To po prostu rodzaj zakładów sportowych, w których trzeba przewidzieć wynik wydarzenia sportowego. Zakłady wzajemne przyjmowane są przez przedsiębiorstwo bukmacherskie lub osobę zwaną bukmacherem.

Na dzisiejszym rynku istnieje kilku legalnych bukmacherów, każdy z nich posiada sieć punktów stacjonarnych na terenie całego kraju oraz własne strony internetowe. Wyróżniającymi się bukmacherami są takie marki jak STS, FORTUNA czy LVBet. Obstawiać możemy stacjonarnie lub online.

Jak i gdzie obstawiać zakłady bukmacherskie online w 2020?

Zanim zaczniemy cieszyć się grą należy wiedzieć, że zawierać zakłady mogą tylko osoby pełnoletnie a samo obstawianie jest rodzajem gry hazardowej. Jeżeli spełniamy wszystkie wymogi formalne, mamy założone konto i dysponujemy dowolną sumą pieniędzy możemy rozpoczynać zabawę.

Bardzo wygodną formą obstawiania wydarzeń sportowych jest korzystanie z serwisu internetowego lub aplikacji mobilnej. Każdy z bukmacherów charakteryzuje się własną aplikacją. Obstawianie online jest bardzo proste. Wystarczy zalogować się w serwisie danego bukmachera lub pobrać oryginalną aplikację. W aktualnej ofercie jest mnóstwo możliwych kombinacji zawierania zakładów wzajemnych. Zaletą wykorzystywania tej formy gry jest to, że poprzez obstawianie online mamy dostęp do szeregu akcji promocyjnych i bonusowych. Poniżej przedstawię kilka z nich, z którymi warto się zapoznać.

STS, czyli najlepsze legalne zakłady bukmacherskie w 2020 roku

 Jednym z najciekawszych benefitów jest bonus powitalny. Dokonując pierwszej wpłaty na konto otrzymamy bonus powitalny w wysokości równowartości naszej wpłaty. Oczywiście są pewne ograniczenia, w tym przypadku maksymalny bonus wynosi 1200 złotych. Bonus pojawi się na koncie bonusowym. Aby móc wypłacić pieniądze z tego konta należy dokonać 3-krotnego obrotu z minimalnym kursem 1,90.

Zakłady bukmacherskie online od bukmachera Fortuna

Ten bukmacher dysponuje równie ciekawym bonusem, mianowicie kupon ekspert. Na czym polega kupon ekspert? Wystarczy poprawnie wytypować wszystkie 8 meczów polskiej Ekstraklasy. Minimalna stawka zakładu wynosi 5 złotych. Jeżeli wszystkie mecze na eksperckim kuponie zostaną poprawnie wytypowane oprócz wygranej możemy otrzymać bonus. Czasami jest to nawet 20.000 złotych.

LVBet zakłady bukmacherskie online – doskonała oferta na start

Wartą uwagi jest oferta specjalna, w której za pozytywnie rozstrzygnięte kupony otrzymujemy wirtualne punkty. Punkty te możemy wymienić na pieniądze. Przykładowo 100pkt.=5zł. Należności finansowe, które zdobyliśmy wymieniają wygrane punkty możemy wykorzystać do obstawiania kolejnych wydarzeń sportowych.

Korzyści z gry w zakładach bukmacherskich online

Wszystkie aplikacje mobilne posiadają szereg zakładek statystycznych. W nieprawdopodobnie szybkim czasie mamy dostęp do niewyobrażalnie dużej liczby statystyk, tabel, porównań i wykresów. Dzięki temu w bardziej ekonomiczny sposób jesteśmy w stanie dokonań analizy poszczególnych wydarzeń. W rezultacie przełoży się to na jakość naszych typów.

Dokonywanie zakładów bukmacherskich online maksymalizuje nasze szanse wygranej,  minimalizując ryzyko do minimum.