Tygodniowy plan transmisji piłkarskich na żywo w TV | Futbol w TV
cze 17

Tygodniowy plan transmisji piłkarskich na żywo w TV



TYGODNIOWY WYKAZ TRANSMISJI SPORTOWYCH
Piłka nożna na żywo w TV
Sport na żywo w TV


27 PAŹDZIERNIKA 2014
KANAŁ
17:40 Polska: T-Mobile Ekstraklasa:
Ruch Chorzów – Korona Kielce
nSPORT+ HD
17:40 Polska: T-Mobile Ekstraklasa:
Ruch Chorzów – Korona Kielce
CANAL+FAMILY HD
18:30 Rosja: Premier League:
Dynamo Moskwa – Rubin Kazań
POLSAT SPORT NEWS
20:15 Niemcy: 2.Bundesliga:
SV Darmstadt 98 – FC Norymberga
EUROSPORT 2
EUROSPORT 2 HD
20:55 Anglia: Barclays Premiership:
Queens Park Rangers – Aston Villa Birmingham
CANAL+SPORT
CANAL+SPORT HD
21:00 Portugalia: Liga Sagres:
Rio Ave – Penafiel
SPORTKLUB


28 PAŹDZIERNIKA 2014
KANAŁ
12:45 Puchar Polski:
Mecz 1/8 finału
Stal Stalowa Wola – Śląsk Wrocław
POLSAT SPORT
POLSAT SPORT HD
14:30 Liga indyjska
Chennaiyin FC – Mumbai City FC
EUROSPORT 2
EUROSPORT 2 HD
18:15 Futbol raport
Magazyn piłkarski
ORANGE SPORT
18:55 Puchar Niemiec:
Mecz 1/16 finału
VfR Aalen – Hannover 96
TVP SPORT HD
20:45 Puchar Polski:
Mecz 1/8 finału
Górnik Zabrze – Podbeskidzie Bielsko-Biała
POLSAT SPORT
POLSAT SPORT HD
20:55 Puchar Niemiec:
Mecz 1/16 finału
FC St. Pauli – Borussia Dortmund
TVP SPORT HD


29 PAŹDZIERNIKA 2014
KANAŁ
11:45 Puchar Polski:
Mecz 1/8 finału
Ostrovia Ostrów Wielkopolski – Cracovia
POLSAT SPORT
POLSAT SPORT HD
17:30 Puchar Polski:
Mecz 1/8 finału
Piast Gliwice – PGE GKS Bełchatów
POLSAT SPORT EXTRA HD
20:25 Puchar Niemiec:
Mecz 1/16 finału
Hamburger SV – Bayern Monachium
TVP SPORT HD
20:40 Włochy: Serie A:
Genoa CFC – Juventus Turyn
CANAL+SPORT
CANAL+SPORT HD
20:40 Włochy: Serie A:
AS Roma – AC Cesena
ORANGE SPORT


23 PAŹDZIERNIKA 2014
KANAŁ
18:55 Liga Europejska:
Mecz fazy grupowej:
OSC Lille – Everton FC
CANAL+FAMILY HD
18:55 Liga Europejska:
Mecz fazy grupowej:
Standard Liege – Sevilla
CANAL+SPORT
CANAL+SPORT HD
18:55 Liga Europejska:
Mecz fazy grupowej:
Trabzonspor KS – KSC Lokeren
nSPORT+ HD
21:00 Liga Europejska:
Mecz fazy grupowej:
Partizan Belgrad – Besiktas Stambuł
CANAL+FAMILY 2 HD
21:00 Liga Europejska:
Mecz fazy grupowej:
Inter Mediolan – AS Saint-Etienne
CANAL+SPORT
CANAL+SPORT HD
21:00 Liga Europejska:
Mecz fazy grupowej:
Tottenham Hotspur – Asteras Tripolis
nSPORT+ HD
23:40 Liga Europejska:
Skróty spotkań
CANAL+SPORT
CANAL+SPORT HD
23:40 Liga Europejska:
Skróty spotkań
nSPORT+ HD


24 PAŹDZIERNIKA 2014
KANAŁ
17:40 Polska: T-Mobile Ekstraklasa:
PGE GKS Bełchatów – Górnik Zabrze
CANAL+FAMILY HD
17:40 Polska: T-Mobile Ekstraklasa:
PGE GKS Bełchatów – Górnik Zabrze
nSPORT+ HD
20:00 Super Piątek
Magazyn piłkarski
CANAL+SPORT
CANAL+SPORT HD
20:25 Polska: T-Mobile Ekstraklasa:
Wisła Kraków – Podbeskidzie Bielsko-Biała
CANAL+SPORT
CANAL+SPORT HD
20:30 Niemcy: Bundesliga:
Werder Brema – FC Köln
EUROSPORT 2
EUROSPORT 2 HD
21:30 Portugalia: Liga Sagres:
Vitoria Setúbal – Vitoria Guimaraes
SPORTKLUB
22:30 Super Piątek
Magazyn piłkarski
CANAL+SPORT
CANAL+SPORT HD


