Eleven Sport jest nadawcą, który zyskuje coraz większą popularność wśród fanów sportu. Należy do brytyjskiej spółki The Channels Co LTD.

Eleven – jak oglądać w internecie online

Grono kanałów jakie należą do marki Eleven należy podzielić na:

Eleven Sports 1, główny kanał spośród usług tego nadawcy. To tutaj transmitowane są najważniejsze na świecie piłkarskie wydarzenia, do których należy zaliczyć spotkania Bundesligi, włoskiej Serie A, hiszpańskiej La Liga, czy też angielskiej Championship. Warto nadmienić, iż Eleven Sports 1 posiada jedną z najbogatszych ramówek jeśli chodzi o piłkę nożną spośród wszystkich kanałów telewizyjnych.

Eleven Sports 2, podobnie specjalizuje się w udostępnianiu widzom transmisji meczów piłkarskich. Na Eleven Sports 2 transmitowane są również najważniejsze spotkania z piłki ręcznej, czy też wyścigi Formuły 1.

Wybierz pakiet TV i oglądaj kanały Eleven Sports w Player.pl

Eleven Sports 3, to kanał w którym dostępne mamy rozgrywki z najsilniejszych krajów piłkarsko krajów, jednak poza transmisjami z najwyższych szczebli dostępne są również spotkania z niższych lig, takich jak np. angielska Championship, czy też 2. Bundesliga.

Eleven Sports 4, podobnie „trójka” skupia się na niższych ligach europejskich, poszerzając ramówkę o dużą liczbę piłkarskich magazynów. Eleven Sports daje rzecz jasna możliwość tradycyjnego, telewizyjnego odbioru swoich kanałów w najwyższej jakości High Definition.

Eleven – gdzie oglądać w internecie online

Kanały Eleven na żywo można oglądać w telewizji i internecie. Wiele platform satelitarnych, takich ja np. Cyfrowy Polsat w naszym kraju daje możliwość odbioru Eleven w ramach abonamentu. Warto w tym miejscu nadmienić, iż Eleven Sports bez pardonu wkroczył w świat transmisji online, dlatego dla największych fanów futbolu udostępnił możliwość oglądania wszystkich wymienionych wyżej kanałów sportowych (standardowo dostępnych dla widzów telewizyjnych) w internecie.

Dodatkowo by zachęcić nowych klientów do korzystania z ich usług Eleven online daje możliwość 10-dniowego, bezpłatnego testu ich telewizji. Oczywiście istnieje możliwość wykupienia abonamentu poprzez ich stronę internetową bez konieczności dodatkowego opłacenia odbioru telewizji stacjonarnej. Przygotowany abonament można opłacić w trzech wariantach cenowych.

Pierwszy, to najbardziej opłacalny pakiet roczny opiewający na łączną kwotę 159 PLN. Drugi to pakiet miesięczny, w którym cena wynosi 15,90 PLN za jeden miesiąc korzystania z telewizji online, a trzeci to kwota 89,90 PLN płacona za pakiet półroczny. Dodatkowo warto wspomnieć, że Eleven Sports daje możliwość korzystania ze stworzonej przez nich aplikacji, którą można pobrać na smartfony, tablety i użytkować za pomocą Samsung Smart TV z systemem operacyjnym Tizen. Daje to więc możliwość oglądania najważniejszych wydarzeń sportowych w dowolnym miejscu i czasie.

Wybierz pakiet TV i oglądaj kanały Eleven Sports w Player.pl