Z okazji nowego sezonu rozgrywek Serie A prezentujemy informacje gdzie oglądać mecze Ligi Włoskiej na żywo w internecie i TV. Sprawdź gdzie obejrzeć transmisje online za darmo ze wszystkich spotkań Serie A w sezonie 2021/2022.

Serie A (Liga Włoska): Gdzie oglądać?

W Polsce, prawa do udostępniania transmisji z meczów Serie A na żywo w TV posiada telewizja Eleven Sports (sezony od 2021/22 do 2023/24). Transmisje online z meczów Ligi Włoskiej można oglądać w serwisach streamingowych Player.pl, Canal+online (za dodatkową opłatą), a także w Fortuna TV, Superbet TV i Betclic TV (za darmo).

Serie A: Transmisja online za darmo

Aby oglądać mecze Serie A na żywo i za darmo w internecie na stronach internetowych bukmacherów Fortuna, Superbet oraz Betclic, wystarczy zarejestrować bezpłatne konto klienta.

Streamy online z meczów Serie A dostępne są dla wszystkich zarejestrowanych użytkowników. Każdy mecz Ligi Włoskiej na żywo można obejrzeć na komputerze (poprzez stronę internetową) oraz na urządzeniach mobilnych (w aplikacji).

Oglądaj Serie A za darmo w Fortuna TV

Oglądaj Serie A za darmo w Superbet TV

Oglądaj Serie A za darmo w Betclic TV

Serie A: Transmisja na żywo w Internecie

Transmisje i mecze Serie A na żywo w internecie udostępniane są na platformach Player.pl i Canal+online. Na tych serwisach, użytkownicy mają możliwość oglądania najciekawszych spotkań Ligi Włoskiej online, które pokazywane są na kanałach sportowych Eleven.

Na platformie Player.pl można wykupić pakiet kanałów Eleven za 15 złotych miesięcznie (nie trzeba podpisywać długoterminowej umowy – w każdym momencie można zrezygnować z usługi). Transmisje w Player.pl można oglądać na komputerac, smartfonach, tabletach i telewizorach z dostępem do internetu.

W usłudze internetowej telewizji Canal+online dostępny jest pakiet kanałów Canal+ i Eleven za 30 złotych (na pierwszy miesiąc). Standardowa cena za dostęp do usługi wynosi 50 złotych. Canal+online dostępne jest poprzez stronę internetową oraz aplikacje (iOS, Android, Android TV, Samsuns Smart TV Tizen, LG Smart TV WebOS [wkrótce], Google Cast i AitPlay).

Oglądaj Serie A na żywo w Player.pl

Oglądaj Serie A na żywo w Canal+online

Serie A: Transmisja TV

Transmisje z najciekawszych spotkań Serie A na żywo w telewizji pokazywane są na kanałach Eleven Sports. Grupa telewizyjna ELEVEN pozyskała wyłączne prawa do pokazywania meczów Ligi Włoskiej w sezonach 2021/2022, 2022/2023 i 2023/2024. Eleven

fot. Vasyl Shulga / Shutterstock.com