25 PAŹDZIERNIKA 2014
KANAŁ
13:30 Gorączka piłkarskiej soboty
Magazyn piłkarski
CANAL+SPORT
CANAL+SPORT HD
13:40 Anglia: Barclays Premiership:
West Ham United – Manchester City
CANAL+FAMILY 2 HD
14:40 Polska: 1.liga:
Spotkanie w ramach rozgrywek
ORANGE SPORT
14:45 Gorączka piłkarskiej soboty
Magazyn piłkarski
CANAL+SPORT
CANAL+SPORT HD
15:05 Polska: T-Mobile Ekstraklasa:
Lechia Gdańsk – Śląsk Wrocław
CANAL+SPORT
CANAL+SPORT HD
15:10 Polska: T-Mobile Ekstraklasa:
Piast Gliwice – Jagiellonia Białystok
CANAL+FAMILY HD
15:15 Niemcy: Bundesliga:
Mecz Borussia Dortmund – Hannover 96
EUROSPORT 2
EUROSPORT 2 HD
15:20 Polska: T-Mobile Ekstraklasa:
Lechia Gdańsk – Śląsk Wrocław
TVP 1
TVP 1 HD
15:55 Anglia: Barclays Premiership:
Liverpool FC – Hull City
CANAL+FAMILY 2 HD
16:55 Francja: Ligue 1:
Paris Saint-Germain – Girondins Bordeaux
nSPORT+ HD
+
17:30
Gorączka piłkarskiej soboty
Magazyn piłkarski
CANAL+SPORT
CANAL+SPORT HD
17:40 Polska: T-Mobile Ekstraklasa:
Pogoń Szczecin – Cracovia
CANAL+FAMILY HD
17:55 Hiszpania: Primera Division:
Real Madryt – FC Barcelona
CANAL+SPORT
CANAL+SPORT HD
18:30 Niemcy: Bundesliga:
Bayer Leverkusen – Schalke 04 Gelsenkirchen
EUROSPORT 2
EUROSPORT 2 HD
20:00 Gorączka piłkarskiej soboty
Magazyn piłkarski
CANAL+SPORT
CANAL+SPORT HD
20:40 Włochy: Serie A:
Sampdoria Genua – AS Roma
CANAL+SPORT
CANAL+SPORT HD
20:40 Holandia: Eredivisie:
Ajax Amsterdam – Go Ahead Eagles
POLSAT SPORT EXTRA HD
22:45 Liga+
Magazyn ligi polskiej
CANAL+SPORT
CANAL+SPORT HD


26 PAŹDZIERNIKA 2014
KANAŁ
11:00 Cafe Futbol
Magazyn piłkarski
POLSAT SPORT
POLSAT SPORT HD
11:45 1. liga extra
Magazyn piłkarski
ORANGE SPORT
12:25 Polska: 1.liga:
Spotkanie w ramach rozgrywek
ORANGE SPORT
12:25 Holandia: Eredivisie:
SC Cambuur Leeuwarden – Feyenoord Rotterdam
POLSAT SPORT EXTRA HD
14:25 Anglia: Barclays Premiership:
Tottenham Hotspur – Newcastle United
CANAL+FAMILY HD
14:25 Holandia: Eredivisie:
FC Utrecht – PSV Eindhoven
POLSAT SPORT NEWS
14:30 1. liga extra
Magazyn piłkarski
ORANGE SPORT
15:00 Grana niedziela
Magazyn piłkarski
CANAL+SPORT
CANAL+SPORT HD
15:15 Niemcy: Bundesliga:
VfL Wolfsburg – FSV Mainz 05
EUROSPORT 2
EUROSPORT 2 HD
15:25 Polska: T-Mobile Ekstraklasa:
Lech Poznań – Górnik Łęczna
CANAL+SPORT
CANAL+SPORT HD
16:55 Anglia: Barclays Premiership:
Manchester United – Chelsea Londyn
CANAL+FAMILY HD
17:00 Portugalia: Liga Sagres:
GD Estoril-Praia – OS Belenenses
SPORTKLUB
17:30 Grana niedziela
Magazyn piłkarski
CANAL+SPORT
CANAL+SPORT HD
17:30 Niemcy: Bundesliga:
Borussia Mönchengladbach – Bayern Monachium
EUROSPORT 2
EUROSPORT 2 HD
17:55 Polska: T-Mobile Ekstraklasa:
Zawisza Bydgoszcz – Legia Warszawa
CANAL+SPORT
CANAL+SPORT HD
18:55 Hiszpania: Primera Division:
Sevilla FC – Villarreal CF
CANAL+FAMILY HD
20:00 Liga+ Extra
Magazyn ligi polskiej
CANAL+SPORT
CANAL+SPORT HD
20:40 Włochy: Serie A:
AC Milan – ACF Fiorentina
CANAL+FAMILY 2 HD
20:55 Francja: Ligue 1:
Olympique Lyon – Olympique Marsylia
nSPORT+ HD
+
20:55
Hiszpania: Primera Division:
Getafe CF – Atletico Madryt
CANAL+FAMILY HD
21:15 Portugalia: Liga Sagres:
Sporting Braga – Benfica Lizbona
SPORTKLUB



tagi: , , ,