W dniu 19.05.2024 o godzinie 17:00, na Amex Stadium rozegrany zostanie emocjonujący mecz Brighton kontra Manchester Utd. Jest to spotkanie w ramach 38. kolejki Premier League. W niniejszym artykule przedstawiamy wszystkie informacje dotyczące transmisji tego wydarzenia, zarówno w telewizji, jak i w internecie, w tym opcje darmowego oglądania.

Brighton – Manchester Utd, gdzie oglądać?

Spotkanie Brighton – Manchester Utd będzie można śledzić wyłącznie za pośrednictwem platformy streamingowej Viaplay.

Brighton – Manchester Utd, transmisja za darmo online

Transmisja meczu Brighton kontra Manchester Utd nie jest dostępna za darmo. Dostęp do transmisji online oferują wyłącznie płatne platformy streamingowe.

Brighton – Manchester Utd, transmisja online (Viaplayl)

Aby oglądać transmisję meczu na platformie streamingowej Viaplay, należy założyć konto i opłacić subskrypcję. Viaplay oferuje pakiet “Total” w promocyjnej cenie 44 zł / miesiąc (przy płatności na rok) lub w cenie 55 zł / miesiąc (w miesięcznej subskrypcji). Transmisję meczu w Viaplay można oglądać na komputerach, telewizorach smart tv, smartfonach i tabletach, konsolach do gier i urządzeniach do streamingu. W Viaplay można oglądać transmisję meczu na dwóch urządzeniach jednocześnie, co pozwala udostępnić konto klienta drugiej osobie.

Brighton – Manchester Utd, oferta LIVE

U bukmachera Fortuna można typować dzisiejszy mecz LIVE. Fortuna daje dla nowych klientów pakiet powitalny o łącznej wartości 330 zł, w tym 20 zł za samą rejestrację, 10 zł za pierwszy depozyt oraz trzy zakłady bez ryzyka na łączną kwotę 300 zł. Dla zarejestrowanych użytkowników dostępna jest też usługa Fortuna TV, w której można oglądać mecze angielskich drużyn m.in. w rozgrywkach Pucharu Anglii i Pucharu Ligi Angielskiej. Załóż już teraz konto w Fortunie klikając w podany poniżej link.