Decydujący mecz Ligi Konferencji Europy między Olympiakos a Fiorentina rozegra się 29 maja 2024 roku o godzinie 21:00. Stadion OPAP Arena w Atenach stanie się areną tego emocjonującego finału. Szczegóły dotyczące oglądania transmisji meczu na żywo w telewizji oraz online, zarówno płatnie, jak i bezpłatnie, przedstawiamy poniżej.

Olympiakos – Fiorentina, gdzie oglądać?

Oglądanie meczu Olympiakos – Fiorentina będzie możliwe wyłącznie przez internet. Transmisję zapewni platforma Viaplay, która jest jedynym dostawcą streamingu na żywo tego wydarzenia.

Olympiakos – Fiorentina, transmisja za darmo online

Transmisja meczu Olympiakos – Fiorentina nie będzie dostępna bezpłatnie. Dostęp do tego spotkania oferują wyłącznie płatne platformy streamingowe.

Olympiakos – Fiorentina, transmisja online (Viaplay)

Aby oglądać transmisję meczu na platformie streamingowej Viaplay, należy założyć konto i opłacić subskrypcję. Viaplay oferuje pakiet “Total” w promocyjnej cenie 44 zł / miesiąc (przy płatności na rok) lub w cenie 55 zł / miesiąc (w miesięcznej subskrypcji). Transmisję meczu w Viaplay można oglądać na komputerach, telewizorach smart tv, smartfonach i tabletach, konsolach do gier i urządzeniach do streamingu. W Viaplay można oglądać transmisję meczu na dwóch urządzeniach jednocześnie, co pozwala udostępnić konto klienta drugiej osobie.

Olympiakos – Fiorentina, oferta LIVE

U bukmachera Fortuna można typować dzisiejszy mecz LIVE. Fortuna daje dla nowych klientów pakiet powitalny o łącznej wartości 330 zł, w tym 20 zł za samą rejestrację, 10 zł za pierwszy depozyt oraz trzy zakłady bez ryzyka na łączną kwotę 300 zł. Dla zarejestrowanych użytkowników dostępna jest też usługa Fortuna TV, w której można oglądać mecze między innymi takich rozgrywek jak La Liga, Serie A, Bundesliga i Ligue 1.