We wtorek 12. października Biało-Czerwoni zmierzą się w wyjazdowym meczu eliminacji MŚ 2022 z Albanią. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 20:45 i będzie można je obejrzeć na żywo w TV i online. Sprawdź gdzie dostępna będzie transmisja na żywo w telewizji i Internecie.

Albania – Polska (Eliminacje MŚ 2022): Gdzie oglądać?

Mecz pomiędzy Albanią i Polską będzie można oglądać na kanałach TVP 1 i TVP Sport. Transmisję na żywo w Internecie pokaże serwis internetowy sport.tvp.pl, a także aplikacje TVP Sport na urządzenia mobilne i telewizory.

Albania – Polska (Eliminacje MŚ 2022): Transmisja online na żywo w Internecie

Użytkownicy korzystający z Internetu na terytorium Polski będą mogli obejrzeć mecz Albania – Polska na ekranie komputera (korzystając ze strony sport.tvp.pl), a także po zainstalowaniu aplikacji na urządzeniach mobilnych Android i iOS, na telewizorach Samsung i LG oraz na urządzeniach z systemem Android TV.

Warto również zapoznać się z ofertą serwisów Fortuna TV, Betclic TV i Superbet TV, na których można oglądać m.in. mecze La Liga, Serie A, Bundesligi i Ligue 1. Bukmacherzy Fortuna i Betclic będą ponadto udostępniać transmisje z eliminacji do Mundialu 2022 z udziałem drużyn z Ameryki Południowej.

Oglądaj mecze za darmo w Fortuna TV

Oglądaj mecze za darmo w Superbet TV

Oglądaj mecze za darmo w Betclic TV

Albania – Polska (Eliminacje MŚ 2022): Transmisja TV

Aby oglądać mecz Albania – Polska na żywo w TV wystarczy włączyć transmisję na kanale TVP 1 lub TVP Sport. Stacje telewizyjne TVP dostępne są w naziemnej telewizji cyfrowej, telewizjach kablowych oraz satelitarnych.

fot. Gints Ivuskans / Shutterstock.com