W poniedziałek, 29 kwietnia 2024 roku o godzinie 21:00, na Stadionie Olimpijskim w Barcelonie odbędzie się emocjonujące starcie w ramach 33. kolejki LaLiga, gdzie zmierzą się FC Barcelona i Valencia. W niniejszym artykule przedstawiono wszystkie szczegóły dotyczące dostępnych transmisji tego meczu, zarówno w telewizji, jak i online, w tym opcje bezpłatne.

FC Barcelona – Valencia, gdzie oglądać?

Transmisję tv z meczu FC Barcelona – Valencia można śledzić na antenie Eleven Sports 1. Dostępne opcje transmisji online to serwisy płatne: WP Pilot, Canal+online, Polsat Box Go, oraz bezpłatne: Fortuna TV, STS TV, Superbet TV.

FC Barcelona – Valencia, transmisja za darmo online

Transmisja za darmo będzie dostępna w serwisach Fortuna TV, STS TV oraz Superbet TV. Aby skorzystać z darmowej transmisji na tych platformach, konieczne jest założenie konta, dokonanie depozytu oraz postawienie zakładu. Każdy z bukmacherów oferuje atrakcyjne bonusy powitalne, które umożliwiają dostęp do transmisji bez dodatkowych kosztów.

  • Fortuna TV » odbierz na start pakiet 330 zł i oglądaj mecz za darmo;
  • STS TV » skorzystaj z pakietu powitalnego 760 zł i obejrzyj transmisję bez opłat;
  • Superbet TV » zgarnij na stat aż 3755 zł i oglądaj transmisję za darmo.

Dzisiejszy mecz za pośrednictwem serwisów Fortuna TV, STS TV oraz Superbet TV można oglądać na komputerach, smartfonach i tabletach. Każda z firm oferuje dostęp do swojej usługi za pomocą strony internetowej i aplikacji mobilnej (Android, iOS).

FC Barcelona – Valencia, transmisja meczu online

Transmisję z dzisiejszego meczu można śledzić nie tylko na darmowych serwisach, ale także na płatnych platformach streamingowych WP Pilot, CANAL+ Online oraz Polsat Box Go. Oferują one różnorodne pakiety, które umożliwiają dostęp do transmisji na żywo, dostosowane do potrzeb każdego kibica.

  • WP Pilot » pakiet „Eleven” dostępny jest za 11,66 zł za 30 dni (przy umowie na rok) lub za 14,99 zł za 30 dni (przy subskrypcji miesięcznej);
  • CANAL+ Online » pakiet “Eleven i Polsat Sport Premium” za 20 zł w ramach rozszerzenia podstawowego pakietu „Canal+” lub pakiet “Wielka Piłka” w cenie 54 zł / miesiąc;
  • Polsat Box Go » pakiet “Polsat Box Go Sport” za 40 zł miesięcznie.

Każdy z serwisów, na którym dostępna jest transmisja meczu dostępny jest jako strona internetowa i aplikacja, dzięki czemu transmisję można obejrzeć m.in. na komputerze, smartfonie, tablecie, telewizorze smart tv i innych urządzeniach. Platformy CANAL+ Online i Polsat Box Go umożliwiają oglądanie transmisji w jednym momencie na dwóch urządzeniach, co umożliwia udostępnienie konta klienta drugiej osobie.