Tygodniowy plan transmisji piłkarskich na żywo w TV | Futbol w TV
cze 17

Tygodniowy plan transmisji piłkarskich na żywo w TV



TYGODNIOWY WYKAZ TRANSMISJI SPORTOWYCH
Piłka nożna na żywo w TV
Sport na żywo w TV


1 GRUDNIA 2014
KANAŁ
17:40 Polska: T-Mobile Ekstraklasa:
Legia Warszawa – Cracovia
CANAL+FAMILY HD
17:40 Polska: T-Mobile Ekstraklasa:
Legia Warszawa – Cracovia
nSPORT+ HD
20:15 Niemcy: 2.Bundesliga:
Eintracht Brunszwik – FC Norymberga
EUROSPORT 2
EUROSPORT 2 HD
21:00 Portugalia: Liga Sagres:
Paços Ferreira – GD Estoril-Praia
SPORTKLUB


25 LISTOPADA 2014
KANAŁ
16:00 Liga Młodzieżowa UEFA:
Mecz fazy grupowej:
Manchester City – Bayern Monachium
EUROSPORT
EUROSPORT HD
17:55 Liga Mistrzów:
Mecz fazy grupowej:
BATE Borysów – FC Porto
CANAL+FAMILY HD
17:55 Liga Mistrzów:
Mecz fazy grupowej:
CSKA Moskwa – AS Roma
CANAL+SPORT
CANAL+SPORT HD
18:15 Futbol raport
Magazyn piłkarski
ORANGE SPORT
20:40 Liga Mistrzów:
Mecz fazy grupowej:
Schalke 04 Gelsenkirchen – Chelsea Londyn
nSPORT+ HD
20:40 Liga Mistrzów:
Mecz fazy grupowej:
Paris Saint-Germain – Ajax Amsterdam
CANAL+FAMILY HD
20:40 Liga Mistrzów:
Multiliga
Transmisja spotkań łączonych
CANAL+FAMILY 2 HD
20:40 Liga Mistrzów:
Mecz fazy grupowej:
Manchester City – Bayern Monachium
CANAL+SPORT
CANAL+SPORT HD
22:45 Liga Mistrzów:
Skróty spotkań kolejki
nSPORT+ HD
22:45 Liga Mistrzów:
Skróty spotkań kolejki
CANAL+SPORT
CANAL+SPORT HD


26 LISTOPADA 2014
KANAŁ
17:55 Liga Mistrzów:
Mecz fazy grupowej:
Zenit Sankt Petersburg – Benfica Lizbona
CANAL+SPORT
CANAL+SPORT HD
20:40 Liga Mistrzów:
Mecz fazy grupowej:
FC Basel – Real Madryt
CANAL+FAMILY HD
20:40 Liga Mistrzów:
Multiliga
Transmisja spotkań łączonych
CANAL+FAMILY 2 HD
20:40 Liga Mistrzów:
Mecz fazy grupowej:
Arsenal Londyn – Borussia Dortmund
CANAL+SPORT
CANAL+SPORT HD
20:40 Liga Mistrzów:
Mecz fazy grupowej:
Łudogorec Razgrad – Liverpool FC
nSPORT+ HD
20:40 Liga Mistrzów:
Mecz fazy grupowej:
Arsenal Londyn – Borussia Dortmund
TVP 1
TVP 1 HD
22:45 Liga Mistrzów:
Skróty spotkań kolejki
CANAL+SPORT
CANAL+SPORT HD
22:45 Liga Mistrzów:
Skróty spotkań kolejki
nSPORT+ HD


27 LISTOPADA 2014
KANAŁ
18:55 Liga Europejska:
Mecz fazy grupowej:
Feyenoord Rotterdam – Sevilla FC
CANAL+FAMILY 2 HD
18:55 Liga Europejska:
Mecz fazy grupowej:
KSC Lokeren – Legia Warszawa
CANAL+SPORT
CANAL+SPORT HD
18:55 Liga Europejska:
Mecz fazy grupowej:
KSC Lokeren – Legia Warszawa
TTV
TVNTURBO
18:55 Liga Europejska:
Mecz fazy grupowej:
VFL Wolfsburg – Everton FC
nSPORT+ HD
21:00 Liga Europejska:
Mecz fazy grupowej:
Torino FC – Club Brugge
CANAL+FAMILY 2 HD
21:00 Liga Europejska:
Mecz fazy grupowej:
Villarreal CF – Borussia Mönchengladbach
nSPORT+ HD
23:40 Liga Europejska:
Skróty spotkań kolejki
CANAL+SPORT
CANAL+SPORT HD
23:40 Liga Europejska:
Skróty spotkań kolejki
nSPORT+ HD


28 LISTOPADA 2014
KANAŁ
14:30 Liga indyjska
Delhi Dynamos – Mumbai City FC
EUROSPORT 2
EUROSPORT 2 HD
17:40 Polska: T-Mobile Ekstraklasa:
Górnik Łęczna – Ruch Chorzów
CANAL+SPORT
CANAL+SPORT HD
17:40 Polska: T-Mobile Ekstraklasa:
Górnik Łęczna – Ruch Chorzów
nSPORT+ HD
20:00 Super Piątek
Magazyn piłkarski
CANAL+SPORT
CANAL+SPORT HD
20:25 Polska: T-Mobile Ekstraklasa:
Piast Gliwice – Wisła Kraków
CANAL+SPORT
CANAL+SPORT HD
20:25 Francja: Ligue 1:
Olympique Marsylia – Nantes
nSPORT+ HD
20:30 Niemcy: Bundesliga:
SC Freiburg – VfB Stuttgart
EUROSPORT 2
EUROSPORT 2 HD
21:30 Portugalia: Liga Sagres:
Vitoria Guimaraes – Moreirense
SPORTKLUB
22:30 Super Piątek
Magazyn piłkarski
CANAL+SPORT
CANAL+SPORT HD


