W dniu 16 maja 2024 roku o godzinie 21:00 na stadionie Power Horse Stadium w Almería odbędzie się emocjonujący mecz ligi LaLiga, gdzie w ramach 36. kolejki zmierzą się Almeria i FC Barcelona. W niniejszym artykule przedstawiamy szczegółowe informacje dotyczące możliwości oglądania tej rywalizacji na żywo w telewizji oraz w internecie, zarówno na płatnych, jak i darmowych platformach streamingowych.

Almeria – FC Barcelona, gdzie oglądać?

Spotkanie Almeria – FC Barcelona będzie można śledzić na żywo na antenie Canal+Sport. Dostęp do transmisji online jest możliwy poprzez Canal+online, a także za darmo na stronach Fortuna TV, STS TV, Superbet TV.

Almeria – FC Barcelona, transmisja za darmo online

Transmisja za darmo będzie dostępna w serwisach Fortuna TV, STS TV oraz Superbet TV. Aby uzyskać dostęp do darmowego streamingu, konieczne jest założenie konta, dokonanie depozytu oraz postawienie zakładu. Wszystkie wymienione platformy oferują atrakcyjne pakiety powitalne, które umożliwiają oglądanie meczu bez dodatkowych opłat.

  • Fortuna TV » odbierz na start pakiet 330 zł i oglądaj mecz za darmo;
  • STS TV » skorzystaj z pakietu powitalnego 760 zł i obejrzyj transmisję bez opłat;
  • Superbet TV » zgarnij na start aż 3755 zł i oglądaj transmisję za darmo.

Dzisiejszy mecz można oglądać na komputerach, smartfonach i tabletach dzięki stronom internetowym i aplikacjom mobilnym (Android, iOS) oferowanym przez Fortuna TV, STS TV oraz Superbet TV.

Almeria – FC Barcelona, transmisja online (Canal+online)

Aby oglądać transmisję meczu na Canal+online, należy wykupić pakiet „Canal+” w promocyjnej cenie 39 złotych miesięcznie. Dostęp do dodatkowych kanałów, takich jak Eleven Sports i Polsat Sport Premium, jest możliwy za dodatkową opłatą w wysokości 20 zł. Platforma Canal+online umożliwia oglądanie transmisji na różnorodnych urządzeniach, w tym smartfony, tablety, smart tv i inne urządzenia wspierające streaming.

Transmisja za darmo (wymagana rejestracja, depozyt i dowolny zakład) Oglądaj w Fortuna TV
Transmisja za darmo (wymagana rejestracja, depozyt i dowolny zakład) Oglądaj w STS TV
Transmisja za darmo (wymagana rejestracja, depozyt i dowolny zakład) Oglądaj w Superbet TV
Pakiet "Canal+" za 39 zł / mies. Oglądaj w Canal+online