W czwartek 2. września odbędzie się czwarte spotkanie reprezentacji Polski w eliminacjach do Mistrzostw Świata 2022. Rywalem Biało-Czerwony będzie Albania. Początek spotkania o godzinie 20:45. Gdzie oglądać mecz na żywo w telewizji i internecie? Gdzie dostępna będzie transmisja online?

Polska – Albania (Eliminacje MŚ 2022): Gdzie oglądać?

Transmisję z meczu Polska – Albania w czwartek 2. września 2021 r. udostępnią kanały TVP 1 i TVP Sport. Transmisję internetową będzie można obejrzeć na stronie internetowej, aplikacji mobilnej i aplikacji na telewizory oferowanej przez TVP Sport.

Polska – Albania (Eliminacje MŚ 2022): Transmisja online na żywo w internecie

Telewizja Polska udostępni transmisję z meczu Polska – Albania na żywo w internecie na stronie internetowej Sport.tvp.pl i w aplikacji TVP Sport (urządzenia mobilne iOS i Android, telewizory Samsung Smart TV, LG Smart WebOS i Android TV). Mecz na żywo i za darmo mogą oglądać użytkownicy korzystający z internetu na terenie Polski.

Kibice zainteresowani innymi transmisjami takimi jak mecze La Liga, Serie A, Bundesligi czy Ligue 1, mogą skorzystać z oferty bukmacherów Fortuna, Betclic i Superbet. Wymienione firmy bukmacherskie udostępniają darmowe transmisje online z wielu rozgrywek – można je oglądać na stronach internetowych oraz w aplikacjach mobilnych bukmacherów.

Oglądaj Bundesligę za darmo w Fortuna TV

Oglądaj Bundesligę za darmo w Superbet TV

Oglądaj Bundesligę za darmo w Betclic TV

Polska – Albania (Eliminacje MŚ 2022): Transmisja TV

Transmisję telewizyjną z meczu Polska – Albania będą udostępniać kanały TVP 1 oraz TVP Sport. Można je oglądać za darmo w naziemnej telewizji cyfrowej, a także w telewizjach kablowych i satelitarnych.

fot. Gints Ivuskans / Shutterstock.com