Na stadionie miejskim w Gliwicach, w ramach 32. kolejki PKO Ekstraklasy, odbędzie się emocjonujące spotkanie pomiędzy Piastem Gliwice a ŁKS-em Łódź. Zaplanowany na 10 maja 2024 roku o godzinie 18:00 mecz na żywo obiecuje być pełen sportowych emocji. Szczegóły dotyczące transmisji tego wydarzenia, zarówno w telewizji, jak i online, przedstawiamy poniżej, wskazując, gdzie można śledzić zmagania na żywo.

Piast Gliwice – ŁKS Łódź, gdzie oglądać?

Transmisja telewizyjna meczu Piast Gliwice – ŁKS Łódź dostępna będzie na antenach Canal+Sport 5 oraz Canal+Sport 3. Fanów futbolu, preferujących oglądanie zmagania w internecie, zapraszamy do korzystania z serwisów Canal+online, Polsat Box Go oraz Player.pl, które zapewnią płatny dostęp do transmisji online.

Piast Gliwice – ŁKS Łódź, transmisja za darmo online

Transmisja meczu Piast Gliwice – ŁKS Łódź nie jest dostępna bezpłatnie. Dostęp online możliwy jest wyłącznie na płatnych platformach streamingowych.

Piast Gliwice – ŁKS Łódź, transmisja online (Canal+online)

Aby oglądać transmisję meczu w serwisie Canal+online, niezbędne jest wykupienie pakietu „Canal+”. Promocyjna cena subskrypcji to 39 złotych miesięcznie, przy umowie na co najmniej trzy miesiące. Dodatkowo za 20 złotych miesięcznie można uzyskać dostęp do kanałów Eleven Sports oraz Polsat Sport Premium. Canal+online dostępny jest na wielu platformach, w tym na smartfonach, tabletach, smart TV oraz poprzez Chromecast i Apple TV, umożliwiając oglądanie na dwóch urządzeniach jednocześnie.

Piast Gliwice – ŁKS Łódź, transmisja online (Polsat Box Go)

Dostęp do meczu zapewnia również platforma Polsat Box Go, gdzie pakiet „Polsat Box Go Sport” kosztuje 40 złotych na 30 dni. W pakiecie znajdują się kanały takie jak Canal+Sport 3, Polsat Sport i Polsat Sport Premium. Polsat Box Go umożliwia oglądanie transmisji na różnych urządzeniach, w tym na komputerach oraz urządzeniach mobilnych, i pozwala na udostępnienie dostępu drugiej osobie.