29 LISTOPADA 2014
KANAŁ
12:40 Polska: 1.liga:
Mecz ligowy
Olimpia Grudziądz – Termalica Bruk-Bet Nieciecza
ORANGE SPORT
13:30 Gorączka piłkarskiej soboty
Magazyn piłkarski
CANAL+SPORT
CANAL+SPORT HD
13:40 Anglia: Barclays Premiership:
West Bromwich Albion – Arsenal Londyn
CANAL+SPORT
CANAL+SPORT HD
15:10 Polska: T-Mobile Ekstraklasa:
Podbeskidzie Bielsko-Biała – Lechia Gdańsk
CANAL+FAMILY HD
15:10 Polska: T-Mobile Ekstraklasa:
Jagiellonia Białystok – Zawisza Bydgoszcz
nSPORT+ HD
15:20 Niemcy: Bundesliga:
Spotkanie w ramach rozgrywek
DISCOVERY TURBO
XTRA HD
15:30 Niemcy: Bundesliga:
Hertha Berlin – Bayern Monachium
EUROSPORT 2
EUROSPORT 2 HD
15:45 Gorączka piłkarskiej soboty
Magazyn piłkarski
CANAL+SPORT
CANAL+SPORT HD
15:55 Anglia: Barclays Premiership:
Manchester United – Hull City
CANAL+SPORT
CANAL+SPORT HD
17:55 Polska: T-Mobile Ekstraklasa:
Korona Kielce – PGE GKS Bełchatów
CANAL+SPORT
CANAL+SPORT HD
18:25 Anglia: Barclays Premiership:
Sunderland AFC – Chelsea Londyn
CANAL+FAMILY HD
18:30 Niemcy: Bundesliga:
TSG 1899 Hoffenheim – Hannover 96
EUROSPORT 2
EUROSPORT 2 HD
19:55 Hiszpania: Primera Division:
Malaga CF – Real Madryt
CANAL+SPORT
CANAL+SPORT HD
21:15 Portugalia: Liga Sagres:
Sporting Lizbona – Vitoria Setúbal
SPORTKLUB
22:00 Gorączka piłkarskiej soboty
Magazyn piłkarski
CANAL+SPORT
CANAL+SPORT HD
22:15 Liga+
Magazyn ligi polskiej
CANAL+SPORT
CANAL+SPORT HD


30 LISTOPADA 2014
KANAŁ
11:00 Cafe Futbol
Magazyn piłkarski
POLSAT SPORT
POLSAT SPORT HD
11:45 1. liga extra
Magazyn piłkarski
ORANGE SPORT
11:55 Hiszpania: Primera Division:
Atletico Madryt – Deportivo La Coruna
CANAL+FAMILY HD
12:25 Holandia: Eredivisie:
ADO Den Haag – Ajax Amsterdam
POLSAT SPORT EXTRA HD
12:25 Polska: 1.liga:
Mecz ligowy
Sandecja Nowy Sącz – Arka Gdynia
ORANGE SPORT
14:30 Holandia: Eredivisie:
Twente Enschede – FC Groningen
POLSAT SPORT EXTRA HD
14:30 1. liga extra
Magazyn piłkarski
ORANGE SPORT
14:55 Włochy: Serie A:
AC Milan – Udinese Calcio
ORANGE SPORT
15:20 Polska: T-Mobile Ekstraklasa:
Lech Poznań – Górnik Zabrze
TVP 1
TVP 1 HD
15:25 Polska: T-Mobile Ekstraklasa:
Lech Poznań – Górnik Zabrze
CANAL+SPORT
CANAL+SPORT HD
15:30 Niemcy: Bundesliga:
VfL Wolfsburg – Borussia Mönchengladbach
EUROSPORT 2
EUROSPORT 2 HD
16:40 Holandia: Eredivisie:
PSV Eindhoven – Feyenoord Rotterdam
POLSAT SPORT EXTRA HD
16:55 Anglia: Barclays Premiership:
Tottenham Hotspur – Everton FC
CANAL+FAMILY HD
16:55 Hiszpania: Primera Division:
Sevilla FC – Granada CF
CANAL+FAMILY 2 HD
17:30 Grana niedziela
Magazyn piłkarski
CANAL+SPORT
CANAL+SPORT HD
17:30 Niemcy: Bundesliga:
Eintracht Frankfurt – Borussia Dortmund
EUROSPORT 2
EUROSPORT 2 HD
17:55 Polska: T-Mobile Ekstraklasa:
Śląsk Wrocław – Pogoń Szczecin
CANAL+SPORT
CANAL+SPORT HD
17:55 Włochy: Serie A:
Juventus Turyn – Torino FC
nSPORT+ HD
19:00 Portugalia: Liga Sagres:
Académica Coimbra – Benfica Lizbona
SPORTKLUB
20:00 Liga+ Extra
Magazyn ligi polskiej
CANAL+SPORT
CANAL+SPORT HD
20:40 Włochy: Serie A:
AS Roma – Inter Mediolan
CANAL+FAMILY 2 HD
20:55 Hiszpania: Primera Division:
Valencia CF – FC Barcelona
CANAL+FAMILY HD
21:15 Portugalia: Liga Sagres:
FC Porto – Rio Ave
SPORTKLUB



tagi: , , ,