Grupa Eleven Sports Network to stosunkowo młody gracz na polskim rynku jeżeli chodzi o transmisje sportowe, ale już zdołał sporo namieszać. Wszystko za sprawą bogatej oferty, którą posiada m.in. liga włoska (Serie A), liga hiszpańska (La Liga), czy też liga niemiecka (Bundesliga).

Eleven Sports na żywo online

Kiedyś, aby obejrzeć mecze ligi hiszpańskiej należało wykupić abonament w Canal +. Jeżeli chciałeś cieszyć oczy meczami piłki nożnej z ligi niemieckiej musiałeś posiadać kanały Euro Sport. Teraz to wszystko jest dostępne pod jedną nazwą, a mianowicie Eleven Sports. Eleven Sports do niedawna posiadało trzy kanały, aktualnie dostępne są aż cztery, na których można oglądać na żywo najpopularniejsze dyscypliny sportowe. Jeżeli z jakiś powodów nie mogłeś obejrzeć meczu na żywo, nie martw się, w ciągu tygodnia na pewno dasz radę obejrzeć powtórkę.

Wszystkie kanały Eleven Sports są dostępne w ofertach platform Cyfrowego Polsatu, czy też NC+. Dzięki temu, aby oglądać mecze swoich ulubionych drużyn nie trzeba koniecznie decydować się na wykupienie abonamentu (24-miesięcznego) w platformie cyfrowej, która poza meczami nie ma dla nas atrakcyjnej oferty. Poza wcześniej wymienionymi platformami cyfrowymi Grupa Eleven udostępniła prawa licencyjne również innym operatorom telewizji cyfrowej np. Netii, Vectrze oraz UPC. To sprawia, że wydarzenia sportowe są dla nas co raz łatwiej dostępne.

Wybierz pakiet TV i oglądaj kanały Eleven Sports w Player.pl

Eleven Sports online – stream za darmo w internecie

Wyobraź sobie sytuację, w której chcesz obejrzeć spotkanie drużyny, której kibicujesz, ale jest ono transmitowane w Canal +, ale Ty posiadasz jedynie Cyfrowy Polsat. Przypominasz sobie, że Twój znajomy ma wykupiony abonament w Canal +, więc dzwonisz do niego z pytaniem, czy możesz u niego obejrzeć mecz, ale jest w pracy i niestety ta opcja odpada. Koniec końców niestety nie możesz obejrzeć meczu na żywo. W przypadku Eleven Sports taka systuacja już nie ma miejsca.

Telewizja cyfrowa to nie jedyne miejsce gdzie można oglądać kanały sportowe Eleven. W internecie za sprawą płatnego pakietu w serwisie Player.pl w cenie około 15-20 zł miesięcznie mamy dostęp do kanałów sportowych. Transmisje sportowe można również oglądać bezpośrednio na stronie www.elevensports.pl, gdzie można wykupić pakiet miesięczny, czy nawet roczny. Dzięki temu możemy cieszyć się wydarzeniami sportowymi praktycznie w każdym miejscu, o każdej porze, ponieważ Eleven Sports posiada aplikację mobilną na telefon. Mam nadzieję, że czasy, gdy byliśmy na siłę związani z jednym operatorem odeszły już bezpowrotnie.

Wybierz pakiet TV i oglądaj kanały Eleven Sports w Player.pl