Zaplanowany na 12 maja 2024 roku o godzinie 17:30, emocjonujący pojedynek Manchester United – Arsenal odbędzie się na stadionie Old Trafford w Manchesterze. Mecz ten, rozgrywany w ramach 37. kolejki Premier League, przyciągnie uwagę fanów na całym świecie. Szczegóły dotyczące transmisji meczu, gdzie oglądać w tv oraz online – zarówno płatnie, jak i informacje o braku darmowych opcji, znajdziesz poniżej.

Manchester United – Arsenal, gdzie oglądać?

Transmisję Manchester United – Arsenal można oglądać wyłącznie na platformie streamingowej Viaplay. Oglądanie meczu na żywo w internecie wymaga dostępu do tej usługi.

Manchester United – Arsenal, transmisja za darmo online

Niestety, transmisja Manchester United – Arsenal nie jest dostępna za darmo. Dostęp do transmisji online oferują wyłącznie płatne platformy streamingowe.

Manchester United – Arsenal, transmisja online (Viaplay)

Aby śledzić mecz Manchester United – Arsenal na platformie Viaplay, konieczne jest założenie konta i wykupienie subskrypcji. Viaplay oferuje pakiet “Total” w promocyjnej cenie 44 zł / miesiąc (przy płatności na rok) lub w cenie 55 zł / miesiąc (w subskrypcji miesięcznej). Transmisję można oglądać na różnorodnych urządzeniach, takich jak komputery, smart tv, smartfony i tablety, a także na konsolach do gier i urządzeniach streamingowych. Co więcej, Viaplay umożliwia jednoczesne oglądanie na dwóch urządzeniach, co pozwala dzielić się kontem z inną osobą.

Manchester United – Arsenal, oferta LIVE

W zakładach bukmacherskich Fortuna dostępna jest opcja typowania meczu LIVE. Fortuna oferuje dla nowych klientów pakiet powitalny o łącznej wartości 330 zł, w tym 20 zł za samą rejestrację, 10 zł za pierwszy depozyt oraz trzy zakłady bez ryzyka na łączną kwotę 300 zł. Dla zarejestrowanych użytkowników dostępna jest także usługa Fortuna TV, gdzie można oglądać mecze angielskich drużyn, w tym w rozgrywkach Pucharu Anglii i Pucharu Ligi Angielskiej. Załóż już teraz konto w Fortunie, klikając w podany poniżej link.