W dniu 14 maja 2024 roku o godzinie 21:30 na stadionie Santiago Bernabéu w Madrycie odbędzie się emocjonujące spotkanie LaLiga między Realem Madryt a Alaves, które jest częścią 36. kolejki rozgrywek. Szczegóły dotyczące transmisji tego meczu, zarówno w telewizji, jak i online, zarówno płatne, jak i darmowe, zostały szczegółowo przedstawione poniżej, aby fani futbolu mogli wybrać najlepszą opcję oglądania.

Real Madryt – Alaves, gdzie oglądać?

Spotkanie Real Madryt – Alaves będzie transmitowane w telewizji na kanale Eleven Sports 1. Opcje oglądania meczu online obejmują płatne serwisy takie jak WP Pilot, Canal+online, Polsat Box Go, oraz możliwość bezpłatnego śledzenia rozgrywki na Fortuna TV, STS TV, Superbet TV.

Real Madryt – Alaves, transmisja za darmo online

Transmisja za darmo będzie dostępna w serwisach Fortuna TV, STS TV oraz Superbet TV. Aby oglądać mecz bez opłat na jednej z tych platform, trzeba założyć konto klienta, zrobić depozyt na konto gracza i postawić zakład bukmacherski. Każda z firm dla nowych klientów oferuje pakiety powitalne na start – po założeniu konta w jednej z firm i można skorzystać z podanej poniżej promocji i oglądać mecz za darmo – szczegóły:

  • Fortuna TV » odbierz na start pakiet 330 zł i oglądaj mecz za darmo;
  • STS TV » skorzystaj z pakietu powitalnego 760 zł i obejrzyj transmisję bez opłat;
  • Superbet TV » zgarnij na stat aż 3755 zł i oglądaj transmisję za darmo.

Dzisiejszy mecz za pośrednictwem serwisów Fortuna TV, STS TV oraz Superbet TV można oglądać na komputerach, smartfonach i tabletach. Każda z firm oferuje dostęp do swojej usługi za pomocą strony internetowej i aplikacji mobilnej (Android, iOS).

Real Madryt – Alaves, transmisja meczu online

Transmisję z meczu można oglądać nie tylko na darmowych serwisach, ale też w płatnych serwisach streamingowych WP Pilot, CANAL+ Online oraz Polsat Box Go. W ofercie tych platform można znaleźć szeroki wybór pakietów, wśród których warto wyróżnić te, dzięki którym można obejrzeć transmisję z dzisiejszego meczu – szczegóły poniżej:

  • WP Pilot » pakiet „Eleven” dostępny jest za 11,66 zł za 30 dni (przy umowie na rok) lub za 14,99 zł za 30 dni (przy subskrypcji miesięcznej);
  • CANAL+ Online » pakiet “Eleven i Polsat Sport Premium” za 20 zł w ramach rozszerzenia podstawowego pakietu „Canal+” lub pakiet “Wielka Piłka” w cenie 54 zł / miesiąc;
  • Polsat Box Go » pakiet “Polsat Box Go Sport” za 40 zł miesięcznie.

Każdy z serwisów, na którym dostępna jest transmisja meczu dostępny jest jako strona internetowa i aplikacja, dzięki czemu transmisję można obejrzeć m.in. na komputerze, smartfonie, tablecie, telewizorze smart tv i innych urządzeniach. Ponadto, warto wyróżnić platformy CANAL+ Online i Polsat Box Go, które umożliwiają oglądanie transmisji w jednym momencie na dwóch urządzeniach, co umożliwia udostępnienie konta klienta drugiej osobie.