W nocy z soboty na niedzielę (17/18 lipca) odbędzie się gala UFC on ESPN 26, podczas której Mateusz Gamrot po raz trzeci walczyć będzie dla największej organizacji na świecie. Rywalem Polaka będzie Jeremy Stephens, który w MMA stoczył 47 walk z których 28 wygrał, 18 przegrał a jedna walka zakończyła się bez wyniku.

UFC on ESPN 26 (Mateusz Gamrot – Jeremy Stephens): Gdzie oglądać?

Transmisja z gali UFC on ESPN 26, na której Mateusz Gamrot zmierzy się z Jeremym Stephensem transmitowana będzie w Polskiej telewizji przez kanał Polsat Sport. Transmisja internetowa dostępna będzie w płatnych serwisach Ipla TV oraz UFC PPV. Live stream online za darmo z gali UFC on ESPN 26, w tym również walkę Mateusza Gamrota będzie można oglądać za darmo na stronie internetowej bukmachera Fortuna. Początek gali w nocy z soboty na niedzielę (17/18 lipca) o godzinie 04:00.

Transmisja TV: Polsat Sport

Transmisja online (PPV): Ipla TV, UFC PPV

Transmisja online (za darmo): Fortuna TV

Załóż konto i oglądaj UFC za darmo w Fortuna TV

UFC on ESPN 26 (Mateusz Gamrot – Jeremy Stephens): Transmisja online za darmo

Darmowa transmisja online z gali UFC on ESPN 26 w Fortunie, udostępniona zostanie dla wszystkich zarejestrowanych użytkowników bukmachera, posiadających dodatni stan środków na koncie klienta.

Jeżeli dotychczas nie zakładałeś jeszcze konta w Fortunie – możesz kliknąć poniższy link, utworzyć konto, skorzystać z bonusu i oglądać wszystkie gale UFC w 2021 roku za darmo.

Transmisję z walki Mateusza Gamrota na żywo w Fortunie można włączyć na ekranie komputera (poprzez stronę internetową w oknie przeglądarki) oraz na urządzeniach mobilnych (aplikacja mobilna na systemy operacyjne iOS i Android).

Załóż konto i oglądaj UFC za darmo w Fortuna TV

UFC on ESPN 26 (Mateusz Gamrot – Jeremy Stephens): Karta walk

Islam Makhachev vs. Thiago Moisés

Marion Reneau vs. Miesha Tate

Jeremy Stephens vs. Mateusz Gamrot

Rodolfo Vieira vs. Dustin Stolzfus

Gabriel Benítez vs. Billy Quarantillo

Daniel Rodriguez vs. Preston Parsons

Amanda Lemos vs. Montserrat Ruiz

Khalid Taha vs. Sergey Morozov

Miles Johns vs. Anderson dos Santos

Francisco Figueiredo vs. Malcolm Gordon

Alan Baudot vs. Rodrigo Nascimento

fot. Youtube