We wtorek 14. września rozpocznie się faza grupowa Ligi Mistrzów 2021/2022. Sprawdź gdzie oglądać mecze na żywo i za darmo w internecie, a także jak obejrzeć transmisję online z wybranego spotkania na komputerze, urządzeniach mobilnych i telewizorach.

Liga Mistrzów 2021/2022: Gdzie oglądać?

Mecze Ligi Mistrzów 2021/2022 można oglądać na żywo w telewizji i internecie. Poniżej prezentujemy listę kanałów, a także serwisów internetowych, które udostępniają legalne streamy online ze spotkań Champions League.

Transmisje TV: TVP 1, Polsat Sport Premium

Transmisje online: Canal+online, Polsat Box Go (Ipla TV), Sport.tvp.pl, Aplikacje TVP Sport

Liga Mistrzów 2021/2022: Gdzie oglądać za darmo?

Wybrane mecze Ligi Mistrzów w sezonie 2021/2022 można oglądać za darmo w TVP 1, a także na stronie internetowej sport.tvp.pl i w aplikacji TVP Sport.

Liga Mistrzów 2021/2022: Transmisje online na żywo w internecie

Ligę Mistrzów można oglądać w serwisie Canal+online po wykupieniu pakietu kanałów Polsat Sport Premium. Stacje telewizyjne pokazujące mecze Ligi Mistrzów dostępne są w pakiecie z kanałami Eleven Sports już za kwotę 15 złotych!

Kliknij w poniższy link, wykup pakiet Polsat Sport Premium i oglądaj mecze Ligi Mistrzów na żywo w internecie.

» OGLĄDAJ LIGĘ MISTRZÓW W CANAL+ONLINE

Liga Mistrzów 2021/2022: Transmisje TV na żywo

Transmisje telewizyjne można oglądać na kanałach Polsatu Sport Premium oraz TVP 1. Telewizja Polska udostępnia wyłącznie jeden środowy mecz z każdej kolejki rozgrywek. Na kanałach premium należących do grupy Polsatu pokazywane są wszystkie spotkania Champions League.

fot. Lutsenko_Oleksandr / Shutterstock.com