W dniu 25 maja 2024 roku o godzinie 20:00 na Stadionie Olimpijskim w Berlinie odbędzie się emocjonujący finał Pucharu Niemiec, w którym zmierzą się drużyny Bayer Leverkusen oraz Kaiserslautern. To wyjątkowe wydarzenie można będzie śledzić zarówno na żywo w telewizji, jak i online. Szczegóły dotyczące transmisji zostały szczegółowo przedstawione poniżej, zarówno dla opcji płatnych, jak i darmowych.

Bayer Leverkusen – Kaiserslautern, gdzie oglądać?

Mecz na żywo w telewizji będzie dostępny na kanale Eleven Sports 1. Dostęp do transmisji online oferują zarówno płatne, jak i darmowe platformy. Wśród płatnych opcji znajdują się Canal+online, Polsat Box Go, WP Pilot, natomiast bezpłatnie mecz będzie można obejrzeć na Fortuna TV, Superbet TV i STS TV.

Bayer Leverkusen – Kaiserslautern, transmisja za darmo online

Transmisja za darmo będzie dostępna w serwisach Fortuna TV, STS TV oraz Superbet TV. Aby skorzystać z darmowego dostępu, konieczne jest założenie konta i dokonanie minimalnego depozytu, a także postawienie zakładu. Nowi użytkownicy mogą liczyć na atrakcyjne bonusy powitalne, które umożliwiają korzystanie z transmisji bez dodatkowych opłat.

  • Fortuna TV » odbierz na start pakiet 330 zł i oglądaj mecz za darmo;
  • STS TV » skorzystaj z pakietu powitalnego 760 zł i obejrzyj transmisję bez opłat;
  • Superbet TV » zgarnij na start aż 3755 zł i oglądaj transmisję za darmo.

Dostęp do darmowych transmisji możliwy jest zarówno przez strony internetowe oraz aplikacje mobilne (Android, iOS), co umożliwia oglądanie meczu na różnorodnych urządzeniach.

Bayer Leverkusen – Kaiserslautern, transmisja meczu online

Płatne serwisy streamingowe takie jak WP Pilot, CANAL+ Online oraz Polsat Box Go oferują szeroki zakres pakietów, umożliwiających dostęp do transmisji z meczu. Wybierając odpowiedni pakiet, można cieszyć się oglądaniem na żywo na różnych urządzeniach.

  • WP Pilot » pakiet „Eleven” dostępny jest za 11,66 zł za 30 dni (przy umowie na rok) lub za 14,99 zł za 30 dni (przy subskrypcji miesięcznej);
  • CANAL+ Online » pakiet “Eleven i Polsat Sport Premium” za 20 zł w ramach rozszerzenia podstawowego pakietu „Canal+” lub pakiet “Wielka Piłka” w cenie 54 zł / miesiąc;
  • Polsat Box Go » pakiet “Polsat Box Go Sport” za 40 zł miesięcznie.

Dzięki dostępowi do stron internetowych i aplikacji mobilnych, transmisja meczu jest dostępna na komputerach, smartfonach, tabletach, telewizorach smart TV i innych urządzeniach. Niektóre platformy umożliwiają również oglądanie na dwóch urządzeniach jednocześnie, co jest wygodnym rozwiązaniem dla współdzielących konto.

Transmisja za darmo (wymagana rejestracja, depozyt i dowolny zakład) Oglądaj w Fortuna TV
Transmisja za darmo (wymagana rejestracja, depozyt i dowolny zakład) Oglądaj w STS TV
Transmisja za darmo (wymagana rejestracja, depozyt i dowolny zakład) Oglądaj w Superbet TV
Pakiet "Eleven" za 14,99 zł / mies. Oglądaj w WP Pilot
Pakiet "Eleven i Polsat Sport Premium" za 20,00 zł / mies. Oglądaj w Canal+online
Pakiet "Polsat Box Go Sport" za 40,00 zł / mies. Oglądaj w Polsat Box Go