W dniu 22 maja 2024 roku o godzinie 21:00, na Aviva Stadium w Dublinie odbędzie się finałowy mecz Ligi Europy między Atalantą a Bayerem Leverkusen. Ten pojedynek będzie dostępny do oglądania w formie transmisji na żywo. Szczegóły dotyczące oglądania w TV oraz online zostały szczegółowo opisane poniżej, w tym również informacje na temat możliwości bezpłatnego oglądania.

Atalanta – Bayer Leverkusen, gdzie oglądać?

Spotkanie Atalanta – Bayer Leverkusen w emocjonującym finale Ligi Europy będzie można śledzić wyłącznie na platformie streamingowej Viaplay. Zapewniona zostanie transmisja na żywo, dostępna dla wszystkich abonentów tej usługi.

Atalanta – Bayer Leverkusen, transmisja za darmo online

Transmisja na żywo meczu Atalanta – Bayer Leverkusen nie jest dostępna za darmo. Dostęp do pełnego streamu online oferują wyłącznie platformy streamingowe na zasadach płatnej subskrypcji.

Atalanta – Bayer Leverkusen, transmisja online (Viaplay)

Aby oglądać transmisję meczu na platformie streamingowej Viaplay, konieczne jest założenie konta i opłacenie subskrypcji. Viaplay oferuje pakiet “Total” w promocyjnej cenie 44 zł / miesiąc (przy płatności na rok) lub w cenie 55 zł / miesiąc (w miesięcznej subskrypcji). Transmisję meczu w Viaplay można oglądać na komputerach, telewizorach smart tv, smartfonach i tabletach, konsolach do gier oraz urządzeniach do streamingu. Na Viaplay możliwe jest oglądanie transmisji na dwóch urządzeniach jednocześnie, co umożliwia udostępnienie konta innym osobom.

Atalanta – Bayer Leverkusen, oferta LIVE

U bukmachera Fortuna można typować dzisiejszy mecz LIVE. Fortuna daje dla nowych klientów pakiet powitalny o łącznej wartości 330 zł, w tym 20 zł za samą rejestrację, 10 zł za pierwszy depozyt oraz trzy zakłady bez ryzyka na łączną kwotę 300 zł. Dla zarejestrowanych użytkowników dostępna jest też usługa Fortuna TV, w której można oglądać mecze między innymi takich rozgrywek jak La Liga, Serie A, Bundesliga i Ligue 1.