Przed reprezentacją Polski piąte spotkanie w eliminacjach do Mistrzostw Świata 2022. Rywalem Biało-Czerwonych będzie San Marino. Mecz rozpocznie się w niedzielę 5. września o godzinie 20:45.

San Marino – Polska (Eliminacje MŚ 2022): Gdzie oglądać?

Mecz San Marino – Polska zostanie pokazany w telewizji przez kanał TVP 2. Studio przedmeczowe rozpocznie się o 19:20 (TVP Sport) i o 20:05 (TVP 2). Transmisję online będzie można obejrzeć na stronie internetowej i w aplikacjach TVP Sport.

San Marino – Polska (Eliminacje MŚ 2022): Transmisja online na żywo w internecie

Mecz San Marino – Polska można obejrzeć za darmo w internecie. Aby oglądać transmisję online na komputerze, należy przejść na stronę internetową sport.tvp.pl. Do oglądania meczu reprezentacji Polski z San Marino, przygotowane zostały również aplikacje TVP Sport, które można pobrać i zainstalować na wybranych telewizorach i urządzeniach mobilnych.

Dla osób, które chcą oglądać inne rozgrywki takie jak Bundesliga, La Liga, Ligue 1 czy Serie A, prezentujemy ofertę bukmacherów Betclic, Fortuna oraz Superbet. Firmy te udostępniają dla swoich zarejestrowanych użytkowników darmowe transmisje online ze wszystkich meczów wspomnianych rozgrywek. Aby oglądać mecze na żywo i za darmo w internecie, należy zarejestrować się na jednej z podanych stron internetowych.

Oglądaj Bundesligę za darmo w Fortuna TV

Oglądaj Bundesligę za darmo w Superbet TV

Oglądaj Bundesligę za darmo w Betclic TV

San Marino – Polska (Eliminacje MŚ 2022): Transmisja TV

Kanał telewizyjny TVP 2, na którym pokazywane będzie spotkanie San Marino – Polska dostępny jest w naziemnej telewizji cyfrowej, a także u wszystkich operatorów telewizji kablowych i satelitarnych.

fot. Marcin Kadziolka / Shutterstock.com