30 maja 2024 roku o godzinie 17:30 rozegrany zostanie półfinał baraży do Ekstraklasy, w którym zmierzą się zespoły Motor Lublin i Górnik Łęczna. Spotkanie odbędzie się na stadionie Motoru w Lublinie. W niniejszym artykule znajdą Państwo wszelkie informacje, gdzie można śledzić transmisję tego meczu w telewizji i internecie, w tym dostępność bezpłatnego streamingu.

Motor Lublin – Górnik Łęczna, gdzie oglądać?

Mecz na żywo w telewizji będzie można oglądać na antenie Polsat Sport 2. Natomiast transmisja online dostępna będzie na platformach Polsat Box Go (płatna).

Motor Lublin – Górnik Łęczna, transmisja za darmo online

Transmisja spotkania Motor Lublin – Górnik Łęczna nie jest dostępna bezpłatnie online. Wszystkie streamy są oferowane przez platformy wymagające opłaty subskrypcyjnej.

Motor Lublin – Górnik Łęczna, transmisja meczu online

Platforma Polsat Box Go umożliwia oglądanie spotkania. Oglądanie wymaga wykupienia pakietu „Polsat Box Go Sport”, który jest dostępny na 30 dni za 40 złotych. Pakiet ten zapewnia dostęp do kanałów Canal+ Sport 3, Polsat Sport, Polsat Sport Premium oraz innych stacji sportowych. Możliwe jest oglądanie transmisji na różnych urządzeniach, jak komputery, smartfony, tablety oraz smart TV, przy czym jeden abonament pozwala na korzystanie z dwóch urządzeń jednocześnie.

v

» Oglądaj transmisję w Polsat Box Go