W nadchodzący piątek, 26 kwietnia 2024 roku o godzinie 21:00, na stadionie Estadio Anoeta w San Sebastian, odbędzie się emocjonujące spotkanie LaLiga między Real Sociedad a Real Madryt. Jest to mecz 33. kolejki rozgrywek. Szczegóły dotyczące transmisji meczu na żywo, zarówno w telewizji, jak i online, zostaną przedstawione poniżej, łącznie z opcjami bezpłatnego oglądania.

Real Sociedad – Real Madryt, gdzie oglądać?

Mecz Real Sociedad – Real Madryt będzie można śledzić na żywo w telewizji na kanałach Canal+4K Ultra HD oraz Canal+Sport. Transmisja online dostępna będzie na platformach Canal+online (płatna), a także za darmo na Fortuna TV, STS TV i Superbet TV.

Real Sociedad – Real Madryt, transmisja za darmo online

Transmisja za darmo będzie dostępna w serwisach Fortuna TV, STS TV oraz Superbet TV. Aby skorzystać z bezpłatnej transmisji, konieczne jest założenie konta, dokonanie depozytu i postawienie zakładu. Nowi użytkownicy mogą korzystać z atrakcyjnych pakietów powitalnych, które umożliwią dostęp do transmisji meczu bez dodatkowych opłat.

  • Fortuna TV » odbierz na start pakiet 330 zł i oglądaj mecz za darmo;
  • STS TV » skorzystaj z pakietu powitalnego 760 zł i obejrzyj transmisję bez opłat;
  • Superbet TV » zgarnij na start aż 3755 zł i oglądaj transmisję za darmo.

Transmisje meczu Real Sociedad – Real Madryt można oglądać nie tylko na komputerach, ale również na smartfonach i tabletach za pomocą stron internetowych i aplikacji mobilnych (Android, iOS) oferowanych przez Fortuna TV, STS TV oraz Superbet TV.

Real Sociedad – Real Madryt, transmisja online (Canal+online)

Aby obejrzeć transmisję meczu oferowaną w serwisie Canal+online, konieczne jest wykupienie pakietu “Canal+”, który oferowany jest w promocyjnej cenie już za 39 złotych miesięcznie (promocyjna cena obowiązuje aż przez pierwsze trzy miesiące). Za dodatkową opłatą w wysokości 20 zł można również wykupić dostęp do kanałów Eleven Sports i Polsat Sport Premium. Platforma Canal+online dostępna jest na wielu urządzeniach, takich jak smartfony, tablety, smart tv i inne urządzenia (m.in. Samsung, LG webOS, Android TV, Google TV, Chromecast, Apple TV). Z jednego konta klienta Canal+online w tym samym momencie mogą korzystać dwie osoby, co umożliwia oglądanie transmisji na dw