Canal Plus Sport i Canal Plus Sport 2 to polskie kanały telewizyjne należące do francuskiej sieci Canal Plus. Dostępne na satelitarnej platformie NC Plus kanały dają ich widzom możliwość oglądania takich wydarzeń sportowych jak rozgrywki polskiej Lotto Ekstraklasy, angielskiej Premier League, hiszpańskiej La Ligi czy niemieckiej Bundesligi. Po za piłką nożną w ofercie kanałów sportowych Canal Plus są też rozgrywki NBA, siatkarskiej Ligi Mistrzów, polskiej Ekstraligi żużlowej czy rajdowych mistrzostw świata WRC.

Canal Plus Sport – jak oglądać w internecie online

Osoby chcące delektować się tymi oraz mnóstwem innych transmisji sportowych, muszą uzyskać dostęp do jednego z dostępnych pakietów płatnej telewizji. NC Plus oferuje kanały z rodziny Canal Plus na żywo online w pakiecie za 89,99 zł oraz droższych. Niektóre z sieci kablowych dają swoim klientom możliwość dokupienia paczki Canal Plus jako opcji dodatkowej do już posiadanego abonamentu.

Wybierz pakiet TV i oglądaj Canal Plus Sport w Player.pl

Stawki za taki pakiet u wybranych kablówek kształtują się następująco:

-UPC Polska – 49,90 zł miesięcznie

-Netia – 40 zł miesięcznie

-Vectra – 44,90 zł miesięcznie

-Multimedia – 39 zł miesięcznie (przez pierwsze 12 miesięcy, 49 zł przez kolejny rok, a po upływie 24 miesięcy opłata wzrasta do 79 zł)

-Toya – 39 zł miesięcznie

-Inea – 49,90 zł miesięcznie

Dostępu do paczki telewizyjnej Canal Plus nie oferuje konkurencyjny wobec NC Plus Cyfrowy Polsat.

Canal Plus Sport – gdzie oglądać w internecie online

Kanały sportowe Canal Plus online w internecie dostępne są również za pośrednictwem serwisów streamingowych. Najprostszym rozwiązaniem jest posiadanie abonamentu w NC Plus z dostępem do omawianych kanałów. Właśnie dla nich platforma przygotowała stronę canalplussport.pl. Po rejestracji dostępne są na niej transmisje na żywo z wydarzeń sportowych emitowanych na kanałach z rodziny Canal Plus. Strona dostępna jest zarówno na komputery osobiste jak i w formie aplikacji na urządzenia mobilne. Platforma NC Plus zaznacza jednak, że jest to usługa pilotażowa i nie zawsze może działać poprawnie.

Wybierz pakiet TV i oglądaj Canal Plus Sport w Player.pl

Osoby nieposiadające telewizora lub niechcące wiązać się długoterminową umową w operatorem telewizji cyfrowej nie pozostaną z niczym. Pakiet Canal Plus wraz z kanałami sportowymi dostępny jest w ofercie serwisu Player. Nie należy on do najtańszych, ponieważ należy tutaj zapłacić kwotę 80 zł za każde 30 dni. Dodatkowo istnieje możliwość cofania kanałów na żywo przez 7 dni. Jest to jednak alternatywa dla osób, którym zależy na śledzeniu wydarzeń sportowych w podróży lub na wyjeździe, ponieważ oprócz strony internetowej, Player oferowany jest także jako aplikacja na najpopularniejsze systemy mobilne.