Bonus bez depozytu jest bukmacherską promocją, dzięki której kibic sportowy może przetestować usługi wybranego legalnego zakładu bukmacherskiego czyli posiadającego aktualne zezwolenie Ministerstwa Finansów bez obawyo utratę pieniędzy. Darmowy zakład charakteryzuje się ograniczonym ryzykiem i ma na celu zachęcić do dalszej gry. Większa część oferowanych bonusów wymaga określonego obrotu przed możliwością wypłaty, stąd też zachodzi często konieczność zawierania zakładów za wielokrotność bonusowej kwoty pieniężnej.

Fortuna bonus bez depozytu

Fortuna oferuje darmowy zakład w wysokości 20 zł dla nowych graczy. Aby skorzystać z fortuna bonus bez depozytu należy kliknąć w określony baner na stronie bukmachera, bądź też w specjalny link na  przy rejestracji. Zakład do wykorzystania otrzymuje się w postaci 2800 punktów, czyli kwocie 20 zł. Bonus do wykorzystania nie wymaga specjalnych warunków, dzięki czemu gracz może w sposób dowolny przygotować jeden lub wiele kuponów. W przypadku porażki punkty zostają odebrane, natomiast w przypadku wygranej pieniądze trafiają na konto gracza.

fortuna bonus bez depozytu
Fot. wee dezign / shutterstock.com

LV BET bonus bez depozytu

Bukmacher LV BET oferuje darmowy bonus do wykorzystania w wysokości 20 zł na start. Aby otrzymać zakład do wykorzystania konieczne jest kliknięcie w baner na stronie bukmachera i zaznaczyć okienko, w którym wyrażamy chęć otrzymania Freebetu. Przyznany bonus wynosi 1 zł i w trakcie tworzenia kuponu zostaje aktywowany, stanowiąc dwudziestokrotny mnożnik, powiększając całkowity kurs kuponu. W celu aktywowania darmowego zakładu należy spełnić kilka warunków. Ilość zdarzeń występujących na kuponie nie może być mniejsza niż 3, a łączny kurs kuponu to minimum 2.50. Po spełnieniu określonych wymagań można skorzystać z mnożnika. Konieczny jest również dwukrotny obrót bonusem, w celu możliwości wypłaty bonusu.

STS bonus bez depozytu

STS oferuje darmowy zakład w kwocie 29 zł dla nowych graczy. Rejestrując się należy użyć kodu promocyjnego, dzięki któremu po aktywacji konta gracz uzyska możliwość wykorzystania bonusu. Warunkiem jaki należy spełnić jest trzykrotny obrót z kursem minimalnym całego kuponu równym 1.91. Po spełnieniu warunku można wypłacić pieniądze z depozytu.

Superbet darmowy zakład

Superbet oferuje otrzymanie darmowego zakładu, lecz dopiero w przypadku wcześniejszego zasilenia konta. Kwota bonusu wynosi 34 zł i aby go otrzymać należy w trakcie rejestracji wyrazić chęć jego otrzymania poprzez zaznaczenie odpowiednia okna. Po dokonaniu depozytu w kwocie równej 50 zł lub większej, gracz otrzymuje możliwość skorzystania z bonusu. Należy dokonać jednokrotnego obrotu otrzymanej kwoty darmowego zakładu z kursem minimalnym wynoszącym 1.6 w celu możliwości wypłaty środków pieniężnych.

Betfan bonus powitalny

Betfan oferuje bonus powitalny po wpisaniu określonego kodu rejestracyjnego. Należy wpłacić minimum 50 zł i dokonać obrotu w kwocie równej 600 zł, aby otrzymać zwrot zagranej kwoty.

Totolotek bonus bez depozytu

Darmowy zakład oferowany przez Totolotek jest częścią pakietu dla nowych graczy. Po rejestracji, wpisaniu kodu promocyjnego i zweryfikowaniu danych osobowych nowy użytkownik dostaje na start 25 zł. W celu wypłacenia środków pieniężnych konieczny jest dwukrotny obrót otrzymanej sumy.