Wielu zapalonych kibiców uwielbia oglądać wieczorami najciekawsze mecze. Rozgrywki Ligi Mistrzów, Ligi Europejskiej, Liga BBVA, Serie A, Premier League, a także Ekstraklasa- niezależnie od tego jakie spotkania należą do naszych ulubionych, warto wiedzieć, że nie tylko w telewizji można je oglądać. Jest wiele stron online, gdzie możemy obejrzeć transmisje na żywo. Gdzie oglądać mecze w internecie?

Sposoby na oglądanie meczów w internecie

Jednym ze sposobów uzyskania transmisji wysokiej jakości jest witryna Player.pl. Jest to polski, internetowy serwis wideo na życzenie, telewizja internetowa. Oprócz wielu wydarzeń sportowych, znajdziemy tam także filmy, seriale oraz programy znane z oferty kanałów, spod logo grupy TVN, do których należą m.in. TVN, TVN 7, TVN Style, TVN Turbo. Ponadto można również oglądać takie kanały sportowe jak Eleven Sports 1 na żywo czy Canal+Sport. Niestety jest to płatna witryna, jednakże znajdziemy tam wszystkie spotkania, które nas interesują. Liga polska, hiszpańska, włoska, angielska, a może francuska Ligue 1? W każdym przypadku, prawdziwy kibic sportowy, znajdzie dla siebie odpowiednie spotkanie. Warto dodać, że oprócz typowych meczów piłki nożnej, możemy tam znaleźć również inne dyscypliny sportowe. Piłka ręczna, siatkówka, koszykówka, a nawet hokej- „od wyboru do koloru”.

Kolejnym alternatywnym rozwiązaniem jest Canal+Online. Znajdziemy tam wiele niesamowitych spotkań, o których będziemy pamiętać przez długi czas. Bez problemu wyszukamy tam wszystkie mecze, które nas interesują, niezależnie od ligi, jaką preferujesz. Wszystko w 100% legalnie. Niestety ta witryna również jest płatna, jednakże jakość transmisji na żywo oraz możliwość oglądania z dowolnego urządzenia, jest tego warta. Wystarczy się zarejestrować, znaleźć odpowiednią zakładkę i cieszyć się z wielkiego wyboru spotkań ze wszystkich lig.

Gdzie oglądać mecze w internecie za darmo?

Dla tych, którzy nie mogą sobie pozwolić na wydatki lub po prostu oglądają mecze jedynie okazyjnie, również coś się znajdzie. W STS TV możemy cieszyć się meczami, które nas interesują, zupełnie za darmo. Jest to doskonała okazja, żeby miło spędzić czas ze znajomymi podczas wtorkowej Ligi Mistrzów. W tym przypadku znowu nie będzie problemów z odnalezieniem naszej ulubionej ligi- polska, angielska, hiszpańska a może niemiecka? Każdą znajdziemy w STS TV.

Podobnie jest w przypadku witryny Fortuna TV. Oglądanie spotkań na żywo możliwe jest po wcześniejszym zarejestrowaniu się. Znajdziemy tam szeroki asortyment dostępnych meczów, które z pewnością będą dobrej jakości. Dziś mecz reprezentacji Polski, a Ty jesteś w podróży służbowej? Wystarczy Ci laptop oraz któraś z wymienionych wcześniej stron, aby móc oglądać i kibicować na żywo.

Sprawdź też: La Liga transmisje online za darmo i mecze na żywo. Gdzie oglądać?