25 maja 2024 roku o godzinie 21:00, na stadionie Santiago Bernabéu w Madrycie odbędzie się spotkanie Real Madryt kontra Betis. Jest to mecz ostatniej, 38. kolejki LaLiga. Zaprezentujemy, gdzie można śledzić to emocjonujące wydarzenie w transmisji telewizyjnej i online, zarówno płatnej, jak i darmowej.

Real Madryt – Betis, gdzie oglądać?

Mecz na żywo w telewizji zostanie pokazany na kanale Eleven Sports 2. Transmisję online można oglądać za pośrednictwem serwisów WP Pilot, Canal+ Online oraz Polsat Box Go, a także bezpłatnie na Fortuna TV, STS TV oraz Superbet TV.

Real Madryt – Betis, transmisja za darmo online

Transmisja za darmo będzie dostępna w serwisach Fortuna TV, STS TV oraz Superbet TV. Aby móc oglądać mecz bez dodatkowych opłat, wystarczy założyć konto na jednej z tych platform, wpłacić depozyt, a następnie dokonać zakładu. Dla nowych użytkowników dostępne są atrakcyjne bonusy powitalne, które umożliwiają korzystanie z darmowej transmisji.

  • Fortuna TV » odbierz na start pakiet 330 zł i oglądaj mecz za darmo;
  • STS TV » skorzystaj z pakietu powitalnego 760 zł i obejrzyj transmisję bez opłat;
  • Superbet TV » zgarnij na start aż 3755 zł i oglądaj transmisję za darmo.

Mecze można oglądać nie tylko na komputerach, ale również na urządzeniach mobilnych dzięki dostępnym aplikacjom na Androida i iOS, oferowanym przez Fortuna TV, STS TV oraz Superbet TV.

Real Madryt – Betis, transmisja meczu online

Transmisję z dzisiejszego spotkania można śledzić nie tylko za darmo, ale również na płatnych platformach streamingowych WP Pilot, CANAL+ Online oraz Polsat Box Go. Każda z tych platform oferuje różne pakiety, które umożliwiają dostęp do transmisji na żywo, zapewniając szeroki wybór opcji dostosowanych do potrzeb użytkowników.

  • WP Pilot » pakiet „Eleven” dostępny jest za 11,66 zł za 30 dni (przy umowie na rok) lub za 14,99 zł za 30 dni (przy subskrypcji miesięcznej);
  • CANAL+ Online » pakiet “Eleven i Polsat Sport Premium” za 20 zł w ramach rozszerzenia podstawowego pakietu „Canal+” lub pakiet “Wielka Piłka” w cenie 54 zł / miesiąc;
  • Polsat Box Go » pakiet “Polsat Box Go Sport” za 40 zł miesięcznie.

Każda z platform umożliwia dostęp do swoich usług zarówno przez stronę internetową, jak i aplikację mobilną, co pozwala na oglądanie meczów na różnorodnych urządzeniach, takich jak smartfony, tablety czy smart TV. Platformy CANAL+ Online i Polsat Box Go oferują także możliwość oglądania na dwóch urządzeniach jednocześnie.

Transmisja za darmo (wymagana rejestracja, depozyt i dowolny zakład) Oglądaj w Fortuna TV
Transmisja za darmo (wymagana rejestracja, depozyt i dowolny zakład) Oglądaj w STS TV
Transmisja za darmo (wymagana rejestracja, depozyt i dowolny zakład) Oglądaj w Superbet TV
Pakiet "Eleven" za 14,99 zł / mies. Oglądaj w WP Pilot
Pakiet "Eleven i Polsat Sport Premium" za 20,00 zł / mies. Oglądaj w Canal+online
Pakiet "Polsat Box Go Sport" za 40,00 zł / mies. Oglądaj w Polsat Box Go