1 czerwca 2024 roku o godzinie 21:00 odbędzie się długo oczekiwany finał Ligi Mistrzów. Na stadionie Wembley w Londynie zmierzą się ze sobą dwie gigantyczne drużyny: Borussia Dortmund oraz Real Madryt. Przedstawiamy szczegóły dotyczące transmisji meczu, gdzie oglądać w tv, online i czy można oglądać za darmo.

Borussia Dortmund – Real Madryt, gdzie oglądać?

Mecz na żywo można obejrzeć w telewizji na kanałach Polsat oraz Polsat Sport Premium 1. Transmisję online oferują serwisy streamingowe: WP Pilot, CANAL+ Online oraz Polsat Box Go. Transmisja za darmo nie jest dostępna.

Borussia Dortmund – Real Madryt, transmisja za darmo online

Transmisja z meczu Borussia Dortmund – Real Madryt nie jest dostępna za darmo.

Borussia Dortmund – Real Madryt, transmisja meczu online

Transmisję z meczu można oglądać po opłaceniu subskrypcji na jednym z serwisów streamingowych: WP Pilot, CANAL+ Online oraz Polsat Box Go. W ofercie tych platform można znaleźć szeroki wybór pakietów, wśród których warto wyróżnić te, dzięki którym można obejrzeć transmisję z dzisiejszego meczu – szczegóły poniżej:

  • WP Pilot » pakiet „Lajt z reklamami” dostępny jest za 5,99 zł na 30 dni (przy subskrypcji miesięcznej);
  • CANAL+ Online » pakiet “Canal+” razem z głównym kanałem Polsatu za 39 zł / miesiąc;
  • Polsat Box Go » pakiet “Polsat Box Go Sport” za 40 zł miesięcznie.

Każdy z serwisów, na którym dostępna jest transmisja meczu dostępny jest jako strona internetowa i aplikacja, dzięki czemu transmisję można obejrzeć m.in. na komputerze, smartfonie, tablecie, telewizorze smart tv i innych urządzeniach. Ponadto, warto wyróżnić platformy CANAL+ Online i Polsat Box Go, które umożliwiają oglądanie transmisji w jednym momencie na dwóch urządzeniach, co umożliwia udostępnienie konta klienta drugiej osobie.

Pakiet "Lajt z reklamami" za 5,99 zł / mies. Oglądaj w WP Pilot
Pakiet "Canal+ z kanałem Polsat" za 39,00 zł / mies. Oglądaj w Canal+online
Pakiet "Polsat Box Go Sport" za 40,00 zł / mies. Oglądaj w Polsat Box Go