Przed nami start sezonu 2021/2022 w rozgrywkach La Liga. Transmisje ze wszystkich meczów La Liga będzie można oglądać na żywo w TV i online w internecie. Jakie platformy internetowe będą udostępniać stream online? Gdzie można oglądać Ligę Hiszpańską na żywo i za darmo?

La Liga (Liga Hiszpańska, Primera Division): Gdzie oglądać?

Mecze Hiszpańskiej La Liga na żywo w TV pokazywane są przez stacje telewizyjne Canal+ i Eleven Sports. Mecze La Liga na żywo można oglądać również w Internecie na platformach Player.pl i Canal+online. Dostępne są również streamy online za darmo oferowane przez bukmacherów Fortuna, Superbet i Betclic.

La Liga: Transmisja online za darmo

Darmowe transmisje online z meczów La Liga dostępne będą u bukmacherów internetowych Fortuna, Superbet oraz Betclic.

Po zarejestrowaniu się na jednej z podanych stron bukmacherskich, wystarczy wybrać mecz z oferty zakładów bukmachera. Obok nazwy meczu dostępna będzie ikonka „play” informująca o tym, że w momencie rozpoczęcia transmisji, będzie można ją uruchomić w oknie przeglądarki internetowej lub w aplikacji mobilnej.

Oglądaj La Ligę za darmo w Fortuna TV

Oglądaj La ligę za darmo w Superbet TV

Oglądaj La ligę za darmo w Betclic TV

La Liga: Transmisja na żywo w Internecie

Oprócz bezpłatnych transmisji online u bukmacherów, dostępne są również transmisje w serwisach Player.pl i Canal+online. Platformy te oferują pakiety z kanałami Canal+ i Eleven, na których pokazywane są wszystkie najciekawsze mecze Ligi Hiszpańskiej.

Oglądaj La Liga na żywo w Player.pl

Oglądaj La Liga na żywo w Canal+online

La Liga: Transmisja TV

Prawa do pokazywania transmisji z meczów La Liga w sezonach 2021/22 – 2025/26 posiadają telewizje Canal+ i Eleven. W każdej kolejce obie telewizje wybierają mecze, które będą pokazywać na antenach swoich stacji telewizyjnych.

fot. rafapress / Shutterstock.com