Canal Plus Now stream online w internecie i program tv

Canal Plus Now jest jednym z dwunastu kanałów dostępnych w Polsce należących do platformy Canal+. Powstał, aby zagwarantować kibicom dostęp do jeszcze większej liczby sportowych transmisji live, rozgrywanych w tym samym czasie co te, które pokazywane są na innych kanałach z rodziny Canal+. Stacja prezentuje różne, okazyjne wydarzenia specjalne, które z uwagi na brak miejsca w ramówkach podstawowych kanałów z tej grupy, nie mogły być tam transmitowane na żywo.

Canal Plus Now stream online. Gdzie oglądać?

Każdy, kto chce oglądać okazjonalne transmisje live na kanale Canal Plus Now, będzie miał do nich dostęp na platformie internetowej Player. Canal Plus Now w opcji live stream można oglądać po wcześniejszym wykupieniu w serwisie odpowiedniego, 30-dniowego pakietu, który zawiera kanały sportowe z grupy Canal+.

Canal Plus Now live stream na żywo i za darmo

Na transmisje wydarzeń sportowych za free na kanale Canal Plus Now mogą liczyć abonenci, którzy korzystają już z platformy Canal+. Łatwy dostęp do serwisu mają poprzez zalogowanie się w aplikacji bądź na stronie telewizji internetowej nc+GO, aby oglądać na żywo dostępne programy na ekranie telewizora (smart tv), komputera, tabletu czy smartfona.

Gdzie oglądać Canal Plus Now na żywo w tv

Uzupełniający ofertę programową platformy Canal+ kanał Canal Plus Now jest dostępny również w tradycyjnej formie, czyli w telewizji. Transmisje na żywo z wielu ciekawych wydarzeń można oglądać, gdy wykupi się pakiet kanałów sportowych u swojego operatora telewizyjnego. Wśród dostawców, którzy oferują taki pakiet są m.in. platforma satelitarna Canal+ oraz sieci kablowe, takie jak Vectra, Netia, UPC i inne.

Canal Plus Now program tvBrak transmisji i meczów na żywo na wybranym kanale w wybranym dniu.

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.