W sobotę 9. października na stadionie PGE Narodowy w Warszawie, reprezentacja Polski zmierzy się z San Marino. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 20:45 i będzie transmitowane na żywo w telewizji i internecie.

Polska – San Marino (Eliminacje MŚ 2022): Gdzie oglądać?

Mecz Polska – San Marino będzie pokazywany na kanałach TVP 1 i TVP Sport. Kibice będą mieli możliwość obejrzenia transmisji również w Internecie na stronie internetowej oraz w aplikacjach TVP Sport.

Polska – San Marino (Eliminacje MŚ 2022): Transmisja online na żywo w Internecie

Aby obejrzeć mecz Polska – San Marino na ekranie komputera wystarczy wejść na stronę sport.tvp.pl. Następnie należy kliknąć w zakładkę „transmisje” i wybrać dzisiejszy mecz Biało-Czerwonych.

Transmisję można również oglądać w aplikacjach TVP Sport, które zostały udostępnione dla urządzeń mobilnych (Android i iOS), a także dla telewizorów (Samsung, LG) i urządzeń z systemami operacyjnymi Android TV.

Bardzo ciekawą propozycję transmisji online za darmo przygotowali również bukmacherzy Betclic, Fortuna i Superbet. Na ich stronach internetowych oraz w aplikacjach można oglądać m.in. mecze el. MŚ 2022 w strefie Ameryki Południowej. Po zarejestrowaniu konta u jednego z poniższych bukmacherów można więc oglądać mecze m.in. takich reprezentacji jak Argentyna, Brazylia czy Urugwaj.

Oglądaj mecze za darmo w Fortuna TV

Oglądaj mecze za darmo w Superbet TV

Oglądaj mecze za darmo w Betclic TV

Polska – San Marino (Eliminacje MŚ 2022): Transmisja TV

Transmisja telewizyjna ze spotkania Polska – San Marino zostanie udostępniona na ogólnodostępnych kanałach TVP 1 i TVP Sport.

fot. Marcin Kadziolka / Shutterstock.com