Z każdym dniem Liga Francuska zyskuje coraz większą popularność w Polsce. W każdy weekend rozgrywane są mecze, które można oglądać na żywo w TV i internecie. Dostępne są również darmowe transmisje online ze wszystkich spotkań Ligue 1. Gdzie oglądać mecze Ligue 1 za darmo?

Ligue 1 (Liga Francuska): Gdzie oglądać?

Mecze Ligue 1 na żywo można oglądać w telewizji (na kanałach Canal+ i Eleven Sports), a także w internecie w serwisach Player.pl i Canal+online. Darmowe transmisje ze wszystkich spotkań Ligi Francuskiej dostępne są na stronach internetowych bukmacherów Fortuna, Betclic i Superbet.

Ligue 1: Transmisja online za darmo

Aby oglądać mecze Ligue 1 za darmo wystarczy zarejestrować konto na jednej z podanych stron bukmacherskich – Fortuna, Superbet lub Betclic. Po utworzeniu konta, można skorzystać z promocji powitalnej. Bonus na start to między innymi darmowy zakład, zakład bez ryzyka, a także dodatkowe pieniądze po dokonaniu pierwszej wpłaty.

Transmisje online z meczów Ligue 1 można oglądać na stronach internetowych oraz w aplikacjach mobilnych bukmacherów. Okno z transmisją włączy się więc w przeglądarce internetowej (nie trzeba instalować dodatkowego oprogramowania) lub w aplikacji na urządzeniach z systemami operacyjnymi iOS oraz Android.

Oglądaj Ligue 1 za darmo w Fortuna TV

Oglądaj Ligue 1 za darmo w Superbet TV

Oglądaj Ligue 1 za darmo w Betclic TV

Ligue 1: Transmisja na żywo w Internecie

Oprócz firm bukmacherskich, transmisje z meczów Ligue 1 udostępniane są na żywo w internecie przez platformy streamingowe Player.pl i Canal+online. Serwisy te mają w swojej ofercie kanały telewizyjne Eleven oraz Canal+, na których można oglądać wybrane spotkania Ligi Francuskiej.

W ofercie Player.pl i Canal+online dostępne są pakiety z kanałami Eleven i Canal+:

  • Pakiet Eleven za 15 złotych (Player.pl)
  • Pakiet Canal+ za 45 złotych (Player.pl)
  • Pakiet Eleven i Canal+ za 60 złotych (Player.pl)
  • Pakiet Canal+ za 20 złotych (Canal+online)
  • Pakiet Canal+ i Eleven za 30 złotych (Canal+online)

Oglądaj Ligue 1 na żywo w Player.pl

Oglądaj Ligue 1 na żywo w Canal+online

Ligue 1: Transmisja TV

Transmisje TV z meczów Ligi Francuskiej mają w swojej ofercie dwie grupy telewizyjne działające w Polsce. Mowa tutaj o telewizjach Canal+ oraz Eleven Sports.

Zarówno Canal jak i Eleven Sports wybierają z każdej kolejki dwa lub trzy najciekawsze mecze i pokazują na swoich antenach. Co weekend można więc na tych kanałach śledzić transmisje z meczów Ligue 1. Z reguły pokazywane są mecze z udziałem takich drużyn jak PSG, Olympique Marsylia, Olympique Lyon, AS Monaco oraz Lille.

fot. Romain Biard / Shutterstock.com