KOSZYKÓWKA MĘŻCZYZN:
Liga turecka Banvit BK – Pinar Karsiyaka
SPORTKLUB
16:00
SKOKI NARCIARSKIE:
Zawody Pucharu Świata w Wiśle 1. seria konkursu drużynowego
TVP 1
16:00
SKOKI NARCIARSKIE:
Zawody Pucharu Świata w Wiśle konkurs drużynowy
EUROSPORT 1
EUROSPORTPLAYER
17:10
SKOKI NARCIARSKIE:
Zawody Pucharu Świata w Wiśle 2. seria konkursu drużynowego
TVP 1
17:30
PIŁKA RĘCZNA MĘŻCZYZN:
Liga Mistrzów mecz fazy grupowej: PGE Vive Kielce – Mieszkow Brześć
CANAL+SPORT
CANAL+SPORT ONLINE
17:55
PIŁKA RĘCZNA MĘŻCZYZN:
Liga Mistrzów mecz fazy grupowej: PGE Vive Kielce – Mieszkow Brześć
ELEVEN SPORTS 1
ELEVEN
18:15
RUGBY:
mecz towarzyski: Szkocja – RPA
CANAL+SPORT 2
CANAL+SPORT ONLINE
18:25
KOSZYKÓWKA KOBIET:
Eliminacje Mistrzostw Europy:
Polska – Turcja
TVP SPORT
18:55
PIŁKA RĘCZNA MĘŻCZYZN:
Liga Mistrzów mecz fazy grupowej: Barca Lassa – HC Vardar
nSPORT+
CANAL+SPORT ONLINE
19:45
SNOOKER:
Turniej Northern Ireland Open w Belfaście mecz półfinałowy
EUROSPORT 1
EUROSPORTPLAYER
19:55
RUGBY:
mecz towarzyski: Irlandia – Nowa Zelandia
CANAL+SPORT
CANAL+SPORT ONLINE
20:00
KOSZYKÓWKA MĘŻCZYZN:
NBA:
Boston Celtics – Toronto Raptors
CANAL+SPORT
CANAL+SPORT ONLINE
20:00
SIATKÓWKA KOBIET:
Liga Siatkówki Kobiet Chemik Police – Developres SkyRes Rzeszów
POLSAT SPORT NEWS
20:30
KOSZYKÓWKA MĘŻCZYZN:
Hiszpania: Primera Division:
Morabanc Andorra – Unicaja Baloncesto
SPORTKLUB
21:00
RUGBY:
mecz towarzyski: Francja – Argentyna
EUROSPORT 2
EUROSPORTPLAYER
22:00
SPORTY WALKI:
Gala Cage Warriors 99 w Colchester
ELEVEN SPORTS 1
ELEVEN
22:30
RAJDOWE MISTRZOSTWA ŚWIATA:
Rajd Australii OS21: Wedding Bells 1
CANAL+SPORT
CANAL+SPORT ONLINE
01:00
WYŚCIGI SAMOCHODOWE:
FIA World Touring Car Cup w Makau
EUROSPORT 1
EUROSPORTPLAYER
01:00
HOKEJ:
NHL Vancouver Canuks – Montreal Canadiens
TVP SPORT
01:30
KOSZYKÓWKA MĘŻCZYZN:
NBA:
Boston Celtics – Utah Jazz
CANAL+SPORT
CANAL+SPORT ONLINE
03:00
RAJDOWE MISTRZOSTWA ŚWIATA:
Rajd Australii SS24: Wedding Bells 2
CANAL+SPORT 2
CANAL+SPORT ONLINE
03:00
BOKS:
Gala w Mulvane waga musza: Nico Hernandez – Josue Morales; waga średnia: Claressa Shields – Hannah Rankin; waga ciężka: Jarrell Miller – Bogdan Dinu
TVP SPORT
04:00
WYŚCIGI SAMOCHODOWE:
FIA World Touring Car Cup w Makau
EUROSPORT 1
EUROSPORTPLAYER
04:00
SPORTY WALKI:
UFC Fight Night: Magny vs. Ponzinibbio waga półśrednia: Neil Magny – Santiago Ponzinibbio
POLSAT SPORT
04:00
WYŚCIGI SAMOCHODOWE:
