25 maja 2024 roku o godzinie 16:00 na Wembley Arena w Londynie odbędzie się finałowy mecz FA Cup, w którym zmierzą się Manchester City i Manchester United. Zapowiada się zacięte spotkanie, które przyciągnie uwagę fanów piłki nożnej. Zapraszamy do zapoznania się z opcjami transmisji tego wydarzenia, zarówno w telewizji, jak i online, w tym dostępnymi opcjami bezpłatnymi.

Manchester City – Manchester United, gdzie oglądać?

Mecz na żywo w telewizji będzie dostępny na kanale Eleven Sports 1. Natomiast transmisja online możliwa będzie na płatnych platformach WP Pilot, CANAL+ Online oraz Polsat Box Go oraz bezpłatnie na Fortuna TV, STS TV i Superbet TV. Każda z tych opcji gwarantuje dostęp do emocjonującej rywalizacji na żywo w internecie.

Manchester City – Manchester United, transmisja za darmo online

Transmisja za darmo będzie dostępna w serwisach Fortuna TV, STS TV oraz Superbet TV. Dostęp do darmowego streamingu wymaga rejestracji i założenia konta. Oferowane promocje powitalne umożliwiają korzystanie z bezpłatnej transmisji pod warunkiem złożenia depozytu i postawienia zakładu. Każdy z tych serwisów proponuje atrakcyjne bonusy startowe, które pozwalają na dostęp do transmisji bez dodatkowych opłat.

  • Fortuna TV » odbierz na start pakiet 330 zł i oglądaj mecz za darmo;
  • STS TV » skorzystaj z pakietu powitalnego 760 zł i obejrzyj transmisję bez opłat;
  • Superbet TV » zgarnij na stat aż 3755 zł i oglądaj transmisję za darmo.

Dzisiejszy mecz za pośrednictwem serwisów Fortuna TV, STS TV oraz Superbet TV można oglądać na komputerach, smartfonach i tabletach. Każda z firm oferuje dostęp do swojej usługi za pomocą strony internetowej i aplikacji mobilnej (Android, iOS).

Manchester City – Manchester United, transmisja meczu online

Transmisję z meczu można oglądać nie tylko na darmowych serwisach, ale też w płatnych serwisach streamingowych WP Pilot, CANAL+ Online oraz Polsat Box Go. W ofercie tych platform znajdują się różnorodne pakiety, które umożliwiają dostęp do wydarzeń sportowych, w tym dzisiejszego meczu. Każda z tych platform oferuje elastyczne warunki subskrypcji, dostosowane do potrzeb użytkowników.

  • WP Pilot » pakiet „Eleven” dostępny jest za 11,66 zł za 30 dni (przy umowie na rok) lub za 14,99 zł za 30 dni (przy subskrypcji miesięcznej);
  • CANAL+ Online » pakiet “Eleven i Polsat Sport Premium” za 20 zł w ramach rozszerzenia podstawowego pakietu „Canal+” lub pakiet “Wielka Piłka” w cenie 54 zł / miesiąc;
  • Polsat Box Go » pakiet “Polsat Box Go Sport” za 40 zł miesięcznie.

Każdy z serwisów, na którym dostępna jest transmisja meczu dostępny jest jako strona internetowa i aplikacja, dzięki czemu transmisję można obejrzeć m.in. na komputerze, smartfonie, tablecie, telewizorze smart tv i innych urządzeniach. Ponadto, platformy CANAL+ Online i Polsat Box Go umożliwiają oglądanie transmisji w jednym momencie na dwóch urządzeniach, co jest korzystne dla użytkowników chcących dzielić się dostępem.

Transmisja za darmo (wymagana rejestracja, depozyt i dowolny zakład) Oglądaj w Fortuna TV
Transmisja za darmo (wymagana rejestracja, depozyt i dowolny zakład) Oglądaj w STS TV
Transmisja za darmo (wymagana rejestracja, depozyt i dowolny zakład) Oglądaj w Superbet TV
Pakiet "Eleven" za 14,99 zł / mies. Oglądaj w WP Pilot
Pakiet "Eleven i Polsat Sport Premium" za 20,00 zł / mies. Oglądaj w Canal+online
Pakiet "Polsat Box Go Sport" za 40,00 zł / mies. Oglądaj w Polsat Box Go