W dniu 09.05.2024 o godzinie 21:00 odbędzie się emocjonujące starcie półfinałowe Ligi Europy na stadionie BayArena w Leverkusen, gdzie zmierzą się zespoły Bayeru Leverkusen i AS Romy. Niniejszy artykuł zawiera kompleksowe informacje dotyczące możliwości oglądania tego meczu na żywo, zarówno w telewizji, jak i online, z opcjami płatnymi oraz szczegółami dotyczącymi dostępu do streamu.

Bayer Leverkusen – AS Roma, gdzie oglądać?

Transmisja na żywo spotkania Bayer Leverkusen – AS Roma będzie dostępna wyłącznie na platformie streamingowej Viaplay. Jest to jedyne miejsce, gdzie fani futbolu mogą śledzić wydarzenia tego meczu bezpośrednio z Leverkusen.

Bayer Leverkusen – AS Roma, transmisja za darmo online

Niestety, transmisja z meczu Bayer Leverkusen – AS Roma nie jest dostępna za darmo. Dostęp do transmisji online zapewniają wyłącznie płatne platformy streamingowe.

Bayer Leverkusen – AS Roma, transmisja online (Viaplay)

Aby cieszyć się oglądaniem meczu na platformie streamingowej Viaplay, konieczne jest założenie konta i wykupienie subskrypcji. Viaplay oferuje pakiet “Total” w promocyjnej cenie 44 zł / miesiąc przy płatności rocznej lub 55 zł / miesiąc w opcji miesięcznej. Platforma umożliwia oglądanie transmisji na różnorodnych urządzeniach, takich jak komputery, telewizory smart tv, smartfony, tablety, konsole do gier i inne urządzenia streamingowe. Dodatkowo, Viaplay pozwala na jednoczesne logowanie na dwóch urządzeniach, co jest idealne dla tych, którzy chcą dzielić się dostępem z innymi.

Bayer Leverkusen – AS Roma, oferta LIVE

U bukmachera Fortuna dostępna jest możliwość obstawiania dzisiejszego meczu LIVE. Fortuna oferuje dla nowych klientów pakiet powitalny o wartości 330 zł, w tym 20 zł za rejestrację, 10 zł za pierwszy depozyt oraz trzy zakłady bez ryzyka o łącznej wartości 300 zł. Zarejestrowani użytkownicy mają również dostęp do usługi Fortuna TV, gdzie można oglądać mecze z najważniejszych europejskich lig, takich jak La Liga, Serie A, Bundesliga, czy Ligue 1.