W dniu 18 maja 2024 roku o godzinie 20:00, na Stadionie Miejskim w Gliwicach, odbędzie się emocjonujące spotkanie pomiędzy Piastem Gliwice a Jagiellonią Białystok. Mecz ten, rozgrywany w ramach 33. kolejki PKO Ekstraklasy, przyciągnie uwagę wielu fanów piłki nożnej. Zapewniamy szczegółowe informacje dotyczące transmisji tego wydarzenia, zarówno w telewizji, jak i w internecie, w tym opcje bezpłatnego oglądania.

Piast Gliwice – Jagiellonia, gdzie oglądać?

Mecz na żywo Piast Gliwice – Jagiellonia można obejrzeć na kanałach Canal+4K Ultra HD oraz Canal+Sport 3. Dostęp do transmisji online oferują platformy Canal+online, Polsat Box Go oraz Player.pl, przy czym wszystkie te serwisy są płatne.

Piast Gliwice – Jagiellonia, transmisja za darmo online

Transmisja z meczu Piast Gliwice – Jagiellonia nie jest dostępna za darmo. Oglądanie online możliwe jest wyłącznie na płatnych platformach streamingowych.

Piast Gliwice – Jagiellonia, transmisja online (Canal+online)

Aby obejrzeć transmisję meczu oferowaną w serwisie Canal+online, konieczne jest wykupienie pakietu “Canal+”, dostępnego w promocyjnej cenie 39 złotych miesięcznie przez pierwsze trzy miesiące. Dodatkowa opłata w wysokości 20 zł umożliwia dostęp do kanałów Eleven Sports i Polsat Sport Premium. Serwis Canal+online można używać na różnorodnych urządzeniach, umożliwiając oglądanie meczu na dwóch urządzeniach jednocześnie.

Piast Gliwice – Jagiellonia, transmisja online (Polsat Box Go)

Transmisję spotkania Piast Gliwice – Jagiellonia można także śledzić poprzez Polsat Box Go, gdzie pakiet “Polsat Box Go Sport” jest dostępny za 40 złotych na 30 dni. Pakiet umożliwia dostęp do wielu kanałów sportowych, a transmisję można oglądać na różnych urządzeniach, w tym smartfonach, tabletach i smart TV. Polsat Box Go pozwala na równoczesne użytkowanie serwisu na dwóch urządzeniach.

Pakiet "Canal+" za 39,00 zł / mies. Oglądaj w Canal+online
Pakiet "Polsat Box Go Sport" za 40,00 zł / mies. Oglądaj w Polsat Box Go