Dnia 2 czerwca 2024 roku o godzinie 18:00 na stadionie Arka Gdynia odbędzie się kluczowe spotkanie finału baraży do Ekstraklasy, w którym zmierzą się Arka Gdynia z Motorem Lublin. Mecz ten decyduje o awansie do najwyższej klasy rozgrywkowej w Polsce. Szczegóły transmisji meczu, zarówno w telewizji, jak i online, prezentujemy poniżej, wskazując, gdzie można śledzić rywalizację na żywo i czy dostępna jest transmisja bezpłatna.

Arka Gdynia – Motor Lublin, gdzie oglądać?

Spotkanie Arka Gdynia – Motor Lublin na żywo będzie transmitowane w telewizji na kanale Polsat Sport 1. Fanów futbolu zainteresowanych śledzeniem meczu online zapraszamy do skorzystania z serwisów Polsat Box Go.

Arka Gdynia – Motor Lublin, transmisja za darmo online

Niestety, transmisja z meczu Arka Gdynia – Motor Lublin nie jest dostępna za darmo. Dostęp do rywalizacji zapewniają wyłącznie platformy streamingowe oferujące usługi na zasadach płatności.

Arka Gdynia – Motor Lublin, transmisja meczu online

Platforma Polsat Box Go udostępnia transmisję z tego spotkania. Aby oglądać mecz, należy wykupić pakiet „Polsat Box Go Sport”, który dostępny jest na 30 dni za 40 złotych. W pakiecie sportowym oferowanym przez Polsat Box Go znajdują się kanały Canal+Sport 3, Polsat Sport, Polsat Sport Premium, a także inne stacje sportowe. Transmisję w Polsat Box Go można oglądać przez stronę www na komputerze, a także w aplikacji na smartfonach, tabletach, telewizorach i innych urządzeniach. W Polsat Box Go jest opcja oglądania transmisji na dwóch urządzeniach jednocześnie – umożliwia to udostępnienie konta klienta drugiej osobie.

v

» Oglądaj transmisję w Polsat Box Go