W najbliższą sobotę, 4 maja 2024 roku o godzinie 15:30, na stadionie MHPArena w Stuttgarcie, odbędzie się spotkanie VfB Stuttgart z Bayernem Monachium. Mecz ten rozgrywany jest w ramach 32. kolejki Bundesligi. Poniżej przedstawiono szczegóły, jak i gdzie można śledzić transmisję meczu na żywo w telewizji oraz online.

VfB Stuttgart – Bayern Monachium, gdzie oglądać?

VfB Stuttgart przeciwko Bayernowi Monachium można oglądać online na platformach: Viaplay, Fortuna TV, Superbet TV, STS TV. Wszystkie te serwisy oferują transmisję meczu na żywo.

VfB Stuttgart – Bayern Monachium, transmisja za darmo online

Transmisja za darmo jest dostępna na platformach Fortuna TV, STS TV oraz Superbet TV. Wystarczy zarejestrować się na jednej z tych stron, dokonać pierwszej wpłaty oraz postawić zakład, by móc oglądać spotkanie bez dodatkowych opłat. Każda z platform oferuje atrakcyjne bonusy startowe, które umożliwiają dostęp do darmowego streamingu.

  • Fortuna TV » przy pierwszej wpłacie otrzymasz 330 zł bonusu, co umożliwia oglądanie meczu za darmo;
  • STS TV » zapewnia pakiet powitalny 760 zł, dzięki któremu możesz oglądać transmisję bez opłat;
  • Superbet TV » oferuje startowy bonus 3755 zł, co pozwala na bezpłatny dostęp do transmisji meczu.

Platformy takie jak Fortuna TV, STS TV oraz Superbet TV umożliwiają oglądanie meczów na urządzeniach mobilnych oraz komputerach, oferując dostęp poprzez swoje strony internetowe i aplikacje mobilne (Android, iOS).

VfB Stuttgart – Bayern Monachium, transmisja online (Viaplay)

Aby mieć dostęp do transmisji na platformie Viaplay, niezbędne jest założenie konta i wykupienie abonamentu. Pakiet “Total” jest dostępny w promocyjnej cenie 44 zł miesięcznie przy rocznej subskrypcji lub 55 zł w przypadku opłaty miesięcznej. Viaplay pozwala na oglądanie transmisji na dwóch urządzeniach jednocześnie, co umożliwia dzielenie się dostępem z innymi użytkownikami.