EuroSport jest telewizją, która która specjalizuje się głównie w emisji sportowych transmisji. Daje możliwość ich oglądania zarówno w telewizji, jak również i przez internet.

EuroSport na żywo online

Grono kanałów jakie należą do marki EuroSport na żywo online należy podzielić na:

EuroSport 1 (HD), najpopularniejszy kanał sportowy w Europie, posiada oczywiście taką samą ramówkę jak EuroSport SD. To tutaj transmitowane są najważniejsze na świecie sportowe wydarzenia, do których zaliczyć można z pewnością tenisowe Australian Open, Roland Garros, czy też bardziej niszowe Mistrzostwa Świata w Snookerze. Warto nadmienić, iż EuroSport posiada najbogatszą ramówkę jeśli chodzi o dyscypliny zimowe, stąd też na jego antenach możemy zobaczyć wszystkie zawody Pucharu Świata w Skokach Narciarskich, czy też w Biathlonie.

EuroSport 2 (HD), specjalizuje się w udostępnianiu widzom wydarzeń sportowych przede wszystkim ze sportów drużynowych, główną specjalizacją jest piłka nożna.

Wybierz pakiet TV i oglądaj EuroSport w Player.pl

EuroSport online – stream za darmo w internecie

Na EuroSport 2 transmitowane są również najważniejsze imprezy z EuroSport 1, które emitowane są równolegle na obu kanałach – dla przykładu należy do nich Australian Open, czy też Puchary Świata w zimowych dyscyplinach.- EuroSport News, to kanał, który powstał jako pierwszy spersonalizowany kanał informacyjny. Poświęcony jest tylko i wyłącznie wiadomościom ze świata sportu, dlatego bardzo często inne telewizje korzystają z informacji, które są przez niego udostępniane.EuroSport daje możliwość tradycyjnego, telewizyjnego odbioru swoich kanałów w najwyższej jakości High Definition.

Wiele platform satelitarnych, takich ja np. Cyfrowy Polsat w naszym kraju daje możliwość odbioru EuroSportu online i stream za darmo w internecie w ramach abonamentu. Warto jednak wspomnieć, że EuroSport odważnie wkroczył w świat wirtualny, dlatego od dobrych kilku lat dla posiadaczy abonamentu na tę telewizję przygotował możliwość oglądania wszystkich wymienionych wyżej kanałów sportowych (standardowo dostępnych dla widzów telewizyjnych) w internecie.

EuroSport dał również możliwość wykupienia abonamentu poprzez ich stronę internetową https://tv.eurosport.pl/, bez konieczności dodatkowego opłacenia odbioru telewizji stacjonarnej. Przygotowany abonament można opłacić w trzech wariantach cenowych. Pierwszy, najbardziej opłacalny abonament roczny opiewa na łączną kwotę 108 PLN, przy czym płatność zostanie rozłożona na 12 rat po 9 PLN. Drugi to abonament miesięczny, w którym cena wynosi 15 PLN za jeden miesiąc korzystania z telewizji online, a trzeci to kwot 89 PLN płacona za roczny abonament z góry. Dodatkowo warto wspomnieć, że EuroSport stworzył aplikację dla użytkowników smartfonów z oprogramowaniem Android, dzięki czemu istnieje możliwość śledzenia najważniejszych wydarzeń sportowych w swoim telefonie.

Wybierz pakiet TV i oglądaj EuroSport w Player.pl