W piątek 13. sierpnia ruszy nowy sezon angielskiej Premier League. Transmisje z najciekawszych meczów Premie League będzie można oglądać w telewizji i internecie. W poniższym artykule postaramy się przedstawić szczegóły na temat praw telewizyjnych do meczów Premier League, a także udostępnimy informacje gdzie można oglądać mecze Premier League na żywo w TV i online w internecie.

Premier League: Gdzie oglądać?

W sezonie 2021/2022 mecze Premier League na żywo w TV pokazywane będą na kanałach telewizyjnych Canal+. Stacje telewizyjne należące do tej grupy pokażą najciekawsze spotkania z każdej kolejki rozgrywek (z reguły jest to 7 meczów w każdy weekend). Transmisje Premier League na żywo w internecie będą dostępne w serwisach Player.pl i Canal+online.

Należy jednak pamiętać, że nadchodzące rozgrywki 2021/2022 są ostatnim sezonem, który na swoich antenach będzie pokazywać Canal+. Od sezonu 2022/2023 prawa do pokazywania meczów Premier League będzie mieć platforma streamingowa Viaplay. Serwis ten wykupił prawa do Premier League aż do sezonu 2027/2028.

Premier League: Transmisje online na żywo w internecie

Aby oglądać transmisje z meczów Premier League na żywo w internecie, należy wykupić dostęp do kanałów Canal+ w serwisie Player.pl lub Canal+online. W ofertach tych platform dostępnych jest kilka pakietów z kanałami sportowymi.

Serwis Player.pl udostępnia dwa pakiety z kanałami Canal+, są to:

  • Pakiet Canal+ za 45 złotych miesięcznie
  • Pakiety Canal+ i Eleven za 60 złotych miesięcznie

Oglądaj Premier League na żywo w Player.pl

W serwisie Canal+online dostępna jest specjalna promocja, dzięki której nowy klienci mogą skorzystać z jednego z pakietów:

  • Pakiet Canal+ za 20 złotych na pierwszy miesiąc
  • Pakiet Canal+, Eleven, Polsat Sport Premium za 35 złotych na pierwszy miesiąc

Oglądaj Premier League na żywo w Canal+online

Premier League: Transmisje za darmo online i darmowy live stream

Niestety, żadna telewizja nie udostępnia meczów Premier League za darmo. Możliwość oglądania transmisji Premier League online oferują wyłącznie płatne platformy Player.pl oraz Canal+online.

Premier League: Transmisje na żywo w TV

Transmisje Premier League na żywo w TV pokazywane są na kanałach Canal+Premium, Canal+Sport i Canal+Sport 2. Wszystkie kanały pokazujące mecze Ligi Angielskiej dostępne są u wybranych operatorów kablowych, a także na platformie satelitarnej Canal+. Cena pakietu Canal+ uzależniona jest od operatora. Z reguł jest to jednak koszt w wysokości 40-50 złotych miesięcznie.

fot. fot. rafapress / Shutterstock.com