FIA World Endurance Championship w Szanghaju
POLSAT SPORT EXTRA
05:00
WYŚCIGI SAMOCHODOWE:
FIA World Touring Car Cup w Makau
EUROSPORT 1
EUROSPORTPLAYER
06:30
WYŚCIGI SAMOCHODOWE:
FIA World Endurance Championship w Szanghaju
EUROSPORT 1
EUROSPORTPLAYER
06:45
ŁYŻWIARSTWO SZYBKIE:
Zawody Pucharu Świata w Obihiro 3. dzień
TVP SPORT
07:00
BADMINTON:
Turniej BWF World Tour w Hongkongu mecz finałowy
POLSAT SPORT NEWS
07:30
GOLF:
European Tour DP World Tour Championship – finał
CANAL+SPORT
CANAL+SPORT ONLINE
08:00
BADMINTON:
Turniej BWF World Tour w Hongkongu mecz finałowy
POLSAT SPORT NEWS
08:00
CURLING KOBIET:
Mistrzostwa Europy w Tallinie mecz fazy grupowej: Szkocja – Szwecja
EUROSPORT 2
EUROSPORTPLAYER
08:30
WYŚCIGI SAMOCHODOWE:
FIA World Touring Car Cup w Makau
EUROSPORT 1
EUROSPORTPLAYER
09:00
BADMINTON:
Turniej BWF World Tour w Hongkongu mecz finałowy
POLSAT SPORT NEWS
09:30
WYŚCIGI SAMOCHODOWE:
FIA World Endurance Championship w Szanghaju
EUROSPORT 1
EUROSPORTPLAYER
10:00
BADMINTON:
Turniej BWF World Tour w Hongkongu mecz finałowy
POLSAT SPORT NEWS
10:15
NARCIARSTWO ALPEJSKIE:
Zawody Pucharu Świata w Levi 1. przejazd slalomu mężczyzn
EUROSPORT 1
EUROSPORTPLAYER
11:00
BADMINTON:
Turniej BWF World Tour w Hongkongu mecz finałowy
POLSAT SPORT NEWS
11:00
MOTOCYKLOWE MISTRZOSTWA ŚWIATA:
Grand Prix Walencji wyścig w klasie Moto3
POLSAT SPORT EXTRA
11:00
KOSZYKÓWKA MĘŻCZYZN:
Liga turecka Darussafaka Tekfen – Istanbul BBSK
SPORTKLUB
11:30
SKOKI NARCIARSKIE:
Zawody Pucharu Świata w Wiśle meldunek
TVP SPORT
12:20
MOTOCYKLOWE MISTRZOSTWA ŚWIATA:
Grand Prix Walencji wyścig w klasie Moto2
POLSAT SPORT EXTRA
12:30
KOSZYKÓWKA MĘŻCZYZN:
Energa Basket Liga BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski – Polpharma Starogard Gdański
POLSAT SPORT
13:00
NARCIARSTWO ALPEJSKIE:
Zawody Pucharu Świata w Levi 2. przejazd slalomu mężczyzn
EUROSPORT 1
EUROSPORTPLAYER
13:45
SNOOKER:
Turniej Northern Ireland Open w Belfaście mecz finałowy
EUROSPORT 2
EUROSPORTPLAYER
14:00
MOTOCYKLOWE MISTRZOSTWA ŚWIATA:
Grand Prix Walencji wyścig w klasie MotoGP
POLSAT SPORT EXTRA
14:15
SKOKI NARCIARSKIE:
Zawody Pucharu Świata w Wiśle seria próbna
TVP SPORT
14:45
SIATKÓWKA MĘŻCZYZN:
PlusLiga:
Indykpol AZS Olsztyn – Jastrzębski Węgiel
POLSAT SPORT EXTRA
14:55
PIŁKA RĘCZNA KOBIET:
Liga Mistrzyń mecz fazy grupowej: Metz Handball – Odense HC
nSPORT+
CANAL+SPORT ONLINE
15:00
