Rozgrywki Ekstraklasy wciąż cieszą się ogromną popularnością a transmisje na żywo  przyciągają miliony kibiców. W związku ze startem rozgrywek 2021/2022, przedstawiamy informacje dzięki którym dowiesz się gdzie oglądać mecze Ekstraklasy na żywo w TV oraz online w Internecie.

Ekstraklasa: Gdzie oglądać?

Mecze PKO BP Ekstraklasy na żywo w telewizji w sezonach 2021/22 oraz 2022/23 pokazywać będzie Canal+ (wszystkie mecze) i TVP (wybrane mecze). Transmisje online na żywo w internecie ze wszystkich spotkań udostępnione zostaną na platformach Canal+online i Player.pl. Wybrane mecze Ekstraklasy online za darmo udostępni strona internetowa Sport.tvp.pl oraz aplikacje TVP Sport na urządzenia mobilne i telewizory.

Ekstraklasa: Transmisje online na żywo w internecie

Aby oglądać transmisje online z meczów Ekstraklasy należy wykupić pakiet kanałów Canal+. W internecie dostępny jest on na dwóch legalnych platformach – Player.pl i Canal+online.

W ofercie serwisu Player.pl można znaleźć dwa pakiety:

  • Canal+ za 45 złotych
  • Canal+ z Eleven za 60 złotych

Oglądaj Ekstraklasę na żywo w Player.pl

Na platformie Canal+online dostępna jest specjalna promocja, dzięki której nowi użytkownicy mogą wykupić na okres jednego miesiąca następujące pakiety:

  • Canal+ za 20 złotych
  • Canal+ z Eleven i Polsat Sport Premium za 35 złotych

Oglądaj Ekstraklasę na żywo w Canal+online

Ekstraklasa: Transmisje za darmo online i darmowy live stream

Jedynym legalnym serwisem internetowym, w którym można oglądać wybrane mecze Ekstraklasy na żywo i za darmo w internecie jest Sport.tvp.pl. Telewizja Polska za pośrednictwem podanej strony internetowej, udostępnia jeden mecz z każdej kolejki rozgrywek.

Ponadto, TVP przygotowało również aplikacje mobilne (iOS, Android) oraz aplikacje na telewizory (Samsung Smart TV, LG WebOS, Android TV). Wystarczy wyszukać w oficjalnym sklepie z aplikacjami „TVP Sport”. Transmisje w aplikacjach, podobnie jak na stronie internetowej są całkowicie bezpłatne.

Ekstraklasa: Transmisje na żywo w TV

Wszystkie mecze Ekstraklasy w telewizji pokazywane są na kanałach Canal+Premium, Canal+Sport, Canal+Sport 2 i nSport+. Stacje telewizyjne pokazują spotkania na żywo z każdej kolejki rozgrywek. Aby je oglądać należy wykupić pakiet kanałów Canal+, które dostępne są w telewizjach kablowych, a także na satelitarnych platformach Canal+ oraz Polsat Box Go (dawniej Cyfrowy Polsat).

Jedno spotkanie z każdej kolejki Polskiej Ekstraklasy pokazywane jest również przez Telewizję Polską. Najciekawsze spotkania pokazywane są bardzo często na głównych antenach TVP 1 lub TVP 2, pozostałe mecze pokazuje stacja telewizyjna TVP Sport. Wszystkie kanały TVP można oglądać bezpłatnie w naziemnej telewizji cyfrowej.

fot. fot. Marcin Kadziolka / Shutterstock.com