Zaplanowano emocjonujące starcie w ramach 31. kolejki PKO Ekstraklasy, gdzie na Stadionie ŁKS w Łodzi, w sobotę 4 maja 2024 o godzinie 15:00, ŁKS Łódź zmierzy się ze Śląskiem Wrocław. Dostępne szczegóły transmisji meczu pomogą kibicom zdecydować, gdzie oglądać to zmagania zarówno w tv, jak i online.

ŁKS Łódź – Śląsk Wrocław, gdzie oglądać?

ŁKS Łódź – Śląsk Wrocław, mecz na żywo, będzie dostępny w telewizji na kanałach Canal+Sport 3. Transmisję online zapewniają serwisy Canal+online, Polsat Box Go oraz Player.pl, umożliwiające śledzenie spotkania w internecie.

ŁKS Łódź – Śląsk Wrocław, transmisja za darmo online

Transmisja spotkania ŁKS Łódź – Śląsk Wrocław nie jest dostępna bezpłatnie; dostęp online oferują wyłącznie płatne platformy streamingowe.

ŁKS Łódź – Śląsk Wrocław, transmisja online (Canal+online)

Aby obejrzeć transmisję meczu oferowaną w serwisie Canal+online, konieczne jest wykupienie pakietu “Canal+”, który oferowany jest w promocyjnej cenie już za 39 złotych miesięcznie, z opcją trzymiesięcznego okresu promocyjnego. Za dodatkowe 20 zł można również dostać dostęp do kanałów Eleven Sports i Polsat Sport Premium. Serwis jest dostępny na wielu platformach, włączając smartfony, tablety, oraz smart TV.

ŁKS Łódź – Śląsk Wrocław, transmisja online (Polsat Box Go)

Dostęp do transmisji meczu w serwisie Polsat Box Go zapewnia wykupienie pakietu „Polsat Box Go Sport”, który dostępny jest na 30 dni za 40 złotych. Pakiet zawiera dostęp do kanałów Canal+Sport 3, Polsat Sport, Polsat Sport Premium oraz innych stacji sportowych. Platforma umożliwia oglądanie na dwóch urządzeniach jednocześnie.