SKOKI NARCIARSKIE:
Zawody Pucharu Świata w Wiśle
TVP 1
15:00
SKOKI NARCIARSKIE:
Zawody Pucharu Świata w Wiśle
TVP SPORT
15:00
KOSZYKÓWKA MĘŻCZYZN:
Liga niemiecka w koszykówce Alba Berlin – Brose Bamberg
SPORTKLUB
15:00
SKOKI NARCIARSKIE:
Zawody Pucharu Świata w Wiśle
EUROSPORT 1
EUROSPORTPLAYER
16:30
TENIS ZIEMNY:
Turniej ATP Finals w Londynie mecz finałowy gry podwójnej
POLSAT SPORT EXTRA
16:55
PIŁKA RĘCZNA MĘŻCZYZN:
Liga Mistrzów mecz fazy grupowej: MOL-Pick Szeged – Skjern Handbold
ELEVEN SPORTS 1
ELEVEN
17:00
KOSZYKÓWKA MĘŻCZYZN:
Liga hiszpańska w koszykówce Movistar Estudiantes – Barca Lassa
SPORTKLUB
19:00
TENIS ZIEMNY:
Turniej ATP Finals w Londynie mecz finałowy gry pojedynczej
POLSAT SPORT EXTRA
19:45
SNOOKER:
Turniej Northern Ireland Open w Belfaście mecz finałowy
EUROSPORT 1
EUROSPORTPLAYER
20:00
SPORTY EKSTREMALNE:
Red Bull Air Race w Fort Worth
ELEVEN SPORTS 1
ELEVEN
20:00
DART:
Grand Slam of Darts finał
SPORTKLUB
21:30
KOSZYKÓWKA MĘŻCZYZN:
NBA:
Minnesota Timberwolves – Memphis Grizzlies
CANAL+SPORT
CANAL+SPORT ONLINE
22:00
SPORTY EKSTREMALNE:
Red Bull Air Race w Fort Worth
ELEVEN SPORTS 1
ELEVEN
11:00
CURLING KOBIET:
Mistrzostwa Europy w Tallinie mecz fazy grupowej: Niemcy – Dania
EUROSPORT 1
EUROSPORTPLAYER
15:00
CURLING:
Mistrzostwa Europy w Tallinie mecz fazy grupowej: Szwecja – Włochy
EUROSPORT 2
EUROSPORTPLAYER
18:00
SIATKÓWKA MĘŻCZYZN:
PlusLiga:
MKS Będzin – Aluron Virtu Warta Zawiercie
POLSAT SPORT EXTRA
20:00
FUTSAL:
Ekstraklasa w Futsalu: Clearex Chorzów – KS Acana Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice
SPORTKLUB
13:00
CURLING KOBIET:
Mistrzostwa Europy w Tallinie mecz fazy grupowej: Szwecja – Rosja
EUROSPORT 2
EUROSPORTPLAYER
14:55
SIATKÓWKA MĘŻCZYZN:
Liga Mistrzów mecz fazy grupowej: Halkbank Ankara – Knack Roeselare
CANAL+SPORT 2
CANAL+SPORT ONLINE
17:25
SIATKÓWKA MĘŻCZYZN:
Liga Mistrzów mecz fazy grupowej
CANAL+SPORT 2
CANAL+SPORT ONLINE
17:30
SIATKÓWKA MĘŻCZYZN:
Liga Mistrzów mecz fazy grupowej: PGE Skra Bełchatów – Trefl Gdańsk
CANAL+SPORT
CANAL+SPORT ONLINE
18:00
SIATKÓWKA MĘŻCZYZN:
1. liga APP Krispol Września – AZS AGH Kraków
POLSAT SPORT EXTRA
18:00
CURLING:
Mistrzostwa Europy w Tallinie mecz fazy grupowej: Rosja – Szwajcaria
EUROSPORT 1
EUROSPORTPLAYER
20:00
SIATKÓWKA KOBIET:
Liga Mistrzyń mecz fazy grupowej: ŁKS Commercecon Łódź – SSC Palmberg Schwerin
CANAL+SPORT 2
CANAL+SPORT ONLINE

