Polsat Sport Extra stream online w internecie i program tv

Polsat Sport Extra to polska stacja telewizyjna w całości przeznaczona tematyce sportowej. Została stworzona przez Telewizję Polsat jako siostrzana stacja Polsatu Sport, a nadawanie rozpoczęła 15 października 2005 roku. Kanał powstał z powodu zakupienia przez grupę Polsat praw do transmitowania meczów piłki nożnej kilku lig europejskich, a Polsat Sport nie był w stanie wyemitować wszystkich transmisji na jednym kanale. Oprócz piłki nożnej w Polsacie Sport Extra pokazywane są mecze siatkówki, koszykówki, tenisa, piłki ręcznej. W ofercie programowej są też takie dyscypliny jak boks, MMA, kolarstwo i lekkoatletyka.

Polsat Sport Extra stream online. Gdzie oglądać?

Kanał Polsat Sport Extra jest dostępny dla internautów jako live stream online. Kibice mogą oglądać transmisje na żywo w internecie w zaciszu domowym lub poza domem na urządzeniach mobilnych. Taką możliwość mają dzięki platformie Ipla, która oferuje dostęp do kanału po wykupieniu odpowiedniego pakietu sportowego.

Polsat Sport Extra live stream na żywo i za darmo

Internauci często zastanawiają się, czy można legalnie oglądać na żywo kanał Polsat Sport Extra online za darmo. Taką możliwość mają jedynie użytkownicy platformy Cyfrowy Polsat, oferującej aplikację Cyfrowy Polsat GO, z której można korzystać na urządzeniach mobilnych.

Gdzie oglądać Polsat Sport Extra na żywo w tv

Polsat Sport Extra w ofercie telewizyjnej występuje u wielu dostawców w Polsce. Wśród nich jest telewizja satelitarna Cyfrowy Polsat, a także sieci kablowej takie jak Netia i UPC. Aby oglądać transmisje live, w każdej z wymienionych telewizji należy wykupić właściwy pakiet sportowy, który zawiera kanał Polsat Spoert Extra.

Polsat Sport Extra program tvTen artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.