Polsat Sport Premium to główny realizator transmisji Ligi Mistrzów w tym sezonie. Polsat przejął prawa do pokazywania tych elitarnych rozgrywek na trzy lata i postanowił przygotować dla widzów specjalne studio, które rozpoczyna się na około półtorej godziny przed samymi spotkaniami.

Polsat Sport Premium – jak oglądać w internecie online

To duża zmiana w porównaniu z poprzednimi rozgrywkami, kiedy to emisję przeprowadzało NC+ (kanały Polsat Sport Premium dostępne są w NC PLUS GO). Oczywiście nie każdy ma dostęp do telewizji w ramach Cyfrowego Polsatu, dlatego też wychodząc na przeciw oczekiwaniom kibiców, Polsat postanowił udostępnić im możliwość oglądania przez internet meczów w ramach tych elitarnych rozgrywek.

Pakiet Polsat Sport Premium można podzielić więc na dwa kanały TV, uruchamiane rzecz jasna w jakości Super HD i bez reklam: – Polsat Sport Premium 1, to na tym kanale odbywa się przedmeczowe studio z ekspertami. Nie ma specjalnego rozróżnienia jeśli chodzi o rangę spotkań emitowanych na „jedynce” i „dwójce”.

Wybierz pakiet TV i oglądaj Polsat Sport Premium w NC PLUS

Polsat Sport Premium – gdzie oglądać w internecie online

Po spotkaniach możemy obejrzeć podsumowanie wszystkich spotkań w danym dniu w ramach Magazyny UEFA Ligi Mistrzów. Kanał znajduje się w pakiecie z czterema serwisami Polsat Sport Premium PPV, które uruchamiane są w czasie równolegle odbywających się spotkań. Dodatkowo na Polsat Sport Premium 1 można obejrzeć spotkania Ligi Europy.- Polsat Sport Premium 2, ramówka tego kanału tak jak wyżej wspomniałem nie różni się niczym od „jedynki”.

Mamy tu transmisje zarówno z Ligi Mistrzów, jak i Ligi Europy, co ważne Polsat Sport Premium 2 również znajduje się w pakiecie z czterema serwisami Polsat Sport Premium PPV i telewizyjnym Polsat Sport Premium 1, tak więc oczywiście nie ma konieczności uiszczania dodatkowych opłat, kiedy ma się już wykupioną tę usługę. Oferta jest dostępna oczywiście nie tylko dla obecnych abonentów Cyfrowego Polsatu, w każdej chwili wykupić pakiet z kanałami mogą nowi pasjonaci piłki na najwyższym poziomie.

Najtańszy pakiet o nazwie Rodzinny HD oferuje dostęp wskazanych powyżej kanałów za kwotę 50 PLN za miesiąc, Rodzinny HD z Cinemax i dodatkowo z Eleven Sport to koszt 10 PLN więcej, Familijny HD kosztuje 80 PLN, Premium 100 PLN, Premium MAX 110 PLN, natomiast Premium Max Plus z kanałami Polsat Sport Premium to koszt rzędu 120 PLN.Jakie są ceny za oglądanie Ligi Mistrzów w dedykowanej aplikacji IPLA, którą można użytkować na smartfonach, tabletach i telewizji? Taka przyjemność będzie nas kosztować 360 PLN za cały sezon, natomiast za wykupienie tygodniowego dostępu do odpowiedniego abonamentu z kanałami Polsat Sport Premium zapłacimy 70 PLN.

Wybierz pakiet TV i oglądaj Polsat Sport Premium w NC PLUS