Platformy online i tv

Gdzie legalnie oglądać sport w internecie i telewizji?

Player.pl to platforma online, na której wśród kanałów sportowych znajdziemy wszystkie kanały z grupy Canal+, Eleven Sports oraz Eurosport. W jednym miejscu będziesz mógł więc uzyskać dostęp do transmisji z Ligi Hiszpańskiej, Angielskiej, Polskiej, Niemieckiej, Włoskiej, a także wyścigi F1 i mnóstwo innych transmisji.

WP Pilot posiada w swojej ofercie pakiet kanałów Eleven Sports w najlepszej cenie na rynku - 14,90 zł za 30 dni abonamentu. Dzięki pakietowi kanałów Eleven Sports, będziesz mógł oglądać przez internet transmisje z części meczów Ligi Hiszpańskiej i Niemieckiej a także najciekawsze mecze Ligi Włoskiej i wszystkie wyścigi F1.

Fortuna TV to usługa oferowana przez legalnego bukmachera Fortuna. Bukmacher oferuje transmisje internetowe z wielu dyscyplin i lig piłkarskich takich jak Liga Hiszpańska, Niemiecka, Francuska, Włoska, a także liczne turnieje tenisowe ATP i WTA. Co więcej - dostępne są też transmisje z reguł niedostępne w polskiej telewizji.


Sportowe kanały telewizyjne

Lista kanałów sportowych dostępnych na terenie Polski

KANAŁY CANAL+

Kanały należące do grupy:
Canal+
Canal+Sport
Canal+Sport 2
nSport+

Kanały dostępne na platformach:




KANAŁY ELEVEN SPORTS

Kanały należące do grupy:
Eleven Sports 1
Eleven Sports 2
Eleven Sports 3
Eleven Sports 4

Kanały dostępne na platformach:




KANAŁY POLSAT SPORT

Kanały należące do grupy:
Polsat Sport
Polsat Sport Extra
Polsat Sport News


Kanały dostępne na platformach:




KANAŁY POLSAT PREMIUM

Kanały należące do grupy:
Polsat Sport Premium 1
Polsat Sport Premium 2
Polsat Sport Premium PPV 3 4 5 6


Kanały dostępne na platformach:





Artykuły i aktualności

Najnowsze wiadomości ze świata sportu i telewizji

Eleven jak i gdzie oglądać w internecie?

Eleven Sport jest nadawcą, który zyskuje coraz większą popularność wśród fanów sportu. Należy do brytyjskiej spółki The Channels Co...

Eleven Sports na żywo online – stream za darmo w internecie

Grupa Eleven Sports Network to stosunkowo młody gracz na polskim rynku jeżeli chodzi o transmisje sportowe, ale już zdołał...

Polsat Sport na żywo online – stream za darmo w internecie

Kanały Polsatu Sport to jedne z najbardziej popularnych sportowych stacji telewizyjnych w Polsce. Kanały należące do grupy Polsat każdego...

Hiszpanie mogą wygrać MŚ w Rosji

Spoglądając na listę uczestników praktycznie każdej rywalizacji piłkarskiej, pojawienie się tam drużyny Hiszpanii na ogół oznacza jej wysokie miejsce...


Tabele ligowe

Tabele ligowe najpopularniejszych rozgrywek piłkarskich