W środę 8. września o 20:45 na Stadionie PGE Narodowy w Warszawie, Biało-Czerwoni zmierzą sięz liderem grupy I – Anglią. Transmisję z tego meczu będzie można oglądać na żywo w telewizji oraz w internecie. Udostępniony zostanie również live stream online za darmo.

Polska – Anglia (Eliminacje MŚ 2022): Gdzie oglądać?

Transmisję telewizyjną z środowego meczu el. MŚ 2022 pomiędzy Polską i Anglią pokażą kanały TVP 1 i TVP Sport. Transmisja online udostępniona zostanie przez platformę streamingową TVP Sport (strona internetowa sport.tvp.pl, aplikacje na urządzenia mobilne, aplikacje na telewizory).

Polska – Anglia (Eliminacje MŚ 2022): Transmisja online na żywo w internecie

Aby oglądać transmisję online z meczu Polska – Anglia na ekranie komputera, wystarczy przejść na stronę sport.tvp.pl, wyszukać mecz na liście transmisji i uruchomić live stream w oknie przeglądarki internetowej.

Dla użytkowników korzystających ze smartfonów, tabletów i telewizorów z dostępem do internetu, przygotowane zostały specjalne aplikacje. Można je pobrać na urządzenia z systemami operacyjnymi Android, iOS, Samsung Smart TV, LG Smart WebOS oraz Android TV.

Oglądaj Bundesligę za darmo w Fortuna TV

Oglądaj Bundesligę za darmo w Superbet TV

Oglądaj Bundesligę za darmo w Betclic TV

Polska – Anglia (Eliminacje MŚ 2022): Transmisja TV

Aby obejrzeć mecz Polski z Anglią wystarczy mieć dostęp do naziemnej telewizji cyfrowej, w której kanały TVP 1 i TVP Sport można oglądać za darmo. Aby skorzystać z oferty naziemnej telewizji cyfrowej, wystarczy podłączyć telewizor do anteny.

fot. MaciejGillert / Shutterstock.com