W dniu 26 maja 2024 roku o godzinie 21:00 na Stadionie Estadio Ramón Sánchez Pizjuán w Sewilli odbędzie się mecz Sevilla – FC Barcelona. To spotkanie, rozgrywane w ramach 38. kolejki LaLiga, przyciągnie uwagę fanów futbolu. Przedstawiamy szczegóły dotyczące transmisji tego wydarzenia, gdzie oglądać zarówno w tv, jak i online, w tym możliwości oglądania za darmo.

Sevilla – FC Barcelona, gdzie oglądać?

Transmisja tv z meczu Sevilla – FC Barcelona będzie dostępna na kanale Canal+Premium. Natomiast transmisję online można śledzić na platformach Canal+online (płatna), oraz za darmo na Fortuna TV, Superbet TV i STS TV.

Sevilla – FC Barcelona, transmisja za darmo online

Transmisja za darmo będzie dostępna w serwisach Fortuna TV, STS TV oraz Superbet TV. Oglądanie meczu na tych platformach wymaga założenia konta i złożenia depozytu, po którym możliwe jest skorzystanie z atrakcyjnych pakietów powitalnych, umożliwiających oglądanie meczu bez dodatkowych opłat. Szczegóły promocji i możliwość założenia konta poniżej:

  • Fortuna TV » odbierz na start pakiet 330 zł i oglądaj mecz za darmo;
  • STS TV » skorzystaj z pakietu powitalnego 760 zł i obejrzyj transmisję bez opłat;
  • Superbet TV » zgarnij na start aż 3755 zł i oglądaj transmisję za darmo.

Dzisiejszy mecz za pośrednictwem serwisów Fortuna TV, STS TV oraz Superbet TV można oglądać na komputerach, smartfonach i tabletach. Każda z firm oferuje dostęp do swojej usługi za pomocą strony internetowej i aplikacji mobilnej (Android, iOS).

Sevilla – FC Barcelona, transmisja meczu online

Transmisję z meczu można oglądać nie tylko na darmowych serwisach, ale też w płatnych serwisach streamingowych WP Pilot, CANAL+ Online oraz Polsat Box Go. W ofercie tych platform można znaleźć szeroki wybór pakietów, wśród których warto wyróżnić te, dzięki którym można obejrzeć transmisję z dzisiejszego meczu – szczegóły poniżej:

  • WP Pilot » pakiet „Eleven” dostępny jest za 11,66 zł za 30 dni (przy umowie na rok) lub za 14,99 zł za 30 dni (przy subskrypcji miesięcznej);
  • CANAL+ Online » pakiet “Eleven i Polsat Sport Premium” za 20 zł w ramach rozszerzenia podstawowego pakietu „Canal+” lub pakiet “Wielka Piłka” w cenie 54 zł / miesiąc;
  • Polsat Box Go » pakiet “Polsat Box Go Sport” za 40 zł miesięcznie.

Każdy z serwisów, na którym dostępna jest transmisja meczu dostępny jest jako strona internetowa i aplikacja, dzięki czemu transmisję można obejrzeć m.in. na komputerze, smartfonie, tablecie, telewizorze smart tv i innych urządzeniach. Ponadto, warto wyróżnić platformy CANAL+ Online i Polsat Box Go, które umożliwiają oglądanie transmisji w jednym momencie na dwóch urządzeniach, co umożliwia udostępnienie konta klienta drugiej osobie.

Transmisja za darmo (wymagana rejestracja, depozyt i dowolny zakład) Oglądaj w Fortuna TV
Transmisja za darmo (wymagana rejestracja, depozyt i dowolny zakład) Oglądaj w STS TV
Transmisja za darmo (wymagana rejestracja, depozyt i dowolny zakład) Oglądaj w Superbet TV
Pakiet "Eleven" za 14,99 zł / mies. Oglądaj w WP Pilot
Pakiet "Eleven i Polsat Sport Premium" za 20,00 zł / mies. Oglądaj w Canal+online
Pakiet "Polsat Box Go Sport" za 40,00 zł / mies. Oglądaj w Polsat Box Go