Od sezonu 2018/2019 przez trzy kolejne lata prawa transmisyjne do klubowych rozgrywek europejskich organizowanych przez UEFA posiada Grupa Polsat. W związku z tym stacja Zygmunta Solorza-Żaka podjęła decyzję o uruchomieniu 21 sierpnia 2018 roku dodatkowego pakietu Polsat Sport Premium.

Tworzą go regularne kanały Polsat Sport Premium 1 i Polsat Sport Premium 2, nadające codzienny program w wymiarze 8 godzin na dobę. Uzupełniany jest też przez cztery serwisy telewizyjne premium w systemie PPV uruchamiane tylko przy okazji odbywających się spotkań. Kanały te w całości poświęcone są rozgrywkom Ligi Mistrzów oraz Ligi Europy i nie emitują spotów reklamowych.

Polsat Sport Premium na żywo online

Pakiet Polsat Sport Premium na żywo online nie jest dostępny dla wszystkich abonentów Cyfrowego Polsatu. Nowi klienci, którzy podpiszą umowę z platformą, otrzymają kanały wraz z pakietem „Rodzinny HD Plus Cinemax HD Plus Polsat Sport Premium” za 50 zł miesięcznie. Obecni klienci Cyfrowego Polsatu również nie mają zagwarantowanego dostępu. Pakiet skierowany do tej grupy kosztuje dodatkowe 10 zł do już posiadanego abonamentu. Warunkiem tej oferty jest jednak przedłużenie umowy do końca sezonu 2020/2021, czyli momentu wygaśnięcia obecnej licencji posiadanej przez Grupę Polsat.

Naprzeciw oczekiwaniom swoich klientów wyszła platforma NC Plus. Wszyscy abonenci, którzy posiadają pakiet kanałów Canal Plus gwarantujący wcześniej dostęp do Ligi Mistrzów, otrzymają pakiet Polsat Sport Premium do końca obecnego roku kalendarzowego bez żadnych opłat.

Wybierz pakiet TV i oglądaj Polsat Sport Premium w NC PLUS

Polsat Sport Premium online – stream za darmo w internecie

Także niektóre sieci kablowe wdrożyły do swojej oferty kanały z rodziny Polsat Sport Premium online i stream za darmo w internecie jak już wspomnieliśmy dostępny jest w NC PLUS GO.

Osoby chcące oglądać rozgrywki UEFA za pomocą komputera lub urządzenia mobilnego również nie zostaną na lodzie. W najbardziej komfortowej sytuacji są oczywiście abonenci Cyfrowego Polsatu posiadający pakiet telewizyjny na kanały Polsat Sport Premium, gdyż za pośrednictwem usługi Cyfrowy Polsat GO, będą one również do ich dyspozycji za pomocą wcześniej wymienionych urządzeń.

Dla nieposiadających umowy z wyżej wymienionymi platformami, Grupa Polsat oferuje pakiet za pośrednictwem serwisu Ipla. Dostęp na 7 dni kosztuje tutaj 40 zł, a za akces do 30 czerwca 2018 roku należy zapłacić 360 zł. Zwrócić również należy uwagę na promocję dla klientów sieci Plus. Nowi, przenoszący numer lub przedłużający umowę klienci dostaną pakiet Polsat Sport Premium na sześć miesięcy w ramach określonego pakietu.

Wybierz pakiet TV i oglądaj Polsat Sport Premium w NC PLUS